Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Weow, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

pega ab ben haşla nasıl konu açabilceğimi bulamadım yani burda sadece yazım ben:confused-onion-head-emoticon:

Tanışın kaynaşın kısmına mı nasıl konu açacağını bulamadın? Nasılsın bu arada?

esuna, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Anladım, teşekkür ettim geri dönüşün için :) 

Haha rica ederim, ne demek. :)) Nasılsın, iyi misin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha öncelikle hoş geldin. :)) Alıntıyı bulabilmene sevindim. :D Ben de iyiyim, yemek falan yedim şimdi çay içiyorum, sen neler yapıyorsun? 

Bu arada eğer istersen tanışın kaynaşın kısmına kendini az çok tanıtabileceğin bir konu açabilirsin veya buradan da böyle devam edebilirsin. :)

Ben oturuyorum öyle işte burada dolaşıyorum biraz. Çok teşekkür ederim bu arada yardımcı olduğun için ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Tanışın kaynaşın kısmına mı nasıl konu açacağını bulamadın? Nasılsın bu arada?

Haha rica ederim, ne demek. :)) Nasılsın, iyi misin?

bilmiyom orda yeni konu yazıyo sanırım ordan denerim belki sonra ama pek düşünmüyorum, ben iyiyim öle youtubede geziniyom

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

esuna, Şimdi tarihinde yazdı:

Iyi olmaya çalışıyorum diyelim. Sen nasılsın? :) 

Ben de iyiyim, bugün geç yatmıştım onun şeyini yaşıyorum hala biraz. :D Neler yapıyorsun, okuyor musun?

Bu arada ben 24 yaşında son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim, yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum. :) Belirli bir türüm yok, harem/ecchi/yaoi/yuri hariç çoğu şeyi izlerim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim, bugün geç yatmıştım onun şeyini yaşıyorum hala biraz. :D Neler yapıyorsun, okuyor musun?

Bu arada ben 24 yaşında son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim, yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum. :) Belirli bir türüm yok, harem/ecchi/yaoi/yuri hariç çoğu şeyi izlerim. :)

pega ab bu arada ailenlemi yaşıyon hala?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.