Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

.:Kanema:., 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle sorunca sanki çok yanlış anlaşılıcak bir şey dedim sandım :DD 

Yani en fazla ayak işi falan yaptırırdım heralde ya da arada canım sıkılınca bulaşırdım falan :D

Yok yanlış anlamadım. :d

Ben ablamla evcilik oynardım,bana makyaj falan yapardı...o zamanlar geldi aklıma. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.:Kanema:., 7 dakika önce tarihinde yazdı:

İşte ben de bazen diyorum keşke ben de abla olsam ama sonra diyorum bu acıyı gerçekten yaşatmalı mıyım kardeşime diye :D

Ben yaşatıyorum  :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Geçen sene sınav stresiyle bizim yarım adama çok bağırırdım falan şimdi çocuk annem etrafta yokken benden çok korkuyor acayip vicdan azabı çekiyorum ama annem gelince hepsi uçup gidiyor.:hate-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Gıcık olunca tatlı olması bir işe yaramıyor. :D    Ortancayım bende..

Kardeşine ne acısı yaşatacaksın ki? :D 

Doru bilgi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende bir zamanlar öyleydim :dying-onion-head-emoticon:Sonra şu yarım adam geldi işte teogdan tam bir gün önce hemde geleceği zamanı...

5 kardeşiz beşimizde farklı telllerde çalıyoruz hepimiz birlikte evde olunca evde acayip bir kaos ortamı oluyor.:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Ben kestirmem hayatta olmaz sadece ayda bir azıcık kısalttırıyorum o kadar hayatta olmaz uzatana kadar neler çektim.

Vu arada saygı duydum bari saçları satsaydın teselli olurdu az çok.

Bütün ev halkı evde olunca kaos olduğu kısmına kesinlikle katılıyorum.. 2kişi evde kalınca bile bizim evde gene kaos oluyor :D

Ya aslında yapmaktan pişman değilim (aklım hala yapmadıklarımda :D) ama tabi uzaması 1 - 1.5 yıl aldı :lonely-onion-head-emoticon: ve kestirdiğim saçlarımı LÖSEV'e bağışlamıştım güzel bir deneyim oldu benim için :shy-onion-head-emoticon: onun için pek üzülmedim =')

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.:Kanema:., 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle sorunca sanki çok yanlış anlaşılıcak bir şey dedim sandım :DD 

Yani en fazla ayak işi falan yaptırırdım heralde ya da arada canım sıkılınca bulaşırdım falan :D

Ahhh o ayakçılık döneminin gelmesini 6 senedir 4 gözle bekliyorum ama hala ortalıkta görünmüyor.:desperate2-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok yanlış anlamadım. :d

Ben ablamla evcilik oynardım,bana makyaj falan yapardı...o zamanlar geldi aklıma. :D

Benimkiler canları sıkülınca üstümde yeni şeyler deniyor geçen gözüme sürme çekmeye çalıştılar.(Korkudan gözlerimi açamadım bir acayip oldu.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.:Kanema:., 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bütün ev halkı evde olunca kaos olduğu kısmına kesinlikle katılıyorum.. 2kişi evde kalınca bile bizim evde gene kaos oluyor :D

Ya aslında yapmaktan pişman değilim (aklım hala yapmadıklarımda :D) ama tabi uzaması 1 - 1.5 yıl aldı :lonely-onion-head-emoticon: ve kestirdiğim saçlarımı LÖSEV'e bağışlamıştım güzel bir deneyim oldu benim için :shy-onion-head-emoticon: onun için pek üzülmedim =')

Bizde 5 kişi ideal 3 kardeş annem babam buşekilde haftafa 1 tartışma 6 ya çıkınca haftada 7 tartışma 7 ye çıkınca cehnnem modu aktif.:rockingonionplz:

Ahh kane-san seni muhtişim bir şeysin ben olsam direk satmıstım.:homelessonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahhh o ayakçılık döneminin gelmesini 6 senedir 4 gözle bekliyorum ama hala ortalıkta görünmüyor.:desperate2-onion-head-emoticon:

Benimkiler canları sıkülınca üstümde yeni şeyler deniyor geçen gözüme sürme çekmeye çalıştılar.(Korkudan gözlerimi açamadım bir acayip oldu.)

:DD yaa travma yaşatmışlar kıyamam bee...

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bizde 5 kişi ideal 3 kardeş annem babam buşekilde haftafa 1 tartışma 6 ya çıkınca haftada 7 tartışma 7 ye çıkınca cehnnem modu aktif.:rockingonionplz:

Ahh kane-san seni muhtişim bir şeysin ben olsam direk satmıstım.:homelessonionplz:

Cehennem partilerini uzaktan izlemeyi tercih ediyorum :D konu bensem susup tehlikenin geçmesini bekliyorum malum :DD

Ah Burun-kun övünmeyi sevmem ama gerçekten iyi bir seçimdi.. (ben de satmayı düşünmedim değil :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.