Jump to content

Önerilen İletiler

• Forum Admin

İletileri ben sildim konu dışı muhabbet devam ederse silmeye de devam edeceğim hohoyyytt yaşasın kötülük B) yada silmem bilmiyorum geyik avına çıkarım olmadı bişi yapmam :mellow: ruh halim bu günlerde çok kaypak  :ph34r:

Konu ile alakalı sesli sohbete yokum kargalar bile ben konuşurken etrafta uçuşup kaçıyorlar  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tamam dediğin gibi olsun akıl akıldan muhabbet muhabbetten üstündür  :D Ben sesimi beğeniyorum ama etrafımdakiler beğenmiyor :ph34r: bir rivayete göre köyde türkü çığırırken komşunun tavukları çatlamı

Türkçeyi olabildiğince düzgün kullanmak, uymamız gereken başlıca kurallardan biri. Yanlış gördüğüm her yerde uyaracağımdan emin olabilirsin. Bu arada biliriz de birleşik. :D  Ben de katılmayacağım. K

• Forum Admin

İletileri ben sildim konu dışı muhabbet devam ederse silmeye de devam edeceğim hohoyyytt yaşasın kötülük B) yada silmem bilmiyorum geyik avına çıkarım olmadı bişi yapmam :mellow: ruh halim bu günlerde çok kaypak  :ph34r:

Konu ile alakalı sesli sohbete yokum kargalar bile ben konuşurken etrafta uçuşup kaçıyorlar  <_<

Abla iletileri silmeyelim sonra muhabbet mekanı ile birleştirirz :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Abla iletileri silmeyelim sonra muhabbet mekanı ile birleştirirz :P

Tamam dediğin gibi olsun akıl akıldan muhabbet muhabbetten üstündür  :D Ben sesimi beğeniyorum ama etrafımdakiler beğenmiyor :ph34r: bir rivayete göre köyde türkü çığırırken komşunun tavukları çatlamış, diğer bir rivayet banyoda ses çok güzel çıkar demişlerdi denedim sonuç olarak apartman sakinleri polise haber verceklermiş birini boğazlıyorlar diye <_<  

E burası sohbet konu dışı anam. Azcık kaynatma hakkım olmalıydı bence.  :( Zaten sustuyduk. Ben gidiyorum.   :eating-me-onion-head-emoticon: 

Ek olarak, söyle söyle bekleriz.  :D

Ezgi gitme :o Hem niye üstüne alınıyon sen hariç kaynatan tonla forumdaş vardı bak şimdi kaçtılar  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Tamam dediğin gibi olsun akıl akıldan muhabbet muhabbetten üstündür  :D Ben sesimi beğeniyorum ama etrafımdakiler beğenmiyor :ph34r: bir rivayete göre köyde türkü çığırırken komşunun tavukları çatlamış, diğer bir rivayet banyoda ses çok güzel çıkar demişlerdi denedim sonuç olarak apartman sakinleri polise haber verceklermiş birini boğazlıyorlar diye <_<  

Ezgi gitme :o Hem niye üstüne alınıyon sen hariç kaynatan tonla forumdaş vardı bak şimdi kaçtılar  :mellow:

ajdhgshfh abla bu konuda çok benzeşiyoruz :D benim sesim benim bile barsaklarımı bozuyor :D

Neyse ben de gidiyorum çok bile kaldım yarın iş var  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şarkı söylemek ayrı şey canım :D ergenlikden önce ortaokulda tam popstar yarışmasının gündemde olduğu zamanlar bizde okul s tar yaptık ve ben kazanmıştım o yarışmayı :D ama 2 sene sonra ergenlik geldi bende dost kargalar arasına katıldım ne zaman bi şarkı söylemeye kalksam 10. saniyede durduruldum ondan sonrada bi daha söylemez oldum :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

ajdhgshfh abla bu konuda çok benzeşiyoruz :D benim sesim benim bile barsaklarımı bozuyor :D

Neyse ben de gidiyorum çok bile kaldım yarın iş var  :mellow:

Ahhh bende yarın iş var demeyi özledim yada özlemedim böyle aylaklık iyi gibi bilmiyim sana kolay gelsin şimdiden doktor hanımmmmm  ^_^

şarkı söylemek ayrı şey canım :D ergenlikden önce ortaokulda tam popstar yarışmasının gündemde olduğu zamanlar bizde okul s tar yaptık ve ben kazanmıştım o yarışmayı :D ama 2 sene sonra ergenlik geldi bende dost kargalar arasına katıldım ne zaman bi şarkı söylemeye kalksam 10. saniyede durduruldum ondan sonrada bi daha söylemez oldum :D

En azında sende bir cevher varmış sonradan kararmış bende hiç olmadı  <_<

Not: Kendimi ortamın havasını bozan çıkıntı gibi hissettim  :mellow: Bende gideyim....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.