Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

.:Kanema:., Şimdi tarihinde yazdı:

Fiziksel görünüşe laf söylemek... hiç tahammül edemediğim şeylerden biri :bird-onion-head-emoticon: ama buna rağmen kendinle barışık olman çok takdir edilesi gerçekten :") 

ohh çok güzell gerçekten çok keyifli ya fotoğrafçılık bölümü, umarım hayallerine ulaşırsın vee teşekkür ederimm :loveloveplz:

Percy Jackson serisini ortaokuldayken okumuştum gerçekten nefes kesiciydi :thank_you__onion_by_elcerbero:ama bunu bilmiyordum araştırayım hemenn, teşekkürlerr :love-onion-head-emoticon:

Mütüş seridir.:dandyonionplz:

Mehh cidden düzeltilebilecek şeyler için moral bozmak saçma.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

BURUN, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Mehh bende eskiden çok kafaya takardım ama sonra bir kendime baktım dedimki s... et sonra onlarla beraber dalga geçmeye başlayınca saldılar.:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:Seninle istedikleri kadsr dalga geçsinler sen kendini beğendiğin sürece onların dediklerinin hiçbir önemi yok.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Yoo takmıyorum zaten.Aynen sende dalga geçmeye başlayınca bırakıyorlar belli bir müddet sonra.Annemin gelip yakışıklı oğlum demesi yetiyor bana,diğerlerinin ne dediği umurumda değil. :D

.:Kanema:., Şimdi tarihinde yazdı:

Fiziksel görünüşe laf söylemek... hiç tahammül edemediğim şeylerden biri :bird-onion-head-emoticon: ama buna rağmen kendinle barışık olman çok takdir edilesi gerçekten :") 

ohh çok güzell gerçekten çok keyifli ya fotoğrafçılık bölümü, umarım hayallerine ulaşırsın vee teşekkür ederimm :loveloveplz:

Percy Jackson serisini ortaokuldayken okumuştum gerçekten nefes kesiciydi :thank_you__onion_by_elcerbero:ama bunu bilmiyordum araştırayım hemenn, teşekkürlerr :love-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Bende hiç sevmem dış görünüşle dalga geçilmesini.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.:Kanema:., 2 dakika önce tarihinde yazdı:

burun milletçe hassas konumuz galiba, sanki hepsinin her şeyi mükemmelmiş gibi...

İnsanlar sadece karşıdaki kişiyi rencide edecek bir kusur arıyor.Burnun dört dörtlük olsun ama gözlük tak bu seferde sana inek demeye başlarlar ya da ayakların biraz büyük olsun koca ayak derler.:dunno-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Yoo takmıyorum zaten.Aynen sende dalga geçmeye başlayınca bırakıyorlar belli bir müddet sonra.Annemin gelip yakışıklı oğlum demesi yetiyor bana,diğerlerinin ne dediği umurumda değil. :D

Rimururururuuruurururuurururu-chan sen mıhteşem bir şeysin dediklerimi söylemesi kolay ama yapması cidden zor çoğu insan beceremiyor acayip kafaya takıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Mütüş seridir.:dandyonionplz:

Mehh cidden düzeltilebilecek şeyler için moral bozmak saçma.

gerçekten ya, tadım kaçtı... genelde böyleleri illa içinde gerekli gereksiz sebepsiz yere kin barındırıyor sonra millete sallama çabası :D

Caprihorn, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne demek rica ederimm :wow1-onion-head-emoticon: valla önyargılı insan çok malesef ki..

BURUN, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İnsanlar sadece karşıdaki kişiyi rencide edecek bir kusur arıyor.Burnun dört dörtlük olsun ama gözlük tak bu seferde sana inek demeye başlarlar ya da ayakların biraz büyük olsun koca ayak derler.:dunno-crazy-rabbit-emoticon:

Evett kesinlikle demeye çalıştığım şey bu :oh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Rimururururuuruurururuurururu-chan sen mıhteşem bir şeysin dediklerimi söylemesi kolay ama yapması cidden zor çoğu insan beceremiyor acayip kafaya takıyor.

Diğer insanların her dediğini taksaydım zaten hayat çekilmez olurdu.:cute1-onion-head-emoticon:

Başka şeylerde yetenekleri olmadıkları için genelde dalga geçiyorlar zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Laned olsun bu gün sakallarımı kısaltayım dedim her şey bitti son düzelticem elim kaydı fazla kestim pis körününcede hepsini kestim şimdi aynaya bakınca garipsiyorum kim tipini sevdiğim diye.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Birde sakallarım olmadığı için yüzümde üşüyor:desperate2-onion-head-emoticon:

Bunlarıda geçtim ablam acayip dalga geçiyor teyzemle bir olup yerden yere vurdu beni.:dying-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

Diğer insanların her dediğini taksaydım zaten hayat çekilmez olurdu.:cute1-onion-head-emoticon:

Başka şeylerde yetenekleri olmadıkları için genelde dalga geçiyorlar zaten.

Amaaan boş ver.:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

.:Kanema:., 5 dakika önce tarihinde yazdı:

gerçekten ya, tadım kaçtı... genelde böyleleri illa içinde gerekli gereksiz sebepsiz yere kin barındırıyor sonra millete sallama çabası :D

Ne demek rica ederimm :wow1-onion-head-emoticon: valla önyargılı insan çok malesef ki..

Evett kesinlikle demeye çalıştığım şey bu :oh-onion-head-emoticon:

Mehh onlara çare yok.Belki Allah onlarada bir gün beyin bahşeder.:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Laned olsun bu gün sakallarımı kısaltayım dedim her şey bitti son düzelticem elim kaydı fazla kestim pis körününcede hepsini kestim şimdi aynaya bakınca garipsiyorum kim tipini sevdiğim diye.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Birde sakallarım olmadığı için yüzümde üşüyor:desperate2-onion-head-emoticon:

Bunlarıda geçtim ablam acayip dalga geçiyor teyzemle bir olup yerden yere vurdu beni.:dying-onion-head-emoticon:

Ben de bir keresinde saçımı 5 e vuracaktım.Makina ucunu iyi takamamışım.Saçıma girdiğim an düştü ucu.Sonra her tarafı sıfırlamıştım. :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de bir keresinde saçımı 5 e vuracaktım.Makina ucunu iyi takamamışım.Saçıma girdiğim an düştü ucu.Sonra her tarafı sıfırlamıştım. :d

8 inci sınıfta bir iddia uğruna saçımıda kazıttım ondan sonra hiç bir işjm yolunda gitmedi (Cidden ama üst üste bir sürü şey yaşandı depresyona bile girdim bir ara anlatırım pegaya anlatmıştım galiba.) sonrada saçımı asla kısa kestirmedkm şu anda omuzumdan saçlarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.