Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hemen okuyayım bakayım nasıl şutlamışlar :admire-onion-head-emoticon:

Ben mesajları göremedim kaldırılmış hepsi :dying-onion-head-emoticon:

Hep geç kalıyorum laned olsun :depressed1-onion-head-emoticon:

Bu arada spike-san yaoi okuyorsan sadece yaoi çeviren bir çok fansub var bildiğim 1-2 sini de yazabilirm.

şu ana kadar hiç yaoi okumadım desem :onionfacepalmplz:

belki bana hitap eder, etmez bilemiyorum o yüzden :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi olmuş. :D 

Cidden garip insanlar, kendi zevki ön plana çıktığı için herkesin ona biat etmesini falan gerektiğini düşünüyor herhalde.

aynen öyle, bence bu özellikle Türkiye de gelişmemiş bir yapı, yani siyaset yapmayayım da buradan insanların böyle ben merkezcil düşünmesi beni bunalıma sokuyor :D

hayır bir de bu tipler genelde internet ortamında argolu konuşabiliyorlar sadece, gerçek hayatta kendi hakkını savunmak için bile 2 kelimeyi bir araya getiremeyen tipler. çok sinirleniyorum böyle insanlara, umarım ileride düzelirler ne diyelim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

aynen öyle, bence bu özellikle Türkiye de gelişmemiş bir yapı, yani siyaset yapmayayım da buradan insanların böyle ben merkezcil düşünmesi beni bunalıma sokuyor :D

hayır bir de bu tipler genelde internet ortamında argolu konuşabiliyorlar sadece, gerçek hayatta kendi hakkını savunmak için bile 2 kelimeyi bir araya getiremeyen tipler. çok sinirleniyorum böyle insanlara, umarım ileride düzelirler ne diyelim :D

Gerçek hayatı beni çok ilgilendirmiyor, isterse gerçekte de böyle olsun yani her türlü sıkıntı. :D Dünyayı sadece kendi zevklerinden veya desteklerinden oluştuğunu sananlara yazık işte. Birde lafı düzgünce söylemek yerine illa kaba sözler kullanmak zaten kişinin karakterini gösteriyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, Şimdi tarihinde yazdı:

yeter artık, isekai görmekten sıkıldım :scared-onion-head-emoticon:       

biraz dolaşıyorum ya reankarne ya isekai.  şu aralar paso saray aşkı webtoonları okuyorum.

bu arada listede 4 tane bilmediğim site var onları eritirim ben, YKS den sonra :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

BURUN-SANNNNN AŞIRI TEŞEKKÜR EDERİMM

bu iyiliklerin karşılıksız kalmayacakk:wew-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Gerçek hayatı beni çok ilgilendirmiyor, isterse gerçekte de böyle olsun yani her türlü sıkıntı. :D Dünyayı sadece kendi zevklerinden veya desteklerinden oluştuğunu sananlara yazık işte. Birde lafı düzgünce söylemek yerine illa kaba sözler kullanmak zaten kişinin karakterini gösteriyor. 

aynen öyle, kaba söz söyleyerek herhangi bir tartışma ortamında ciddiye alınma oranı : %0.02 olduğundan bu tür insanlara sadece sayonara diyebiliyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, Şimdi tarihinde yazdı:

yeter artık, isekai görmekten sıkıldım :scared-onion-head-emoticon:       

biraz dolaşıyorum ya reankarne ya isekai.  şu aralar paso saray aşkı webtoonları okuyorum.

bu arada listede 4 tane bilmediğim site var onları eritirim ben, YKS den sonra :D

Türkler seviyor moruk ne diyebilirim ki.

Bu arada isekai okumayı seviyorum ama çevirilen isekailerin yarısından çoğu aynı şeyin morciverti oluyor.

Sömür yiğidim bende aratatil boyunca sömürebildiğim kadar sömürücem.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

aynen öyle, kaba söz söyleyerek herhangi bir tartışma ortamında ciddiye alınma oranı : %0.02 olduğundan bu tür insanlara sadece sayonara diyebiliyorum :D

Yani baktın direkt saçma sapan şeyler söylüyor, hiç karşılık bile vermeye çalışmadan şikayet edeceksin. En azından forum bir saçma insandan daha kurtulur. Bu forum kimleri gördü. :D 

@BURUN şu adamın adı neydi? Hani gelip spoiler verip hakaret falan etmişti, taa en başlarda.

Aaa resetatboss du herhalde. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.