Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Luna6528, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar bu arada. Nasılsınız. Her gün farklı biri oluyor? Baya büyük bir grup burası:floating-crazy-rabbit-emoticon:

İyi akşamlar Luna'cım, seninle daha The Platform konuşacaktık sanırsam. :D Ya aslında biz 3-4 arkadaş bayağı üstüne konuştuğumuz için hani pek isteğim kalmadı ama o yorumlamaları falan seninle paylaşırım. Senin aklında bir soru varsa sor. :)

Caprihorn, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Sürekli ertelenmesi hoş olmuyor ama sağlıklı olalım yeter ya. :D

Aynen yeniler bayağı var. Kafa dinlemek çok iyi geliyor ya. :spa-onion-head-emoticon: İyi geceler herkese.:bye1-onion-head-emoticon:

İyi geceler.

Ucanbirkedi, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler...:bye1-onion-head-emoticon:

Hoş geldin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederimm??

Rica ederimmm^-^

Luna6528, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar bu arada. Nasılsınız. Her gün farklı biri oluyor? Baya büyük bir grup burası:floating-crazy-rabbit-emoticon:

İyi akşamlar Ay-kız sen de yenisin galiba foruma ve dutluğa hoş geldin^-^ 

Ben arada uğrar giderim nefes almayı bırakırsam gelemem belki ya da her neyse çok şey etmeyelim 

Çoğu hevesini alır ve gider, bir kısmı hesap şifresini unutur, bir kısmı emailini/nickini bir kısmı da tüm hesabını siler de gider

Vefalıların sayıları azdır ama özdür yani:full-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Sürekli ertelenmesi hoş olmuyor ama sağlıklı olalım yeter ya. :D

Aynen yeniler bayağı var. Kafa dinlemek çok iyi geliyor ya. :spa-onion-head-emoticon: İyi geceler herkese.:bye1-onion-head-emoticon:

Aynen aynen biz iyi olalım su akar yatağını bulur, iyi geceler Rimmell :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar Luna'cım, seninle daha The Platform konuşacaktık sanırsam. :D Ya aslında biz 3-4 arkadaş bayağı üstüne konuştuğumuz için hani pek isteğim kalmadı ama o yorumlamaları falan seninle paylaşırım. Senin aklında bir soru varsa sor. :)

Evettt fikirlerini merak etmiştim ama gece öğrenmek istemiyorum bilinç altıma fazla işlemiş ve rüyamda gördüm korkunç bi şekilde. Gündüz vakti yapalım bunu heheeheh:)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, Şimdi tarihinde yazdı:

Evettt fikirlerini merak etmiştim ama gece öğrenmek istemiyorum bilinç altıma fazla işlemiş ve rüyamda gördüm korkunç bi şekilde. Gündüz vakti yapalım bunu heheeheh:)) 

Haha tamam yani sen soracağını sorarsın kendini hazır hissettiğin bir zaman. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar Ay-kız sen de yenisin galiba foruma ve dutluğa hoş geldin^-^ 

^^Hoş buldumm. Herkese farklı isimle sesleniyorsun aranızda bir muhabbet sandım ama sanırım sen uyduruyorsun. Ay kız demenin sebebi nedir?. Beğendim yanii:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

^^Hoş buldumm. Herkese farklı isimle sesleniyorsun aranızda bir muhabbet sandım ama sanırım sen uyduruyorsun. Ay kız demenin sebebi nedir?. Beğendim yanii:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Öncelikle usulen kendimi tanıtmalıydım pardon. Ben Homhom 24 yaşımdayım son sınıf tıp öğrencisiyim.

Sevdiğim bir şeyi yapmam için bir sebebimin olması gerekmez içimden öyle geliyor ben de öyle sesleniyorum

Senin dışındaki hemen hemen herkesle önce bir muhabbetim olmuştu gerçi. Bazılarından izin alarak o şekilde seslenmeye başladım ya neyse ben bu şekilde ilk nasıl sesleniyorsam sizi o şekilde hatırlıyorum o yüzden sonrasında da değişmiyor gibi rahatsız olmadığınız sürece. Luna , yanlış bilmiyorsam ay demek ve sen de hemcinsim oluyorsun buradan hareketle Ay-kız sana çok güzel uydu:shy-onion-head-emoticon:  

Ne güzel açıkladım ama değil mi :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Öncelikle usulen kendimi tanıtmalıydım pardon. Ben Homhom 24 yaşımdayım son sınıf tıp öğrencisiyim.

Sevdiğim bir şeyi yapmam için bir sebebimin olması gerekmez içimden öyle geliyor ben de öyle sesleniyorum

Senin dışındaki hemen hemen herkesle önce bir muhabbetim olmuştu gerçi. Bazılarından izin alarak o şekilde seslenmeye başladım ya neyse ben bu şekilde ilk nasıl sesleniyorsam sizi o şekilde hatırlıyorum o yüzden sonrasında da değişmiyor gibi rahatsız olmadığınız sürece. Luna , yanlış bilmiyorsam ay demek ve sen de hemcinsim oluyorsun buradan hareketle Ay-kız sana çok güzel uydu:shy-onion-head-emoticon:  

Ne güzel açıkladım ama değil mi :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Tanıştığıma memnun oldum:admire2-onion-head-emoticon:

Ben de luna. 16 yaşındayım. Lise bire gidiyorum.

Tıp mııı? Tebrik ederim. Ben de tıp okumak istiyorum yani düşünüyorum. bu konu hakkında bana bilgi vermek ister misin çok mutlu olurum:) :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Tabii ki bir sebebe gerek yok sadece hoşuma gitti. Herkese farklı isim bulmak zor olmalı. 

Evet aslında lune ay demek ama ben bu ismi de çok seviyorum benzedikleri için bunu kullandım :)

Çok beğendim teşekkürler

:wow1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.