Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Haha aynen boğazına kilit vuruyor insanın. :D Evet önümüzdeki kasım ayına kadar falan takacağım. :/

Haha aynen bir önceki 8-9 sene sürmüştü, hala duruyor evde. :')

Yani şey düşüncesi biraz kötü oluyor her iki taraf için de, tamam bizim mutluluğumuzu istiyorlar ama bizim mutluluğu kendi çizdikleri sınırlar içerisinde bulacağımızı düşünüyorlar, o çizginin dışını kendileri bilmedikleri için korkuyorlar bize bir şey olacak diye ama belki de mutluluğumuz orada? Yani evet okul da pek etkilemez insan istedikten sonra haklısın. Haha sağ olasın arada ediyoruz böyle güzel şeyler. :D Üstüne denecek pek bir şey yok zaten bu konunun. :D İnşallah denk gelir sana. :)

Kolaylıklar diliyorum sana da kasıma birazcık çok var..

İyi düşünelim iyi olsun bakalım. :)

Günaydın herkese de.. Derse gireceğim birazdan. Hoca adımı çok mu seviyor nedir her ders illa bir şey soruyor sinir ediyor. Kahvaltı zamanım da yok diye yulaflı bir şeyler yaptım ama aceleye getirdiğimden o da güzel olmamış. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyiyim,her zamanki gibi dersteyim annem sizin sınavlar iptal olmamış diyip gün veriyor şu gün çalışcan diye:sweetdrop-onion-head-emoticon:

Sen nasılsın:victory-onion-head-emoticon:

Ertelendi ama sen şimdiden başla çalışmaya sonradan sıkıntı çıkmasın.

İyiyim bende, kar yağmış  şaşkınlık içindeyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Ertelendi ama sen şimdiden başla çalışmaya sonradan sıkıntı çıkmasın.

İyiyim bende, kar yağmış  şaşkınlık içindeyim.

Liseler için ve 7,8 ler için diye duydum ben,annemde öyle dedi okulum ertelendi diye  bir şey demedi bize sınav konularını veriyorlar şimdi:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.