Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen sordun ama sonra ben yemek sordum, Rimel anime sordu yine sana geldi. :D

Bir kız kardeşim var 8. Sınıf. Normalde atışıp dururduk ama karantina da konuşacak kimse olmayınca acayip yakınlaştık. Dünyadaki en iyi kardeş bile olabiliriz. :D Yazsak 66 cilt roman olur dediğimiz bir fantezimiz var. :D

Sizin?

Hafiften aşk hayatı hakkında da konuşuruz belki bir ara.

abim arada annem söylediği için beni uyandırması gerektiğinde aksiyonlu bir sabah oluyor :D

ablam belçikada arada whatsappdan görüntülü arıyor, geçenlerde eve bir ton abur cubur ile geldi, konuştukmu sürekli bir baskı altında hissediyoru "diyet yapıyomusun, ders çalış, bak kazanırsan seni belçikaya getircem, ingilizce çok önemli..." şeklinde geçiyo. Birde üçümüz arasında dız yarışı var, herkes birbirinin eşyalarını dızlıyo.

Birde annem/babam bize bir şey söyledimi işi hemen birbirimize atıyoz.

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

:sigh-onion-head-emoticon:Sivilce konusunda cildin iyiymiş. 

cildim neredeyse prüzsüz, cildimi seviyorum :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, Bir saat önce tarihinde yazdı:

aslında hangi animelerde güncelsiniz diyerek ilk ben sordum ama yinede sorayım :D

Kardeşleriniz ile aranız nasıl ?

aklıma başka soru gelmedi :D @Ari01 kardeşin varmıydı hatırlamıyorum ama bide aşk hayatı dicektim fazla özel olur dedim :D

Ablamla aram iyi.Kardeşim de biraz daha büyük olsa daha iyi anlaşırdık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 minutes ago, Gorkito said:

abim arada annem söylediği için beni uyandırması gerektiğinde aksiyonlu bir sabah oluyor :D

ablam belçikada arada whatsappdan görüntülü arıyor, geçenlerde eve bir ton abur cubur ile geldi, konuştukmu sürekli bir baskı altında hissediyoru "diyet yapıyomusun, ders çalış, bak kazanırsan seni belçikaya getircem, ingilizce çok önemli..." şeklinde geçiyo. Birde üçümüz arasında dız yarışı var, herkes birbirinin eşyalarını dızlıyo.

Birde annem/babam bize bir şey söyledimi işi hemen birbirimize atıyoz.

cildim neredeyse prüzsüz, cildimi seviyorum :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Üçlü olunca daha eğlenceli oluyordur eminim. :D Haddime değil ama ablana söylersen öyle söylemeyi keser ve daha rahat konuşursunuz diye düşünüyorum. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Biz de dızlamak değil de, kardeşim benim kıyafetlerimi alıp duruyor, tarzı olmadığı için pek giymiyor ama gerçi. Ben de anneminkileri alıyorum. :D Bi de "Bu kimin abur cuburuydu?" muhabbeti dönüyor hep aramızda. :D

7 minutes ago, Caprihorn said:

Ablamla aram iyi.Kardeşim de biraz daha büyük olsa daha iyi anlaşırdık.

Ablalarınızın kıymetini bilin. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.