Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

BURUN, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Pegaaaaaaa ayda yılda bir geldim herkes uyudu galiba gerçi senin uyku saatin geçeli çok oluyor ama diğerleride mi erken uyuyor ya :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Film izliyorum yiğidim. :D 

Caprihorn, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Abi tanışma konusu açtıktan sonra gittikleri için mi direkt buraya çağırdın? :D

Birde böyle deneyelim dedim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben kayıt olduğumda açmadım,şimdi onlardan daha aktifim. :d

Bir de @Gorkito senin tanışma bölümündeki yazın çok iyi ya. :D (bayağı güldüm ona ya)

Görkem gelir gelmez mel den ve vega admincimden uçan depik yemiş asdadsadsadasdadsad ÜZDÜ asdadsadsadsads

Bende açmadım bu arada gerçi o dönem açsaydım da kimse umursamazdı gelenler sadece anime öneri postu açıp kaçıyordu şimdiki gibi oo gardaşım ojj geldin falan diyen olacağını sanmıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

benim tanışma kısmına attığım iletiye 2 cevap geldi ikiside uyarıydı düzgün bir tanışma yaz diye:hell-yes-onion-head-emoticon:

Adminler laubali olunmasına asla gelemiyor aşırı dikkat ediyorlar buna benim 1-2 konuma öyle kilit atılıp silindi :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Film izliyorum yiğidim. :D 

Birde böyle deneyelim dedim. :D 

Ohh ne güzel 

Gorkito, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

2 uyarı:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Alışırsın  ben profilime her girdiğimde uyarımla göz göze geliyorum aşırı rahatsız edici :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Adminler laubali olunmasına asla gelemiyor aşırı dikkat ediyorlar buna benim 1-2 konuma öyle kilit atılıp silindi :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Ohh ne güzel 

Alışırsın  ben profilime her girdiğimde uyarımla göz göze geliyorum aşırı rahatsız edici :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ne yaptın da uyarı aldın? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Görkem gelir gelmez mel den ve vega admincimden uçan depik yemiş asdadsadsadasdadsad ÜZDÜ asdadsadsadsads

Bende açmadım bu arada gerçi o dönem açsaydım da kimse umursamazdı gelenler sadece anime öneri postu açıp kaçıyordu şimdiki gibi oo gardaşım ojj geldin falan diyen olacağını sanmıyorum.

olay şu şekilde;

1-forumu merak ettim

2-biri anime önerisi istemiş, onu yazdım (tabi yanlış yere yazdığı ve bende bilmediğim için uyarı aldım, o ayrı mesele :teehee-crazy-rabbit-emoticon:)

3-mekana geldim (başka birisi çağırmadı kendim araştırıp bularak geldim :super-onion-head-emoticon:)

4-mekanda pega tek başınaydı ve şu şekilde bir muhabbet döndü;

-merhaba

+hoş geldin

-nasılsın

+iyiyim sen nasılsın

-havalar nasıl orda?

+havalar iyi, sizin orda nasıl

...  

(bu şekilde rahat 2 sayfa yazmışızdır)

5-ben buralara arada gelir çıkarım bana güvenmeyin dedim (bir süre sonra çıkamadım)

6-birdahaki gelişimde yeni mekan, yani burası açılmıştı ve 100. sayfaya yaklaşıyordu sanırsam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ohh ne güzel 

pardon, yanlış anlaşılmış.

1 tane uyarım var, dediğim 2 uyarı "mel ile vega beni uyardılar" manasında

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.