Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

chiEFE06, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi gibi, sen nasılsın?

Okul biraz yordu ama onun dışında iyiyim. 

Hawa, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam:victory-onion-head-emoticon: İyiyim yeni arkadaş edindim mutluyum :D:smooth-crazy-rabbit-emoticon:

Ooo hayırlı olsun. Nasıl tanıştınız?  Ben de ortaokulda bir hocam sayesinde arkadaş edinmiştim,hala arkadaşız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chiEFE06, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hızlısın.. Nasıl oldu, neler oldu anlatırsın artık.

:D yahu discord arkadaşlıklarım fazla uzun olmuyor genelde  o yüzden fazla konuşmam herhalde :D:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Okul biraz yordu ama onun dışında iyiyim. 

Ooo hayırlı olsun. Nasıl tanıştınız?  Ben de ortaokulda bir hocam sayesinde arkadaş edinmiştim,hala arkadaşız.

Ben sosyal medya da geziniyordum sonra bi sayfa çıktı gönderilerine bakıyordum sunucusu olduğunu gördüm girdim orda kaynaştım falan :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

:D yahu discord arkadaşlıklarım fazla uzun olmuyor genelde  o yüzden fazla konuşmam herhalde :D:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Ben sosyal medya da geziniyordum sonra bi sayfa çıktı gönderilerine bakıyordum sunucusu olduğunu gördüm girdim orda kaynaştım falan :D 

Benim discord'dan veya buradan tanışıp aylarca konuştuğum kişiler var. :D Hangi sunucu? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayırlı olsun, herkes sormuş ben de soram. :D Nereden bu arkadaş, nasıl tanıştınız?

İyi akşamlar gençler, nasılsınız?

:D dediğim gibi discord dan orada fazla aktif değildim işte gireyim dedim :D sunucuda bir oda vardı orada konuşuyorlardı bende aralarına girdim :D

İyi akşamlar,iyiyim sen nasılsın 

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim discord'dan veya buradan tanışıp aylarca konuştuğum kişiler var. :D Hangi sunucu? 

Ne güzel :D

instagram da birisinin sunucusuydu sanırım adı haikyuuthreadx :waiting-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

:D dediğim gibi discord dan orada fazla aktif değildim işte gireyim dedim :D sunucuda bir oda vardı orada konuşuyorlardı bende aralarına girdim :D

İyi akşamlar,iyiyim sen nasılsın 

Ne güzel :D

instagram da birisinin sunucusuydu sanırım adı haikyuuthreadx :waiting-onion-head-emoticon:

İyi iyi ne güzel kaynaştıysanız, gerçekte de sanalda da arkadaşların bol olsun. :) Genel olarak sunucuyla mı kaynaştın yoksa sunucudan birisiyle özelden konuşarak mı kaynaştınız? :))

Ben de iyiyim ya, spor yaptım, ders falan çalıştım bugün, sen neler yaptın? Yeni denizlere yelken açmışsın mesela onu öğrendik. :D 

Heee bilmediğim bir sunucuymuş. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.