Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ülkem bana hastır 

Her önüme geleni alırsam, bana yazık 

Okumadan nasıl kolik oluyorsun:confused-onion-head-emoticon: İlginç...

@Caprihorn Son zamanlarda böyle benim sevdiğim şeyleri seven ve yapan insanlar görünce acayip mutlu oluyorum. Çizimlerin bitince bizimle de paylaşabilir misin? 

:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

birkaç bölüm okudum onlardan, sonra romantizm bölümünde takılırken başka seriler gördüm ilgimi çekti

daha sonra birkaç romantik okuduktan sonra baba-kız, mutlu aile webtoonlarına falan giriştim ve

"They Say I Was Born a King's Daughter" ve "I Was Born as the Demon Lord's Daughter" ı okudum derken kendimi bir anda saray romantizminin içinde buldum ve arkaya arkaya

"I dont want to be emperess!" , "I Gave Birth to the Tyrant's Child" ve "I Gave Birth to a Villain's Child" ı

okudum ve şu an normal mangalaara geri döndüm :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Abla çok kötü resim çiziyorum.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:2 aydır çalışıyorum güzel çizmek için ama hala pek bir gelişme yok.Çizmeyi bırakmayı düşünmüyorum ama.:good-job-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

EUASwP.jpg

1 hafta önce şöyle bir şey çizmiştim bilgisayardan yüklü diye onu attım. Sonra atarım yine. :)

Güzel çizenler, bu dünyaya güzel çizme yeteneği yüklü bir şekilde gelmiyorlar. Adım adım ilerle en basitinden  karalamalar bile kalem tutuş şeklinden gölge verişine kadar pek çok şeyi değiştirebilir.

Sen çizimlerini paylaş, gördükçe değerlendirmeye çalışırım. 

Hem belki ben de eski-yeni çizimlerimi falan paylaşabilirim.

Çizerken önce bastırmadan kaba taslak bir ana hat belirle ve çizgilerini hoyrat kullanma minimalist çalışırsan göze güzel görünür. Çizimlerinde başarılar :onion_emo_2_by_theg_force:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel çizenler, bu dünyaya güzel çizme yeteneği yüklü bir şekilde gelmiyorlar. Adım adım ilerle en basitinden  karalamalar bile kalem tutuş şeklinden gölge verişine kadar pek çok şeyi değiştirebilir.

Sen çizimlerini paylaş, gördükçe değerlendirmeye çalışırım. 

Hem belki ben de eski-yeni çizimlerimi falan paylaşabilirim.

Çizerken önce bastırmadan kaba taslak bir ana hat belirle ve çizgilerini hoyrat kullanma minimalist çalışırsan göze güzel görünür. Çizimlerinde başarılar :onion_emo_2_by_theg_force:  

Çizimlerini görmeyi isterim.

Destek olduğun için sağ ol.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Görkem manhwa-manhua-manga-webtoon dünyası animelerden daha fazla bağımlılık yapabilir

Derine dalmamaya dikkat et:taichi-crazy-rabbit-emoticon:

Çizimlerimi paylaşabilirim ama yeni çok fazla yok eskilerle idare etmen gerekecek

Son zamanlarda çizmekten çok mandala boyuyorum^^

Homhom kaçar bir sonraki görüşmemize kadar kendinize cici bakın :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

İyi geceler

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

Çizimlerini görmeyi isterim.

Destek olduğun için sağ ol.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İlk başlarda hatta anime karakteri çizmekte zorlanıyorsan başka çizimler yap sonra anime karakterine geçersin, mesela ben 8 senedir sırama resim çizip siliyorum okulda (hatta bir ara efsanevi "sin2.cos2" resmi çizmiştim galeride duruyorsa atarım çok iyiydi, hocayla falan güzel goy goy yapmıştık :teehee-crazy-rabbit-emoticon:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Görkem manhwa-manhua-manga-webtoon dünyası animelerden daha fazla bağımlılık yapabilir

Derine dalmamaya dikkat et:taichi-crazy-rabbit-emoticon:

Çizimlerimi paylaşabilirim ama yeni çok fazla yok eskilerle idare etmen gerekecek

Son zamanlarda çizmekten çok mandala boyuyorum^^

Homhom kaçar bir sonraki görüşmemize kadar kendinize cici bakın :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

İyi geceler

İçeriği Gizle

İyi geceler.:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.