Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Çok ilginç bir insandı. :D Zaten direkt ban aldı. :D 

İşte spoiler vermişti ve "Zaaa salaklar şimdi bunu okudunuz değil mi?" gibisinden şeyler yazmıştı. :D 

Burada kaç kişiye ban attırdık beeee.

Kıymetlimiss diye ufak bir arkadaşta laftan anlamadığı için ban yemişti çocuk en ufak bir sorun için bile konu açıyordu.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Çok ilginç bir insandı. :D Zaten direkt ban aldı. :D 

İşte spoiler vermişti ve "Zaaa salaklar şimdi bunu okudunuz değil mi?" gibisinden şeyler yazmıştı. :D 

bu bana başımdan geçen bir olayı hatırlattı..

güç bela spoilersız Avengers Endgame'in ikinci seansına yetişmiştik arkadaşlarla tam koltuklara oturduk izleyeceğiz, densizin biri !!!endgame spoilerı bulunuyor( gerçi biliyorsunuzdur da artık^^)!!!

Spoiler

tony stark ölüyor zaaaaa.dddd

diyerek salonda bağırmıştı, şimdi benim o çocuğa okkalı bir tokat geçirmek hakkım değil mi, hakkım:D lanet olsun spoiler verenlere, hepsini kınıyorum şiddetle pü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

o nasıl bir tip ya :D

Gereksiz bir tip. :)

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Burada kaç kişiye ban attırdık beeee.

Kıymetlimiss diye ufak bir arkadaşta laftan anlamadığı için ban yemişti çocuk en ufak bir sorun için bile konu açıyordu.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Haha onu da hatırlıyorum. :D Komik insanlardı. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, Şimdi tarihinde yazdı:

o nasıl bir tip ya :D

Bu forum kimleri kimleri gördü yiğidim

Spoiler

Belirli kuvvet ilacının reklamını yapan bile vardı.:whip-onion-head-emoticon:

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Bu insanlar niye foruma kaydolur ki? Birde tekrar hesap açarım geri gelirim diyordu, gelemedi garibim. :D 

İp ban atıyorlar adminler çat diye asdadsadsadsad

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

güç bela spoilersız Avengers Endgame'in ikinci seansına yetişmiştik arkadaşlarla tam koltuklara oturduk izleyeceğiz, densizin biri !!!endgame spoilerı bulunuyor( gerçi biliyorsunuzdur da artık^^)!!!

İçeriği Görüntüle

diyerek salonda bağırmıştı, şimdi benim o çocuğa okkalı bir tokat geçirmek hakkım değil mi, hakkım:D lanet olsun spoiler verenlere, hepsini kınıyorum şiddetle pü

Elinde mızrak olacak böyle tak diye ağzına atacaksın mızrağı. :D 

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Haha bilmiyordu saf. :D 

Gorkito, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

yazık yaşı ufaktır, ip bandan habersiz garibim :D

Aynen. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Gereksiz bir tip. :)

Haha onu da hatırlıyorum. :D Komik insanlardı. :D 

En azından onların sayelerinde hoş ban mesajları görüyoruz :embarrassed2-onion-head-emoticon:

spike, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Onlar kınanınca akıllanacak insanlar değil maalesef spike-san.Onların hakkı :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, Şimdi tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

ip banı.. yabancıların olduğu bir discordda moderatörlerin 'sorumsuzluğundan dolayı' derdimi anlatamadan ban yemiştim. kendime yediremedim herhalde :D tor browserdan uğraşıp sunucuya girip derdimi anlatıp çıkmıştım, bana ip banı atmayın hee ben hackerım hepinizi fffffffişlerim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.