Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben herkese yargı dağıtıyorum :D

Denemek serbest :) Konu bulmak veya konuyu devam ettirmek o kadar zor bir şey değil :D Şuan zaten belli bir konu yok, FF'imden bahsediyoruz, buraya kim uğruyor kim uğramıyor ondan bahsediyoruz

Banane banane banane de banane :D

Ben ff olayına çok uzak kaldım, sadece buraya bakıyorum forumda, geri kalan yerleri kullanmıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Zorojuro, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Şu anda okul olmadığı için sabahtan akşama kadar çalışıyorum, keşke okul açılsa deyip duruyorum. Tabii online eğitim olarak açılmasını isterim, insanların uzun süre bir arada durması bu aralar çok tehlikeli, hele ben birde üniversitede yurtta kaldığım için hiç istemiyorum okulda yüzyüze eğitimin başlamasını

Bak konuşabiliyormuşsun :D

heymely, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Üzülme ikiz ben yanındayım:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: 

Sağ olasın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, Şimdi tarihinde yazdı:

Ben ff olayına çok uzak kaldım, sadece buraya bakıyorum forumda, geri kalan yerleri kullanmıyorum.

Çokta önemli bir şey değil ya bir şeyler yazdım işte :D

heymely, Şimdi tarihinde yazdı:

Aman yok ikiz bununla da evlenmeyi düşündüğü için bitirmiştim zaten daha çıtırım ben:relax2-onion-head-emoticon:

İkiz sonra bir anda boşta kalırsın o zaman da ağlama :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Şu anda okul olmadığı için sabahtan akşama kadar çalışıyorum, keşke okul açılsa deyip duruyorum. Tabii online eğitim olarak açılmasını isterim, insanların uzun süre bir arada durması bu aralar çok tehlikeli, hele ben birde üniversitede yurtta kaldığım için hiç istemiyorum okulda yüzyüze eğitimin başlamasını

Hangi bölüüm :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.