Jump to content

Hatsune Miku

Üyeler
  • İçerik sayısı

453
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Abi bu adam çok kawaii...   
    Ouu çok yaratıcı!
    Ajda Pekkan olayını sevdim :D
    Ancak aklıma şu anda bir fikir gelmiyor QwQ
  2. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from lolidragon in En Üzüldüğünüz An!   
    Çevirmenlerin animeyi geç çevirmesi TT-TT
  3. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Oyun Dünyasından ve Oyunlardan Acayip İlginç Bilgiler!... (3.kez güncellendi)   
    Harika ya. Çoğu şeyi bende gördüm böyle şeyler olduğunu bilmiyordum :D Nirvana olayı ilginç. Neyse burada konuşulmaz djhgksg
  4. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from ohmy34 in Yaoi Fc (+15)   
    Arkadaşlar ohmy34 adlı arkadaşımızın yaptığı FF devam ediyor. Şu kızın hevesini arttırında daha güzel yazsın *-* FF linki:
    http://ohmy34.blogcu.com/panolarim/FanFictionlar%C4%B1m
  5. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from Witch in Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)   
    Corpse Party de Yuka nın ölüşü. Video bulamadım. -.-
  6. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from Burakesan in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Oha çok iyimiş ama gerçekten şarj yiyeceğini tahmin eedebiliyorum bunu geliştirmeleri lazım. (!) Emeğine sağlık indirmem lazım şimdi.

*telefonda uygulama silerek yer açmaya gitti*
  7. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from free word in Kuroko no Basuke Sapığına Hapis   
    Hürrem den daha kıskanç çıktı ashfblaskhbf
  8. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from Xxceci in Manga FanArt-Hirunaka No Ryuusei   
    Ouu okumam lazım (türkçesi varsa.Yoksa çeviririz >.>)
  9. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from aloneordead in Scanlation+Fansub=?   
    Hala gülüyorum :D :D :D
    GENİUS *u*
    Ama cidden ne deniyor ya TTuTT
  10. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from aloneordead in Scanlation+Fansub=?   
    :hi-onion-head-emoticon:
    Eaa, öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlışsa taşıyın pls :frozen-onion-head-emoticon:
    Direk konuya gireyim madem.

Şimdi biz fansub-scanlation karışımı bir grup açacağız.
    Ama tam olarak ne diye adlandırıldığını bilmiyorum hem scanlation (manga çeviren) hem fansub(anime çeviren) çünkü.
    Bu tür grubun bi adı varmı yoksa bunun adı yine fansub mu?

Ş-Şey doğru anlatabildimmi bilmiyorum, kısaca scanlation+fansub nasıl adlandırılır? :dying-onion-head-emoticon:

(bu tür iş yapan bi fansub örneği:heterophobia fansub
    onlarda hem manga hem anime çeviriyorlar)
  11. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from Rindo in Neden en çok sevilen seri one piece?(dünyada)   
    Ben One Piece ' yi o kadar çok seviyorum ki otakuluğuma en çok katkı yapan o. Çizimleri, karakterleri, olayları hepsi bi ayrı güzel. Anlatılmaz yaşanır ya :D
  12. Beğen
    Hatsune Miku reacted to 【Mayu】 in Anime ve Mangalar da Karşılaştığınız En İyi Yüz İfadeleri ve Chibiler   
    bu kızdan daha kawaii chibi yüz yapanını görmedim :3

13. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from denizakkas13 in High School DxD 3. Sezon Duyuruldu   
    Çizimlerin evrimi *-*
  14. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from DHspark in ANİME KOMEDİ 24.05.2014 (6)   
    Benim arkadaşımda animeciydi, onunla çıkmıştım ve cidden hiç bişey olmamıştı Q-Q
  15. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from whenicry in Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)   
    Corpse Party de Yuka nın ölüşü. Video bulamadım. -.-
  16. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from derejenerasyon in FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)   
    Bildiğim kadarıyla önceden yazılıp yazılmaması önemli değil. ? Çünkü normal hayatta bile mesela bir insan suç işlese suç işlediği zamanki ceza kalıcı oluyor. Sonradan çıkan ceza değil. Bu da bu olaya benziyor, madem öyle önceden yazmalıydınız?
  17. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from ohmy34 in Yaoi Fc (+15)   
    Vay anasını ben gelmeyeli konu şen şakrak olmuşş, WE ARE FUJOSHI! :bled1-onion-head-emoticon:
  18. Beğen
    Hatsune Miku reacted to Aelvia in 2014 Çizimlerim   
    Copic marker diyorum.  ^_^

İnşallah derim.  :bled1-onion-head-emoticon:  

Ayrıca hepinize teşekkürler, boyalarım bittiği için çizime biraz ara verdim. Yakın zamanda yenilerini atacağım.  :lol:
  19. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from Shiho in Grafik çalışmalarım~   
    Önemli değil! :D Çok iyi yapıyorsun imzaları, bravo bravooo ! :22:
  20. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from Shiho in Grafik çalışmalarım~   
    Bana Shiina'lı imza yapabilirmisin Shiho-san ? Resim farketmez ama resmin içinde Shiina nın değilde benim ismim yazarsa hoş olur   :admire-onion-head-emoticon: 
  21. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from quincy in İtiraf Köşesi   
    Derste uyurken bir anda RASENNGAAN diye bağırmışım bi arkadaşım söylemişti :/ Genelde bunu söylemeyi hiç istemem çünkü herkes animeyle kafayı bozmussun diyor -.-
  22. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from AlmightyAA in İtiraf Köşesi   
    Derste uyurken bir anda RASENNGAAN diye bağırmışım bi arkadaşım söylemişti :/ Genelde bunu söylemeyi hiç istemem çünkü herkes animeyle kafayı bozmussun diyor -.-
  23. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from splenadid in Maid Sama!’nın Mangakasından Yeni Seri   
    Yeni seriye başlayana kadar Maid-sama  ya devam etse keşke :/
  24. Beğen
    Hatsune Miku got a reaction from Mileydi in Sinir Muhabbetler   
    Kapıya biri geliyor:

+Kim o ?
    -Benim ben.

İçimden böyle kankalarıma saldırasım geliyor :D Allah tan kapının deliğine bakarak açıyorum da kapıyı -.-

Birde benim saçlarım doğal kıvırcıktır. Okulda hep aynı kişiden aynı soru:

+Kanka saçın doğal mı?
    -Evet.
    +Tost mu yaptırdın saçına ?
    İçimden : Ulan salak doğal dedik ya. .....

:D
  25. Beğen
    Hatsune Miku reacted to -Alper- in [Boa Hancock] - One Piece   
    güzelliği ile insanlara istediğini yaptırabiliyor birde kralın hakisine sahip onunlada emir verme gücü var 
    onun emrine karşı koyabilcek insan sayısı çok az
    magellan ve momonga karşısında böcek kadar çaresizdi
    ivancov magellandan a ezilirken kumaya benim yüzümü unuttuysan benden nekadar korkman gerektiğini sana hatırlatıcam demişti ve kumayı parçaladı da

honcoc un hiç zorlandığı bir vs sini izlemedik ama momonga ve magellan gibi güçlü adamları ezdiğini gördük
    magellana saldırmasa bile ona istediğini yaptırıyodu

hancoc luffye aşık olmasa luffynin ona karşı hiç şansı yoktu
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.