Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Vologirl in Japonya Haricinde , Gidip Yaşamak İstediğiniz Ülke ?   
    Gezip görmek için,
    İtalya,Mısır,Brazilya :ph34r:
    Yemekleri için,
    Bulgaristan ( Etleri meşhur adamların biz burda dilim yerken adamlar kilo ile alıyor),Dubrovnik ( Gittim >.< Deniz mahsulleri saykooo )
    Beni buraya koysan gitmem arkedeş dediğim yer ise,
    İskoçya... (Dağlar Ovalar yeşilikler gayda müzik bar ve publar ama en ilgi çekicisi ise... Vampirler :ph34r: )
  2. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Barış D. Baryshx in Gangsta. [2015 Yaz Sezonu En Çok Beklenen Serisi] Düşünce ve Bölüm Tartışma Alanı   
    İnsanlar üremeli eymicim çocuk şart yani :D
    Nicolos boyu kısa olmasa tutacam ama animedeki o el hareketlerini ve normalde sağır birinin yüksek,tiz sesle konuşması olayını güzel ayarlamışlar.
    Künye muhabbetine gelince.Bana göre bir özül için toplanmış 10-20 falan paralı askerin toplanması gibi birşey çıkacak.%90 bounty Hunter muhabbeti bekliyorum çünkü hem rakip çok hemde birbirlerini tanımıyorar.

PS: Favorim Anakarakterlerden sonra Doktor oldu.Adamın ekmek teknesiyle oynamayın :D
  3. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Amygirl in Gangsta. [2015 Yaz Sezonu En Çok Beklenen Serisi] Düşünce ve Bölüm Tartışma Alanı   
    İnsanlar üremeli eymicim çocuk şart yani :D
    Nicolos boyu kısa olmasa tutacam ama animedeki o el hareketlerini ve normalde sağır birinin yüksek,tiz sesle konuşması olayını güzel ayarlamışlar.
    Künye muhabbetine gelince.Bana göre bir özül için toplanmış 10-20 falan paralı askerin toplanması gibi birşey çıkacak.%90 bounty Hunter muhabbeti bekliyorum çünkü hem rakip çok hemde birbirlerini tanımıyorar.

PS: Favorim Anakarakterlerden sonra Doktor oldu.Adamın ekmek teknesiyle oynamayın :D
  4. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from alexandraxv11 in Bu Animeyi İzledin mi?   
    Bari bu kadar belli etme :D

Hmmm bakalım Alttaki üye GTO izlemiştir...

PS: İzlememiştir gibi şeylerde söyleyebilirsiniz.Ayrıca klasik OP-Naruto-Bleach gibi seriler yerine daha az bilindik serileri soralım :)
  5. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Amygirl in Working!/Working!!/Working!!! Serisi Tanıtım   
    Ben Yamada'yı evlat edinmek istiyorumda evde sağlam birşey kalmaz korkusu var işte ne yaparsın :D :D
    Ellerine sağlık güzel tanıtım olmuş ^_^
  6. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Strix. in Grand Theft Auto V ( 5 )   
    Öhmmm oynamak isteyenlerin içini açması için :D

7. Beğen
    Cold Dewil reacted to LucisTenebris in İzlerken/Okurken Çıldırdığınız Sahneler!! dikkat SPOİLER bölgesi   
    Ft de Sugar Boy un olduğu her sahneye yarılıyordum [emoji23][emoji23]
  8. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from marda in Japonya’da Anime Sektörü Sona mı Erecek?   
    Bu sadece Neon için geçerli değil ki. D.Grayman olsun Hellsing olsun Dante's inferno vs..bu tarz kokan anime var. Ama bence sebeb tam olarak o değil. Tam açıklayamasamda çoğu eski yapımın ağızda bıraktığı tat ile yeni yapımların basitliği bence. Yeni yapımlar insanda taze duygular uyandırmıyor o an ki aksiyon,korku, komedi gelip geçici gibi. Çok bi alt yapı kurmuyor bence. Çoğu kişinin DN,FMA,SNK ıvır.zıvır aklında kalmasıda bu sebebten. Özgün kendine has özellikleri ile farklılık. Gündelik yapımlarda bu farklılık yok.
  9. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from .:Kanema:. in Ebeveynlerinize Tavsiye Ettiğiniz Animeler Listesi-Charapedia Anketi   
    Anneme Gintama izletsem şu adam saçlarını kesmiyor mu der :|
  10. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from MiranamiTsuki in Boruto : Naruto The Movie’nin Uzun Tanıtımı Yayınlandı !   
    Gaara'nın saçları :mellow: Yemin ediyorum Okul müsameresine giden öğrenci tipi...
    Shikamarunun baba versiyonu güzel olmuş ama :D
  11. Beğen
    Cold Dewil reacted to Hijikata in Gintama Bölüm Listesi   
    Ehm. Gintama severler; Hatırlamadığınız bölümlere anında ulaşabilmeniz için size bir bölüm listesi hazırlayalım dedik ve hazırladık. Elimizden Geldiğince hatırlatıcı notlar bırakmaya çalıştık umarız anlaşılır. Sadece hatırlayamadığınız bölümleri hatırlamak için değil; canınız sıkıldığında buradan güzel bir bölüm seçip izleyebilirsiniz! NOT: Büyük emek içerir, lütfen izinsiz başka sitelerde paylaşmayınız. -Hijikata & Kyuubei

Umarız siz de böyle bir liste yaparsınız ve bir 'Anime listesi arşiv'imiz olur ^^

12. Beğen
    Cold Dewil reacted to Nayru in Anime / Manga / Manhwa ve Noveller de rastladığımız ileriye dönük ip uçları -SPOİLER- içerebilir-   
    Fate Stay Night:

Mirai Nikki:

Clanned/After Story:

13. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from OrangeBox in Goo'dan Babalar Günü Anketi-Hiç İstemeyeceğiniz Baba Tipleri   
    En iyi babada zaten gene o animede...

14. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Sudee in Goo'dan Babalar Günü Anketi-Hiç İstemeyeceğiniz Baba Tipleri   

15. Beğen
    Cold Dewil reacted to TheDirectEco in Goo'dan Babalar Günü Anketi-Hiç İstemeyeceğiniz Baba Tipleri   
    Listedeki hiçbirini bende bilmiyorum ama su an yeni izlediğim Sankarea'yi düşünürsem oradaki Rea'nın babasını bu ankete layık görüyorum.. -_-
  16. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from asci in Goo'dan Babalar Günü Anketi-Hiç İstemeyeceğiniz Baba Tipleri   

17. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from TheDirectEco in Goo'dan Babalar Günü Anketi-Hiç İstemeyeceğiniz Baba Tipleri   

18. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Amygirl in Goo'dan Babalar Günü Anketi-Hiç İstemeyeceğiniz Baba Tipleri   

19. Beğen
    Cold Dewil reacted in Goo'dan Babalar Günü Anketi-Hiç İstemeyeceğiniz Baba Tipleri   
    Bu adamı koymadıkları için tebrikler. 

20. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from mavicita in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Bahçede bulduğu bir defteri alıp, yazıpta çizdiği.Yazarken anlamsız hareketlerde bulunupta çok klas zannettiğimiz.Taş gibi hatuna bakmayan sonradanda Tanrıyım ben tanrı diye söylenen günahkar liseli gencin,Türk polisi olsa ilk bölümde nezarete atacağı Japon polisinin ise 37 bölüm boyunca gereksiz şeyler yaptığı anime...
  21. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from AndaAtsushi in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Bahçede bulduğu bir defteri alıp, yazıpta çizdiği.Yazarken anlamsız hareketlerde bulunupta çok klas zannettiğimiz.Taş gibi hatuna bakmayan sonradanda Tanrıyım ben tanrı diye söylenen günahkar liseli gencin,Türk polisi olsa ilk bölümde nezarete atacağı Japon polisinin ise 37 bölüm boyunca gereksiz şeyler yaptığı anime...
  22. Beğen
    Cold Dewil reacted to SiyahDranza in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Gereksiz Fan servislerle dolu Arkadaşlık kavramının cıvkını çıkaran eziklerle dolu bir anime
  23. Beğen
    Cold Dewil reacted to anes in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Siz şimdi bu animenin konusuna bakıp çok etkilenirsiniz oyunda kısılı kalmışlar falan ama siz öyle sanın o gizliden gizliye bir harem animesi aslında..
  24. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Witch in Bu Animeyi İzledin mi?   
    İzledim :D
    Alttaki Devil May Cry izlemiştir...

PS: Detroitte izledim :D Witch'e duyrulur
  25. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from _cicos_ in Bu Animeyi İzledin mi?   
    Bari bu kadar belli etme :D

Hmmm bakalım Alttaki üye GTO izlemiştir...

PS: İzlememiştir gibi şeylerde söyleyebilirsiniz.Ayrıca klasik OP-Naruto-Bleach gibi seriler yerine daha az bilindik serileri soralım :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.