Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Gorkito, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

@Caprihorn son bölümlerde kadın kule ustalarına falan geldiğinde "yeter artık, kimliğini açıkla artık!" diceksin, aklında dursun :D

(hala açıklamadı kimliğini bu arada, yaklaşık 50-60 bölümdür kimliğini saklıyo)

spoiler değil sadece bir uyarı.

Tamamdır. :D 

Şimdi başlıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaladinStormblessed, 2 saat önce tarihinde yazdı:

?

Abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :love-onion-head-emoticon:

Gorkito, Bir saat önce tarihinde yazdı:

The beginning after the end okudunmu?

Ben dayanamadım noveline başladım :admire-onion-head-emoticon:

Mütüş seri novelgünlerinden her bölüm için yeni hesap açarak okuyordum ama yoruldum 430 da mı ne bıraktım :oniontortureplz:

pegasusejder, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha en azından selam yaz. :D 

Seni linçlemeyeceğim, cezan bu.

Selam abi.

Genelde güzel diyorlar bende başlamayı düşünüyorum.

Neden behh bir tek zevkimiz var onuda elimizden alma:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Gorkito, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

@Caprihorn son bölümlerde kadın kule ustalarına falan geldiğinde "yeter artık, kimliğini açıkla artık!" diceksin, aklında dursun :D

(hala açıklamadı kimliğini bu arada, yaklaşık 50-60 bölümdür kimliğini saklıyo)

spoiler değil sadece bir uyarı.

Çohsell seri kendileri bende 110 da mı 130 da mı neyim bölüm biriksin diye bekliyorum :admire-onion-head-emoticon:

Gorkokookookokkokoo bana manga okumak için türkçe site önersene manga tr de serimanga da patladı sitelerine giremiyorum :suicideoniplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben dayanamadım noveline başladım :admire-onion-head-emoticon:

Mütüş seri novelgünlerinden her bölüm için yeni hesap açarak okuyordum ama yoruldum 430 da mı ne bıraktım :oniontortureplz:

Çohsell seri kendileri bende 110 da mı 130 da mı neyim bölüm biriksin diye bekliyorum :admire-onion-head-emoticon:

Gorkokookookokkokoo bana manga okumak için türkçe site önersene manga tr de serimanga da patladı sitelerine giremiyorum :suicideoniplz:

noveli bence webtoonu kadar tat vermez ama mükemmel seri 

bak o kule ustaları falan o bölümlerde olması lazım, 160. bölüme kadar kimliiğini açıklamıyor, uyuz oldum. şimdi son bölümü okucam inşallah bu bölümde kimliğini açıklar :D, ARC bir türlü bitmedi.

valla aklımda bişey yok şu anda senin okumadığın site ama aklıma gelirse etiketlerim seni :D

BURUN, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Ama ama :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

sen linç yemeyemi geldin mızmızlanmayamı :super-sayan-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, Bir saat önce tarihinde yazdı:

noveli bence webtoonu kadar tat vermez ama mükemmel seri 

bak o kule ustaları falan o bölümlerde olması lazım, 160. bölüme kadar kimliiğini açıklamıyor, uyuz oldum. şimdi son bölümü okucam inşallah bu bölümde kimliğini açıklar :D, ARC bir türlü bitmedi.

valla aklımda bişey yok şu anda senin okumadığın site ama aklıma gelirse etiketlerim seni :D

sen linç yemeyemi geldin 

Webtoon falan kesmeyince magalara el atayım dedim bnha okuyorum seri mangadan ama site bende çöküp duruyor 3 bölüm okuyup yarım saat bekliyorum başka sitelere baktım ama ya yarıda kesilmiş ya da belirli bir bölümden sonrası çevrilmiş:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Bu arada novelde betimlemeler mütüş yapıldığı için akıyordu ama her seferinde yeni hesap açmak yordu yoksa devam okurdum.:dandyonionplz:

Mehh o klasik ya her çoğu webtoonda kimlik gizleme şeysi var.Hayvan gibi güçlü olucaksın ama namın başka birisi üzerinden yürüyücek :homelessonionplz:

Çıkar vur masaya de ben o öldü bildiğiniz herifim herkes raadlasın ya.Bu arada finale kadar açıklamaz bu herif kim olduğunu. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Webtoon falan kesmeyince magalara el atayım dedim bnha okuyorum seri mangadan ama site bende çöküp duruyor 3 bölüm okuyup yarım saat bekliyorum başka sitelere baktım ama ya yarıda kesilmiş ya da belirli bir bölümden sonrası çevrilmiş:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Bu arada novelde betimlemeler mütüş yapıldığı için akıyordu ama her seferinde yeni hesap açmak yordu yoksa devam okurdum.:dandyonionplz:

Mehh o klasik ya her çoğu webtoonda kimlik gizleme şeysi var.Hayvan gibi güçlü olucaksın ama namın başka birisi üzerinden yürüyücek :homelessonionplz:

Çıkar vur masaya de ben o öldü bildiğiniz herifim herkes raadlasın ya.Bu arada finale kadar açıklamaz bu herif kim olduğunu. 

yok finale yakın açıklıcak gibi 15 bölüm sonra falan, 160. bölüme kadar oku anlarsın.

Allahtan bunda o tür saklama şeyi yok, peşinde adamlar olduğu için saklıyo ama bir süre sonra sıktı artık, önüne gelen MC ye kimliğini sakladığı için güçsüz muamelesi yapıyo :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.