Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

32 dakika önce, Kirii yazdı:

Hiç bırakmıyorlar ki :cool-onion-head-emoticon: Kendisi yurtdışından geldi gece ve ben o zaman uyumaya çalışıyordum ve üstüne şarkı açıp bağırdılar hayatta uyuyamadım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Yarında sınav var nasıl çalışıcam bilmiyorum:D

E sen de onlara eşlik etseydin madem uyuyamadın. :D Amannn boş ver be, sınav senden önemli mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

E sen de onlara eşlik etseydin madem uyuyamadın. :D Amannn boş ver be, sınav senden önemli mi?

Onun sevgilisi Türk değil ve İngilizcem iyi olmadığı için konuşmama kararı alıyorum o yüzden gitmemek daha iyi:evil-smile-onion-head-emoticon: Olabilir :D Hoca bugün diğerlerine 10 verdi acımıyo adam ya :D Matematikten sınav olucaz ben ilkokulda matematikten 38 almış olarak çalışmam lazım :D 

Ve ben 2 saattir ağlıyordum matematiği yapamıyorum diye ama kuzenim matematik bölümünden mezunmuş :nah-crazy-rabbit-emoticon: Alfa olduğum için yanına gitmedim :smoking2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Kirii yazdı:

Onun sevgilisi Türk değil ve İngilizcem iyi olmadığı için konuşmama kararı alıyorum o yüzden gitmemek daha iyi:evil-smile-onion-head-emoticon: Olabilir :D Hoca bugün diğerlerine 10 verdi acımıyo adam ya :D Matematikten sınav olucaz ben ilkokulda matematikten 38 almış olarak çalışmam lazım :D 

Ve ben 2 saattir ağlıyordum matematiği yapamıyorum diye ama kuzenim matematik bölümünden mezunmuş :nah-crazy-rabbit-emoticon: Alfa olduğum için yanına gitmedim :smoking2-onion-head-emoticon:

İşte böyle böyle gelişir İngilizcen. :D Acımasın zaten sizlere. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Hahahaha umudunu kaybetme ben ilkokulda matematikten 0 net yapıp sayısalcı olmuş bir insanım. :D 

Boşver gitme ya. :D 

16 dakika önce, Odradek yazdı:

İyi akşamlarr! 

İyi akşamlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İşte böyle böyle gelişir İngilizcen. :D Acımasın zaten sizlere. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Hahahaha umudunu kaybetme ben ilkokulda matematikten 0 net yapıp sayısalcı olmuş bir insanım. :D 

Boşver gitme ya. :D 

İyi akşamlar.

İngilizcem iyi be :D Sussana ya acısın :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ay yok ben hayatta olmam ders yaptım onunla başım ağrıyor:D 

Abi ben yandım abii:D Dedikodum çıkmış çok kotu birde sınıftakinler herkese yayarsa ölürüm ben ya :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Yarın olursa konusucam görecekler günlerini :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Kirii yazdı:

İngilizcem iyi be :D Sussana ya acısın :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ay yok ben hayatta olmam ders yaptım onunla başım ağrıyor:D 

Abi ben yandım abii:D Dedikodum çıkmış çok kotu birde sınıftakinler herkese yayarsa ölürüm ben ya :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Yarın olursa konusucam görecekler günlerini :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Hıı hıı belli belli iyi olduğu. :) Yoo acımasın. :D 

İleride ağrımaz belki, seni profesör küçük hanım diye çağırırız. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Hahaha ne dedikodun çıkmış öyle? Kim çıkarmış? :D Göster günlerini. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

3 saat önce, Dmk yazdı:

Senden başka biri daha vardı öneri yapan. Ama o 2021 animelerinden önermişti

Ben de 2021 animeleri önermiştim ya. :D Arada 2020'ye de gitmiş olabilirim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hıı hıı belli belli iyi olduğu. :) Yoo acımasın. :D 

İleride ağrımaz belki, seni profesör küçük hanım diye çağırırız. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Hahaha ne dedikodun çıkmış öyle? Kim çıkarmış? :D Göster günlerini. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Ben de 2021 animeleri önermiştim ya. :D Arada 2020'ye de gitmiş olabilirim. 

Evet çok iyi bir kere ?? Sussana ya :cool-onion-head-emoticon:

Iyy istemem hem olduk sınav ama sınav işlediğimiz konulardan daha kolaydı :uhuhuh-onion-head-emoticon: Bu arada böyle diyip düşük aldıysam ağlarım şurada:cool-onion-head-emoticon:

Ay neler neler demişler bir görsen :D Kısacası küfür etmişler diyebilirim hakkımda yanlış şeyler demişler sabah gelip özür dilediler:pretty-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Kirii yazdı:

Evet çok iyi bir kere ?? Sussana ya :cool-onion-head-emoticon:

Iyy istemem hem olduk sınav ama sınav işlediğimiz konulardan daha kolaydı :uhuhuh-onion-head-emoticon: Bu arada böyle diyip düşük aldıysam ağlarım şurada:cool-onion-head-emoticon:

Ay neler neler demişler bir görsen :D Kısacası küfür etmişler diyebilirim hakkımda yanlış şeyler demişler sabah gelip özür dilediler:pretty-onion-head-emoticon: 

Tamam bir şey demedik. :)

Hahaha inşallah düşük almazsın o zaman. :D Ağlarsan eğer biz teselli ederiz ama merak etme. :D 

Aaa sizin yaşınızda küfür oluyor muymuş? Kızım sen nerede okuyorsun ya böyle? Texas'ta falan mı? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.