Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hmm yani olaya biraz yanlış bakıyorsun, bunu tam olarak bir sorun gibi düşünme ve oraya gitmek kötü bir şey değil. Onun için rahat ol ve en kısa zamanda randevu almaya bak. :) Yani bir derdin varmış da dermanın oradaymış gözüyle bakacaksın kendine problemli gözüyle değil. :)) Benim sorunum duygusuzlukla alakalı bir şeydi tam net bir şey kendimde söyleyemiyorum, belli bir süre devam ettim ama sonrasında bıraktım. 

Hmm tabii korana ortamında falan taşınmışsınız biraz onun bahtsızlığı var. :) Yine de sanaldan da olsa birilerini bulup konuşmaya çalış, özelden yaz muhabbet falan aç. :) MAL'dan da bir çok kişi bulabilirsin. :) 

Bu arada çoklu mesajlar için "Alıntı" yazısının yanında "+" sembolü alıntılamak istediğin mesajları oradan seçerek hepsini toplu bir şekilde yanıtlayabilirsin, öbür türlü flood sayılır ve uyarı alabilirsin. :) 

Kötü bi şey olarak görmüyorum da bilemiyorum işte bakalım. Herkesin var kendince bi şeyi he. Peki şu an nasılsın?

Evet biraz o sıkıntı oldu ama biraz da ben işte içe dönük olmamdan kaynaklı. Ehm dediğin gibi de iyi tabi ama ben daha çok sanaldan da olur tabiki yanlış anlaşılmasın da yanyana olmak o şekilde bi bağ ayrı işte.

Anladım tamam ben ona dikkat ederim, çok anlamıyorum şu an da öğrenmeye çalışırım. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

heymely, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Heyyo buraları coşkulu buldum görmeyeli nasılsınız? :angel2-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar

Caprihorn, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar. :spa-onion-head-emoticon:

esuna, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de öyle vakit geçiriyorum işte kendimce bi şekilde

Luna6528, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Ay evet herkes örüp paylaşıyor xğsşdep. Seneye anca yetişir. ısındı baya havalar. 

İyi akşamlar pegasus abi , capri abi , asuna apla , heymely apla , luna (kendimi çok küçük hissettim birden bire ) ben beynim yanmadan yatayım baya yorucu bir gündü , tatlı rüyalar :sleeping-crazy-rabbit-emoticon:
edit: ilk yazdığım gibi görmediniz gördüyseniz unutun :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar pegasus abi , capri abi , asuna apla , heymely apla , luna (kendimi çok küçük hissettim birden bire ) ben beynim yanmadan yatayım baya yorucu bir gündü , tatlı rüyalar :sleeping-crazy-rabbit-emoticon:
edit: ilk yazdığım gibi görmediniz gördüyseniz unutun :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İyi geceleer

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler. Yok görmedim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Görmemişim ben, iyi geceler sana da tatlı rüyalar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.