Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Akame777, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende iyiyim ? benim için hiçbir değişiklik yok yine evde rahat bir şekilde anime izleyip Manga okuyorum ama bu aralar her gün temizlik yapıyorum ( zorla annemin yüzünden ) ama iyiyim 

Haha bende arada annemin zoruyla ev işi yapıyorum. :D Bazen çıldırıyorlar gereksiz iş verebiliyorlar. :)) 

Akame777, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Şimdi one punch manin 2. Sezonunu izlemek için kaçıyorum ( yada big bang theory yada how i met Your mother bilmiyorum artık moduma göre bakıcaz ) hadi sende sağlıcakla kal pega sensei:crying1-onion-head-emoticon: 

Ben şu an öyle bir moddayım ki ne izlesem kadar veremiyorum. ./ Sende sağlıcakla kal. .)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Benden sana 5 yıldızlı aferin. :D @ElegantWave abinden örnek al, bak büyük adam olacak o. :D @rimmuru sende. .)

Neyi yapıyordunuz da kırıyordun belini? Kıyamam sana. :wow1-onion-head-emoticon:

Bende matematiği çok severim. :D :D İşlemlerle uğraşıp çzöüme kavuşmanın zevki bir ayrı oluyor. :)

Bir ara gelen herkese zorla dedirtiyordun bırak şimdi. :D 

2 gün bitiyor ama...

NEDEN??? Sana sevdirelim matematiği. :)

Ohhh ne güzel. :) 

Pega radarına yakalandınız... Ona dikkat et diyorsun ama sen?

Artık çok geç. .) 

Şınav mekik mi? :D İlginçmiş. :) 

Aferin aferin sana. Hangi konuları görüyorsunuz?

Bende lisede öyleydim de üni de o kadar rahat olamadım, çünkü final zamanı bir hasta olsan 1 senen gidiyor. :/ Ara ara çıkıyorum yine, yürüyüş falan yapıyorum, bazen yanımda şemsiye oluyor ama şemsiye kapalı olunca insanlar garip garip bakıyor. :D 

Haha, biz gene sana masum deriz merak etme. :) Sen nasıl rahat edersen artık. .)

Hoş geldin. .)

Abi matematik hem zorluyo beni hem de senin gibi soruyu çözdüğümde zevk almıyorum.

Niye pikaya özeniyim?Telefondan bakıyorum o yüzden bir kaç cümle gözümden kaçmıs olabilir.

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Tabii tabii tam ben gelince kaç. :D :D Geri dönünce görüşeceğiz artık. .)

Geldim:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

:innocent-onion-head-emoticon::hi-onion-head-emoticon:

Hoş geldin. :) Akşam gelirim diyordun?

rimmuru, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Abi matematik hem zorluyo beni hem de senin gibi soruyu çözdüğümde zevk almıyorum.

Niye pikaya özeniyim?Telefondan bakıyorum o yüzden bir kaç cümle gözümden kaçmıs olabilir.

Geldim:)

Halledersin inşallah bir şekilde, şu an neler görüyorsunuz konu olarak?

Sizde gidin çalışın dediğimde tamam deyip çıkmış ondan. :D 

Hoş geldin, sonra hallederiz. :D 

MikasaWithInTheFire, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok ne rahatsızlığı, 2 güne kaybolurum zaten. Önemli olan kaybolduktan sonra etiket yememek:booger-crazy-rabbit-emoticon:

:((

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rimmuru, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Atmıyacağıma emin olabilirsin.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

İçeriği Görüntüle

Şu etek mevzusunu boşver mesajı gizledim zaten

:cool-onion-head-emoticon:

Evet o olay. Ve ben orada şey yazacaktım bende etek giymeyi severdim çocukken. İyi ki yazmamışım olay farklı boyutlara gidebilirdi:big-eye-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin. :) Akşam gelirim diyordun?

Halledersin inşallah bir şekilde, şu an neler görüyorsunuz konu olarak?

Sizde gidin çalışın dediğimde tamam deyip çıkmış ondan. :D 

Hoş geldin, sonra hallederiz. :D 

:((

Hoş buldum. Akşam denemem olduğunu fark ettim. Şimdi uğrayıp gideyim dedim.

Ne" :( " bu işaret? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.