Jump to content

V3X

Üyeler
  • İçerik sayısı

42
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne V3X kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bugün Doğum Günüm :)

1. V3X

V3X

Ne kadar şanslı bir insan olduğumu bugün bir kez daha anlamama sebep olan güzel insanlar, hepinize çok teşekkür ediyorum

2. (See 6 other replies to this status update)

2. Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.

Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Spoiler

Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin :good-job-onion-head-emoticon:

3. Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane daha yapmayı planlıyoruz kurallar aynı eğer kurallara bakmak isterseniz önceki durumuma bakabilrisiniz.

YKS den sonra yani ayın 29 u pazartesi gününe kadar istediğiniz animeyi yorum kısmına yazın lütfen.

Bir şey sormak isterseniz muhabbet mekanına gelip sorun lütfen iyi günler.:bye1-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.