Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pambuk, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

aa pardon görmedim esuna abla yanıtlayınca fark ettim özür dilerim :ill-onion-head-emoticon:
ben iyiyim öyle geziyorum sanalda sen

Hahaha sıkıntı değil. :D 

Ben de öyle gezniyorum, arkadaşlarla muhabbet falan ettim. :) 

esuna, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet evet Antalya da soğuktu bu hafta ama bugün daha iyiydi. İstanbul'dan da haberim var fena olmuş oralar abimden alıyorum haberi :) Ama alerjim olmasına rağmen böyle de sıcak bi yerde yaşamak çok iyi :D

Sende mi Antalya'da yaşıyorsun? :D 

esuna, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Çok doğru abartmak konusunda maalesef. Ya şöyle ki randevu almayı planlıyorum ama bi zaman sonra bende bi sorun olmadığını düşünüyorum ve bu yüzden gerek duymuyorum yani bi nevi kabullenememe durumu. Senin durumu sorsam? Ama sormam da gerekiyor gibi hissediyorum özelin olduğunu düşündüğüm için. Sen istersen ama bahsedebilirsin. Şöyle söyleyeyim şu an o durumu yapacağım kimse yok yani 1 yıl oldu taşınalı kimseyle arkadaşlık kurmadım daha doğrusu kuramadım eğer ki olursa dediğin gibi yapacağım ama.

Hmm yani olaya biraz yanlış bakıyorsun, bunu tam olarak bir sorun gibi düşünme ve oraya gitmek kötü bir şey değil. Onun için rahat ol ve en kısa zamanda randevu almaya bak. :) Yani bir derdin varmış da dermanın oradaymış gözüyle bakacaksın kendine problemli gözüyle değil. :)) Benim sorunum duygusuzlukla alakalı bir şeydi tam net bir şey kendimde söyleyemiyorum, belli bir süre devam ettim ama sonrasında bıraktım. 

Hmm tabii korana ortamında falan taşınmışsınız biraz onun bahtsızlığı var. :) Yine de sanaldan da olsa birilerini bulup konuşmaya çalış, özelden yaz muhabbet falan aç. :) MAL'dan da bir çok kişi bulabilirsin. :) 

Bu arada çoklu mesajlar için "Alıntı" yazısının yanında "+" sembolü alıntılamak istediğin mesajları oradan seçerek hepsini toplu bir şekilde yanıtlayabilirsin, öbür türlü flood sayılır ve uyarı alabilirsin. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.