Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Gorkito, Şimdi tarihinde yazdı:

spoiler alarak buldum bile :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Şimdi bildiklerim şunlar.

Spoiler

Bankacılık şirketiydi galiba tam emin değilim çalışıyor.Oradaki görevi muamma ama bu şirketin bir çok pisliğini bildiği için işten çıkaramıyorlar ve yüklü bir maaş alıyor arkadaş.

Sözüde çok geçiyor otoritesiyle ted i de marshallıda işe aldırdı hatta.

Şirketin gökdeleni yapacak kişiyi bile o seçti o kadar sözü geçiyor.

Ama şirketteki görevi ne dersen hiçbir fikrim yok muhtemelen illegal bir şeyler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

BURUN, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Şimdi bildiklerim şunlar.

İçeriği Görüntüle

Bankacılık şirketiydi galiba tam emin değilim çalışıyor.Oradaki görevi muamma ama bu şirketin bir çok pisliğini bildiği için işten çıkaramıyorlar ve yüklü bir maaş alıyor arkadaş.

Sözüde çok geçiyor otoritesiyle ted i de marshallıda işe aldırdı hatta.

Şirketin gökdeleni yapacak kişiyi bile o seçti o kadar sözü geçiyor.

Ama şirketteki görevi ne dersen hiçbir fikrim yok muhtemelen illegal bir şeyler.

Hoş geldin senpai.:cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Haha o büyük sır açıklandı kardeş. :D 9. sezon 15. bölümde açıklanacak. :)

Daha önümde çok yol var.

2 sezon sonra ağız dadıyla öğrenirim.

Spoiler konusunda anlayışlı insanlar olduğunuzu biliyorum ama yinede belirticem pls spo vermeyin :beg-onion-head-emoticon:

Normalde spo çok koymaz ama ağız dadıyla kendim öğrenmek istiyorum :angel2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin senpai.:cute1-onion-head-emoticon:

Ojj buldum rimmururururrurururuur-chann

spike, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

burun-san nerelerdeydinn.. zeytin teorisiyle alakalı bir yazı bıraktım ama sen yoktun :crying1-onion-head-emoticon:

Bu arada bulamadım ben spike-san

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Daha önümde çok yol var.

2 sezon sonra ağız dadıyla öğrenirim.

Spoiler konusunda anlayışlı insanlar olduğunuzu biliyorum ama yinede belirticem pls spo vermeyin :beg-onion-head-emoticon:

Normalde spo çok koymaz ama ağız dadıyla kendim öğrenmek istiyorum :angel2-onion-head-emoticon:

Zaten gelip sana vereceğim demedim. :D Gorjek'e gerekli spoiler verildi dedim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Zaten gelip sana vereceğim demedim. :D Gorjek'e gerekli spoiler verildi dedim. :)

Karşim sen adamın dibi olarak böyle bir şey yapmazsın buradaki kimse yapmaz.:loveloveplz:

Ama belirtmekten de zarar gelmez.

Bu arada @Gorkito moruk eğer diziyi ciddi ciddi takip ediyorsun çok pişman olucaksın spo aldığına çünkü o bilinmezlik acayip bir heyecan katıyor olaya.:admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Karşim sen adamın dibi olarak böyle bir şey yapmazsın buradaki kimse yapmaz.:loveloveplz:

Ama belirtmekten de zarar gelmez.

Bu arada @Gorkito moruk eğer diziyi ciddi ciddi takip ediyorsun çok pişman olucaksın spo aldığına çünkü o bilinmezlik acayip bir heyecan katıyor olaya.:admire-onion-head-emoticon:

komedi dizisi yahu bu, bişey olmaz :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.