Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

rimmuru, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş bulduk ve görüşürüz yemek yiyeceğim.:bye1-onion-head-emoticon:

Bu arada senin ders olmuyor mu hiç?

Yoksa girmiyor musun?Pega abi duymasın bak.:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yok bea ders saatleri çok değişik birde gereksiz derslee girmiyorum, forum yanda açık oluyor ders çalısırken.

Eski piskopat kuş kaçtıktan sonra beyaz bir muhabbet kuşu aldık, bembeyaz çok tatlı :thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim. Bu arada sen kaçıncı sınıfsın? Merak ettim de. 

@pegasusejder-san, iyiyim ben de. Ders, koşuşturmaca... yine aynı şeyler. :)

@KRHerusaizu-san, sanırım kendimi tanıtmalıyım: Pazar günü geldim mekana, daha yeniyim buralarda. 17 yaşındayım, Lise 4'e gidiyorum. Umarım iyi anlaşırız. :onion_gomen_by_7anime7drawer7::bye2-onion-head-emoticon:

Bu arada giflerini gördüm de, bence iyi yapıyorsun. :) Ben de bir zamanlar 2 boyutlu erkekleri bayağı severdim. :good-job-onion-head-emoticon:

9.sınıfa gidiyorum. Sizden küçük olduğum için pek fazla konuşmuyorum benim hakkımda sormak istediğiniz başka bir şey varsa lütfen söyleyin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok bea ders saatleri çok değişik birde gereksiz derslee girmiyorum, forum yanda açık oluyor ders çalısırken.

Eski piskopat kuş kaçtıktan sonra beyaz bir muhabbet kuşu aldık, bembeyaz çok tatlı :thank_you__onion_by_elcerbero:

Albino mu?Çok tatlı oluyorlar.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Ucanbirkedi, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

9.sınıfa gidiyorum. Sizden küçük olduğum için pek fazla konuşmuyorum benim hakkımda sormak istediğiniz başka bir şey varsa lütfen söyleyin.

Yaşının bir önemi yok sohbet etmekten çekinme.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Yaş önemli değil, ne olursan ol yine gel:nah-crazy-rabbit-emoticon:

rimmuru, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Albino değil ama neredeyse tamamen beyaz, bir tek kuyruğunun etrafı biraz mavi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hour ago, Ucanbirkedi said:

Konuşalım ara ara :) Şimdi aklıma soracak başka soru gelmedi ama derslerin nasıl gidiyor? (Biz öğrencilerin tipik sorusu. :) ) Lisedeki dersleri nasıl buldun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rimmuru, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Gorjek, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Yaş önemli değil, ne olursan ol yine gel:nah-crazy-rabbit-emoticon:

Albino değil ama neredeyse tamamen beyaz, bir tek kuyruğunun etrafı biraz mavi

Zaman buldukça size katılmaya çalışırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Konuşalım ara ara :) Şimdi aklıma soracak başka soru gelmedi ama derslerin nasıl gidiyor? (Biz öğrencilerin tipik sorusu. :) ) Lisedeki dersleri nasıl buldun?

Derslerim iyi sayılır,lisedeki derslerde ortaokuldaki derslerden biraz daha ayrıntılı ve daha zor ama çalışırsam hallederim gibi (evde olunca bir rahatlık çökütü)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.