Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Resim güzel olmuş eline sağlık :)

İsim konusunda 

Ainedo :)

Alnesa

Halne/Halnel

İlla üçünün karmasına gerek yok benim FF'in ana kız karakteri olan ve zarif manasına gelen Yukaina da olabilir :D

Keaver

Aibene

Elboai

Daha istersen bir şeyler uydurabilirim :D

@pseudohomophylus ve @MrTeddy sizde yorumlarınızı belirtirsiniz isim hakkında :D

Bence senin gibi bir arkadaşa sahip olduğu için şanslı olduğunu düşünüyordur :waiting-onion-head-emoticon:

Birde şöyle bir şey demek istiyorum, yanında hiçbir şey sormadan öyle boş boş bakmaktan veya telefonunla oynamaktansa onun ilgilendiği bir şeye senin de ilgi gösterdiğini belirtmişsin. Kimisi bunu anlatmaya bayılır çünkü senin bir zevkin var ve arkadaşın o zevkinle ilgili sana bir şeyler soruyor senin zevkine ortak olmaya çalışıyor.

Mesela babannem hint dizileri izliyor, aslında çok ilgimi çekmiyor ama babannem mutlu olsun konuşsun diye dizide ki bir karakterle ilgili soru soruyorum "Bu kim/ne yapıyor" gibi, babannemde başlıyor anlatmaya ve mutlu mutlu anlatıyor.

Demem o ki birisine ilgilendiği bir şey hakkında soru sorman genelde onu mutlu eder. Eğer çok aklını kurcalıyorsa gidip arkadaşına sor, gıcık mı oldun mutlu mu oldun diye, en hızlı öyle öğrenebilirsin ve en kesin :) :victory-onion-head-emoticon: Kendini boş yere üzme :good-job-onion-head-emoticon:

çok yaratıcı :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pseudohomophylus, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Death Parade bir kez daha izlemeye değer bir anime @yumulonely teşekkürler öneri için

Umarım ben de katılabilirim:sigh-onion-head-emoticon:

Hep çok merak ettiğim ama hiç başlamadığım bir animeydi. Sonunda izleyeceğim çok heyecanlandım sjsjsj

Umarım sen de katılırsın:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Senin anime yorumlarını okumak oldukça zevkli oluyor:admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lostlonginus, Şimdi tarihinde yazdı:

Çünkü üye olduğum bir forum daha var ve onlara daha hızlı atın demeye meraklılar ve son zamanda birisi küfür etti ve onu 1 ay banladık.(Forumun adını söyleyemem reklam olur.)

Burada da bir ara anime önerisi için çok konu açılıyordu adam kayır oluyor anime önerisi alıyor teşekkür bile etmeden gidiyordu :D En son adminler oraya da el attı artık anime önerisi için konu açmak yasak :)

Gorjek, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

"ANA" da olabilir isimlerinin baş harfi.:booger-crazy-rabbit-emoticon:

Ana biraz garip olmuş :D yani Türkçede anlamının bulunmasından dolayı :D

Gorjek, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

az önce soğuk kahve yaparken konuyla tamamen alakasız olan karabiber değirmenini zeytin yağının içine düşürdüm mükemmel becerilerim ile :cool-onion-head-emoticon:

Geçmiş olsun olur öyle şeyler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.