Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

syncdes, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Capri imzan hep mi vardı ben mi yeni fark ediyorum hiç emin olamadım kendimden. Uzun süre ara vermeden önce izlediğim son animeydi Kyoukai no Kanata. Hahah. Hatta adını hatırlayamadığım için keyword araması yaparken "sıradışı anime anneleri" gibi bir şeyler yazarak bulmayı ümit etmiştim ama sonra doğa üstü konularında bulmuştum. :D En çok güldüğüm karakterlerden biri cidden. 

Yok yeni yaptım imzayı abla, 150 ileti olunca yapılabiliyor. Çok mantıklı bir şekilde aramışsın, bende genelde youtubedan bulabiliyorum. :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Zorojuro, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Nasılsınız?

İyidir Zoro, sen?

syncdes, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Selaam. 

Bugün güneşsiz bir gündü o yüzden uykum gün boyunca açılmadı. Pcnin başında uyukluyorum. 

Ayrıca bugün kardeşimin pcsi servisten geldi ve ben de temelli kavuştum kendi bebeğime. Özlemişim onu. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Ben sabah 6 gibi uyudum onun üstüne 11'de uyandım yani. :D Hiç hava falan bozmuyor. :D 

Ooooo hadi hayırlı olsun. :))

esuna, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

selam, şu an anlamaya çalışıyorum ortamı ilk defa bu şekilde bi girişim yaptım :) normalde epey bi içe kapanığım yalnızlık zorlamakta farklı bi şeyler yapmak istedim o yüzden. İyi akşamlar 

Selam Esuna, ortamda anlaman gereken çok bir şey yok, öyle gündelik muhabbetler ediyoruz, aklında bir soru varsa falan buraya yazarsın üstüne konuşuruz veya rastgele bir şey yazarsan cevap veren olur. :) Hmm yani burada kendini elinden geldiğince rahat hissetmeye bak, zaten çok fazla da muhabbet dönmez öyle takılırsın ara ara. :) 

İyi akşamlar herkese.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

miyamuraiz, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

ilk defa bir foruma kayıt oldum ve yaklaşık 1 dakikadır alıntı yapmayı bulmaya çalışıyorum ve sanırım becerdim o yüzden iyiyim :D sen?

Haha öncelikle hoş geldin. :)) Alıntıyı bulabilmene sevindim. :D Ben de iyiyim, yemek falan yedim şimdi çay içiyorum, sen neler yapıyorsun? 

Bu arada eğer istersen tanışın kaynaşın kısmına kendini az çok tanıtabileceğin bir konu açabilirsin veya buradan da böyle devam edebilirsin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Haha öncelikle hoş geldin. :)) Alıntıyı bulabilmene sevindim. :D Ben de iyiyim, yemek falan yedim şimdi çay içiyorum, sen neler yapıyorsun? 

Bu arada eğer istersen tanışın kaynaşın kısmına kendini az çok tanıtabileceğin bir konu açabilirsin veya buradan da böyle devam edebilirsin. :)

pega ab ben haşla nasıl konu açabilceğimi bulamadım yani burda sadece yazım ben:confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam Esuna, ortamda anlaman gereken çok bir şey yok, öyle gündelik muhabbetler ediyoruz, aklında bir soru varsa falan buraya yazarsın üstüne konuşuruz veya rastgele bir şey yazarsan cevap veren olur. :) Hmm yani burada kendini elinden geldiğince rahat hissetmeye bak, zaten çok fazla da muhabbet dönmez öyle takılırsın ara ara. :) 

İyi akşamlar herkese.

Anladım, teşekkür ettim geri dönüşün için :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.