Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

BURUN, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

İlk okuduğum seridir kendileri okumaya başladın mı bırakamayacasın zaten garanti veriyorum.

Güzel ve uzun bir manhwa bayada popüler ben severek okumuştum.Halada devam ediyor bu arada.

Manhwa sını okumadım ama animesini severek takipediyorum yakında okumayada başlıyıcam.

İçeriği Görüntüle

Kültivasyon serisi op karakter var.

Anlatmaya gerek yok oyunuda var zaten başka sitede daha fazla bölüm bulabilirsin muhtemelen.

Oyunun içindeler op karakter en baştan başlıyor.

Ben severek okumuştum istersen ing devam edebileceğin sitede verebilirim.

Muhteşem bir webtoon akıyor akıyor.

Animesi de var biliyorsundur.

Yine webtoon yine muhtişim.

Kültivasyon serisi çocuk 0 dan başlıyor vs...

Edit: Bu arada istersen önerebileceğim daha bir dolu seri var.Bunlar 10 da 1 i diyebilirim.:uhuhuh-onion-head-emoticon:

Çok teşekkür ediyorum :loveloveplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

Yine çok haklısın Burun-se aman san :D

@yumulonely-san, geçen tanışamamıştık, ben 17 yaşındayım, Lise 4'e gidiyorum, uzun zamandır forumdaydım aslında ama buraya "Merhaba" diyecek cesareti daha yeni bulabildim içimde. İyi ki de demişim. Nasılsın?

:bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon:

Gorjek, Şimdi tarihinde yazdı:

Spoiler var, okumayanlar açmasın kutuyu, özelliklede seb rimuru:D

İçeriği Görüntüle

Yav kim kendini 4000 defa bıçaklar, ana karakter biraz kırık

Bence oralar çok iyiydi.En azından novelde .:admire-onion-head-emoticon:

Sitonyum, Şimdi tarihinde yazdı:

Çok teşekkür ediyorum :loveloveplz:

Ne demek yine öneri istersen çekinmeden yazabilirsin.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Heheheheehhe mangasteinde çok iyi seriler varmış yalnız beni bir süre bulamazsanız sövmeyin.:ahaaah-onion-head-emoticon::ahaaah-onion-head-emoticon::ahaaah-onion-head-emoticon::ahaaah-onion-head-emoticon::ahaaah-onion-head-emoticon::ahaaah-onion-head-emoticon::ahaaah-onion-head-emoticon::ahaaah-onion-head-emoticon::ahaaah-onion-head-emoticon::ahaaah-onion-head-emoticon:

İmortal swordsman... yı izliyorum o siteden, seri o kadar iyi değil ama sürükleyici :poking-crazy-rabbit-emoticon:

Site güzel ya, baya iyi seriler var ama fansub olduğu için günde birkaç bölüm yüklüyo genelde bazen bir seriyi okumak için uzun süre bekliyosun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İmortal swordsman... yı izliyorum o siteden, seri o kadar iyi değil ama sürükleyici :poking-crazy-rabbit-emoticon:

Site güzel ya, baya iyi seriler var ama fansub olduğu için günde birkaç bölüm yüklüyo genelde bazen bir seriyi okumak için uzun süre bekliyosun.

İşte tamda bu sebepten 10 tane site takip ediip bir sürü şey takip ediyorum birisi olmazsa diğerinin yeni bölümü oluyor :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.