Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

BURUN, 18 dakika önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Görüntüle

Peganın herçek bir pegasus olduğunu söyleyebilirim. Shhhh gizli bilgi bu kimseye söyleme.:cute1-onion-head-emoticon:

Bu arada rimurururururururururururuurururururruu-chan ı bende çok merak ediyorum.:admire-onion-head-emoticon:

Hahaha ben gördüm onu canikom, kıskanabilirsin. :D 

BURUN, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Yalnız benim hakkımda en ufak bir giz bile yok ya :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Her şeyim biliniyordu eski grupta .:depressed1-onion-head-emoticon:

Eski grupta bence ben daha beter haldeydim, neler neler gördü o grup benim hakkımda. :( Neyse artık bir bağlantım kalmadı. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha ben gördüm onu canikom, kıskanabilirsin. :D 

Eski grupta bence ben daha beter haldeydim, neler neler gördü o grup benim hakkımda. :( Neyse artık bir bağlantım kalmadı. :D 

Mehhhh zamanı gelince bende görürüm :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Eski grup benimde baya şeyimi gördü ama senin daha fazla ifşan var adsadasdasdads

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Mehhhh zamanı gelince bende görürüm :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Eski grup benimde baya şeyimi gördü ama senin daha fazla ifşan var adsadasdasdads

Görürsün görürsün. :D 

İşte ne yapalım zamanında yaptığımız salaklıklar, niye hemen öyle havalara girdiysem...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Sizdede oluyomu bilmiyorum ama A101 e girdiğimde her zaman 5-10kuruş soruyo kasiyer

En son ne zaman A1001'e gittim bilmiyorum. :D 

orumcekadam, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

düşünsene çok önemli bir toplantıdasın patronun sana fısıldayarak ben orumcek adamım diyor :D

Allah şifa versin derim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

E devlete kayıt olucam

Onun için fotoğraf gerekiyor muydu ya.

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Görürsün görürsün. :D 

İşte ne yapalım zamanında yaptığımız salaklıklar, niye hemen öyle havalara girdiysem...

Ben gazla çalışıyorum ama pegam seni bilemiyicem :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Gorkito, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sizdede oluyomu bilmiyorum ama A101 e girdiğimde her zaman 5-10kuruş soruyo kasiyer

Bilmem ki genelde annemin kartından çektiriyorum.:uhuhuh-onion-head-emoticon:

orumcekadam, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

düşünsene çok önemli bir toplantıdasın patronun sana fısıldayarak ben orumcek adamım diyor :D

Bir git patron iş başındayız şakanın zamanı değil der ve kovulurum.:uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.