Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

spike, Şimdi tarihinde yazdı:

ip banı.. yabancıların olduğu bir discordda moderatörlerin 'sorumsuzluğundan dolayı' derdimi anlatamadan ban yemiştim. kendime yediremedim herhalde :D tor browserdan uğraşıp sunucuya girip derdimi anlatıp çıkmıştım, bana ip banı atmayın hee ben hackerım hepinizi fffffffişlerim :D

İnternetin karanlık taraflarında dolaşan şahsiyet dikkat et aniden FPİYAY OPIN DI DOR diye girmesinler camdan.:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Yalnız senle uğraşılmaz ben şahsen derdimi anlatmaya bile üşenirdim kız derdini anlatmak için tor kullanmış TOR.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

En azından onların sayelerinde hoş ban mesajları görüyoruz :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Onlar kınanınca akıllanacak insanlar değil maalesef spike-san.Onların hakkı :cheer1-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Elinde mızrak olacak böyle tak diye ağzına atacaksın mızrağı. :D 

parti kurmayı düşünüyorum 2023de bana oy verirseniz bu vaadlerinizi gerçekleştireceğim :pretty-onion-head-emoticon:

bu arada flood yaptım özür dilerim hepinizden.. ilk başlarda da baya yapıyordum ancak beni uyarmıyordunuz galiba beni bozmamak içindi^^ teşekkür ederim çok incesiniz hepiniz :embarrassed1-onion-head-emoticon:

@BURUN  @pegasusejder sayesinde yapmamış oldum ehehehe 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

ip banı.. yabancıların olduğu bir discordda moderatörlerin 'sorumsuzluğundan dolayı' derdimi anlatamadan ban yemiştim. kendime yediremedim herhalde :D tor browserdan uğraşıp sunucuya girip derdimi anlatıp çıkmıştım, bana ip banı atmayın hee ben hackerım hepinizi fffffffişlerim :D

herhalde yanlışlıkla atmışlardı, çünkü arkadaş hesap falan açmadan anime izliyodu, kötü bir şey yapmış olamaz.

türkanime adminleri arkadaşa kısa süreliğine ip ban atmışlardı ama hemen düzelttiler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İnternetin karanlık taraflarında dolaşan şahsiyet dikkat et aniden FPİYAY OPIN DI DOR diye girmesinler camdan.:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Yalnız senle uğraşılmaz ben şahsen derdimi anlatmaya bile üşenirdim kız derdini anlatmak için tor kullanmış TOR.

geçen deep webteydim abi çok karanlıktı :D

hakkımı arayamazsam tordan kendime özel server bile açarım bana bulaşmayın arkadaşlar teşekkürler:):cheer3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Zaten nacize zevkimdir, ban mesajlarını okumak. :D 

Canım sıkılınca 1000 tane yan çarına teker teker ban atardken sitem eden adminlerin ban mesajlarını okuyorum 10/10 luk aktivite.

parti kurmayı düşünüyorum 2023de bana oy verirseniz bu vaadlerinizi gerçekleştireceğim :pretty-onion-head-emoticon:

bu arada flood yaptım özür dilerim hepinizden.. ilk başlarda da baya yapıyordum ancak beni uyarmıyordunuz galiba beni bozmamak içindi^^ teşekkür ederim çok incesiniz hepiniz :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Fazla takılma elinden geldiğince yapmamaya çalış ama yapsan da pek bir şey olmaz raad ol.

Partiyi seri kur oy verek spike reyiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

geçen deep webteydim abi çok karanlıktı :D

hakkımı arayamazsam tordan kendime özel server bile açarım bana bulaşmayın arkadaşlar teşekkürler:):cheer3-onion-head-emoticon:

Hacer ablamıza uyalım arkadaşlar yapmayın yaptırmayın.

Yok ya ben dediğin gibi derdimi anlatmaya çalışırken banlanırsam bir daha uğraşmam mağdur birini göz ardı edip bir de banlayan birine derdini anlatsan ne olur anlatmasan ne olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

@BURUN  @pegasusejder sayesinde yapmamış oldum ehehehe 

Burada ileti sayısı artmadığı için flood yapılmasına takılmıyorlar tabii çok abartı olmadığı sürece, atıyorum 4-5 kez üst üste atarsan sıkıntı. :D Sen bura harici diğer konularda dikkat etmeye çalış flood için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, Şimdi tarihinde yazdı:

Canım sıkılınca 1000 tane yan çarına teker teker ban atardken sitem eden adminlerin ban mesajlarını okuyorum 10/10 luk aktivite.

Fazla takılma elinden geldiğince yapmamaya çalış ama yapsan da pek bir şey olmaz raad ol.

Partiyi seri kur oy verek spike reyiz.

değiil mi ya yaşım oldu 19, ilk defa oy kullanacağım parti yok oy vermelik. kimse animecileri düşünmüyor,devlet bize bahhhhmir. merak etmeyin parti yolda :good-job-onion-head-emoticon:

Gorkito, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

herhalde yanlışlıkla atmışlardı, çünkü arkadaş hesap falan açmadan anime izliyodu, kötü bir şey yapmış olamaz.

türkanime adminleri arkadaşa kısa süreliğine ip ban atmışlardı ama hemen düzelttiler.

hmm anladım, buranın adminleri zaten baya ilgililer. çoğu forumda şu ilginin %1ni bile görmedim ben ( torpilim yok burada valla içimden geçenler :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Burada ileti sayısı artmadığı için flood yapılmasına takılmıyorlar tabii çok abartı olmadığı sürece, atıyorum 4-5 kez üst üste atarsan sıkıntı. :D Sen bura harici diğer konularda dikkat etmeye çalış flood için.

bence 4-5 kez üst üste attıktan sonrada sıkıntı çıkmaz iletiler anlamlı olduktan sonra.

yani birilerine cevap manasında olduktan sonra.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.