Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

BURUN, Şimdi tarihinde yazdı:

Ne sen kardeşim dediğin insanın neye benzediğini merak etmezmisin.:super-sayan-onion-head-emoticon:

Rimururururrurururururrurururururuuu-chann 

Seri manga iyi ya ama şu zırt pırt çökmeside olmasa.:bled2-onion-head-emoticon:

Senpaiiiii

Ya site iyi de manga okurken birden sitenin hata vermesi veya internet yüzünden manga sayfasının yavaş yüklenmesi acayip sinir bozucu bir şey.:super-sayan-onion-head-emoticon:     (hadi manga sayfasının yavaş yüklenmesi bizim internetten)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahhh tasarımcı kardeşim.:loveloveplz:

Bu arada direk burun diyebilirsin.İsim kullanmana gerek yok.:good-job-onion-head-emoticon:

Tamamdır bundan sonra böyle diyeyim :pretty-onion-head-emoticon: Bu arada neden Burun özel bir anlamı mı var :confused-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha biraz öyle cidden. :D 

Oh oh sonunda YKS'yi atlatmış bir genç. :D 

@Gorkito senin istediğin bölüm bu değil miydi? Yanlış mı hatırlıyorum? 

İyi etmişsin ya, benim finaller biteli çok oldu, son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim, işte buralarda takılıyoruz falan. :) 

Ohh tasarım okumak isteyen birileri daha mı varr, mükemmell :happiness-crazy-rabbit-emoticon: ve elektrik-elektronik zor değil mi ya severek yapıyorsan tabi bişi diyemem üstelik son sınıfa da gelmişsin malum, çalışmaya devam :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Caprihorn, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin.Ben de capri.:cute1-onion-head-emoticon:

Merhabalar Capri, çok memnun oldum :loveloveplz:ismimi yukarda söylememişim ama bana da Kanema ya da kısaca Kane diyebilirsiniz :love-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayır merak etmem benim merak duygum biraz daha farklı işliyor. :) 

Pis insan.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Senpaiiiii

Ya site iyi de manga okurken birden sitenin hata vermesi veya internet yüzünden manga sayfasının yavaş yüklenmesi acayip sinir bozucu bir şey.:super-sayan-onion-head-emoticon:     (hadi manga sayfasının yavaş yüklenmesi bizim internetten)

Ahh o hatalar bütün tadımı kaçırıyor.

Sürekli yaşanmasına rağmen hiçbir değişiklikte yok site yetkilileri farkında mı değil acep.:homelessonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.:Kanema:., 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamamdır bundan sonra böyle diyeyim :pretty-onion-head-emoticon: Bu arada neden Burun özel bir anlamı mı var :confused-onion-head-emoticon:

Ohh tasarım okumak isteyen birileri daha mı varr, mükemmell :happiness-crazy-rabbit-emoticon: ve elektrik-elektronik zor değil mi ya severek yapıyorsan tabi bişi diyemem üstelik son sınıfa da gelmişsin malum, çalışmaya devam :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Merhabalar Capri, çok memnun oldum :loveloveplz:ismimi yukarda söylememişim ama bana da Kanema ya da kısaca Kane diyebilirsiniz :love-onion-head-emoticon:

Liseden üzerime yapıştı.Her ne kadar abrtılacak bir büyüklüğü olmasada pisliğine söylüyorlardı bende alışınca nick olarak kullanmaya başladım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.:Kanema:., 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende fotoğrafçılık bölümünü düşünüyorum.:whistling-onion-head-emoticon:

Kane demek çok hoş.:wew-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim burunla da dalga geçiliyor.Hiç hoş değil...:sigh-onion-head-emoticon:

Mehh bende eskiden çok kafaya takardım ama sonra bir kendime baktım dedimki s... et sonra onlarla beraber dalga geçmeye başlayınca saldılar.:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:Seninle istedikleri kadsr dalga geçsinler sen kendini beğendiğin sürece onların dediklerinin hiçbir önemi yok.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Liseden üzerime yapıştı.Her ne kadar abrtılacak bir büyüklüğü olmasada pisliğine söylüyorlardı bende alışınca nick olarak kullanmaya başladım.

Fiziksel görünüşe laf söylemek... hiç tahammül edemediğim şeylerden biri :bird-onion-head-emoticon: ama buna rağmen kendinle barışık olman çok takdir edilesi gerçekten :") 

Caprihorn, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende fotoğrafçılık bölümünü düşünüyorum.:whistling-onion-head-emoticon:

Kane demek çok hoş.:wew-onion-head-emoticon:

ohh çok güzell gerçekten çok keyifli ya fotoğrafçılık bölümü, umarım hayallerine ulaşırsın vee teşekkür ederimm :loveloveplz:

BURUN, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Kane diyimce aklıma Kand günceleri geldi.:ahaaah-onion-head-emoticon:

Kurguyla karısık Mısır Mitolojisi.Percy Jackson serisi hoşunuza gittiyse bir bakın yazarları aynı.:dandyonionplz:

Percy Jackson serisini ortaokuldayken okumuştum gerçekten nefes kesiciydi :thank_you__onion_by_elcerbero:ama bunu bilmiyordum araştırayım hemenn, teşekkürlerr :love-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.