Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Pseudohomophylus, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Hey gidi günler...:hell-yes-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim. Sana da kolay gelsin.

Kesinlikle katılıyorum yeterince çalışırsam olmaması için hiçbir neden yok. Keşke KPSS olsa...

Tıpta uzmanlık sınavı a.k.a TUS namını duymuş musundur bilmem ama iştahını kaçıracak kadar gıcık bir sınav.:scared-onion-head-emoticon:

TUS mu? İçinde tıp kelimesi geçen her şeyin iştahımı kaçıracak kadar zor olduğuna eminim. Ben zaten hep mühendislik istemişimdir :D Tıp okuyorsunuz demek, tebrik ediyorum. Zor meslek, bir o kadar da kutsal. Umarım alnınızın akıyla halledersiniz bu sınavı da :)

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen ilk animem ve yeri ayrı. :) Bleach'ten sonra One Piece sonra Naruto geliyor. :D Ben abimden keşfetmiştim. :) 

Abinle güzel bir ilişkin olsa gerek :D Bizim evde abi olan benim fakat kardeşimin hiç ilgi alanı değil animeler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Hisame, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de pek bir şey yapmıyorum, müzik dinliyorum.  :head-crazy-rabbit-emoticon:

Ne tür müzikler dinliyorsun?

Spoiler

Bu konuya dinlediğin müziklerin ismini veya spoiler tagı içinde bağlantı adresini yazarak paylaşımda bulunabilirsin. Diğer üyelerin de ne dinlediklerine bakıp beğendiklerini listene ekleyebilirsin.

Oldukça güzel bir konu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Şimdi tarihinde yazdı:

TUS mu? İçinde tıp kelimesi geçen her şeyin iştahımı kaçıracak kadar zor olduğuna eminim. Ben zaten hep mühendislik istemişimdir :D Tıp okuyorsunuz demek, tebrik ediyorum. Zor meslek, bir o kadar da kutsal. Umarım alnınızın akıyla halledersiniz bu sınavı da :)

Tıp bitti bitecek de TUS bitmek bilmiyor :depressed1-onion-head-emoticon: 

Teşekkürler yapabileceğime inancım var en azından şimdilik, ben neleri atlatmadım ki diyerek yola devam ediyorum. Zor olan kısmı insan faktörü onun dışında tatmin edici bir meslek her yönden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

İltifat olarak alıyorum, o senin güzel bakan gözlerinin güzelliği :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Sen de en az benim kadar bu foruma renk katıyorsun :victory-onion-head-emoticon: Bu arada kalikaa ne demek?

hahaha çok teşekkür ederim, çok tatlısın :)

ortaokulda okuduğum bir kitaptan karakter kalika. kendisi tanrıçaydı ve yazar hindu mitlerindeki kali'den esinlenmiş diye düşünüyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, Şimdi tarihinde yazdı:

Tıp bitti bitecek de TUS bitmek bilmiyor :depressed1-onion-head-emoticon: 

Teşekkürler yapabileceğime inancım var en azından şimdilik, ben neleri atlatmadım ki diyerek yola devam ediyorum. Zor olan kısmı insan faktörü onun dışında tatmin edici bir meslek her yönden.

Ahh... Evet insan faktörü... Açıkçası dünyadaki en zor şey insanla uğraşmak. Anlıyorum sizi.

Bu arada benim çok bilgim yok, cahilliğime verin fakat bir branşınız var mı? Ya da ileride mi seçiyorsunuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hisame, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu sıralar Black Metal ve Old School Death Metal dinliyorum, onun dışında Türkçe Rap dışında her şeyden dinlerim.

Böyle bir yerin varlığını bilmiyordum, dinlediğim şarkıyı attım. İyi oldu bildiğim.

Burası yani dutluk forumda sadece 1 konu.

Forum deniz derya misali ana sayfadaki arama kutucuğunu kullanırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Eskiden açılmış çok güzel ve ufuk açıcı konular var. Arada bakıp zevklidir.:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kalikaa, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

hahaha çok teşekkür ederim, çok tatlısın :)

ortaokulda okuduğum bir kitaptan karakter kalika. kendisi tanrıçaydı ve yazar hindu mitlerindeki kali'den esinlenmiş diye düşünüyorum :)

Bilmiyordum. Hindu tanrılarına pek aşina değilim. Ama yakın zamanda kubera ve nalakuvara ile ilgili bir kaç yazı okumuştum. Güzelmiş. Kalinka marşını anımsattı. Ka ka kakalin kakalin kamaya gibi bir şarkıydı.

Oradan mı diye merak etmiştim, değilmiş.

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahh... Evet insan faktörü... Açıkçası dünyadaki en zor şey insanla uğraşmak. Anlıyorum sizi.

Bu arada benim çok bilgim yok, cahilliğime verin fakat bir branşınız var mı? Ya da ileride mi seçiyorsunuz?

Estağfurullah, benim henüz bir branşım yok öğrenciyim. 2 ay sonra pratisyen hekim unvanına sahip olacağım. TUS tercihimden sonra da asistan. Asistanlık bitince de uzman olurum inşaallah. 

Branş olarak kesin şu  olsun dediğim yok. Psikiyatri diğerlerine nazaran daha çok ilgimi çekiyor. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Kalinka marşını anımsattı. Ka ka kakalin kakalin kamaya gibi bir şarkıydı.

bunu okurken kafamın içinde çaldı marş. evet öyle bir şeydi. sanki aynı melodiye türkçe sözler de yazılmıştı ama hatırlayamadım hangi şarkı olduğunu. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Bilmiyordum. Hindu tanrılarına pek aşina değilim. Ama yakın zamanda kubera ve nalakuvara ile ilgili bir kaç yazı okumuştum. Güzelmiş. Kalinka marşını anımsattı. Ka ka kakalin kakalin kamaya gibi bir şarkıydı.

Oradan mı diye merak etmiştim, değilmiş.

Estağfurullah, benim henüz bir branşım yok öğrenciyim. 2 ay sonra pratisyen hekim unvanına sahip olacağım. TUS tercihimden sonra da asistan. Asistanlık bitince de uzman olurum inşaallah. 

Branş olarak kesin şu  olsun dediğim yok. Psikiyatri diğerlerine nazaran daha çok ilgimi çekiyor. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Haha çoğu bitmiş azı kalmış :D İki ay su gibi geçer böyle zamanlarda. İnşallah uzman da olursunuz :)

Psikiyatri demek :D Şimdiden etrafınızda "ilk hastan benim xd" gibi şakalar başlamıştır :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kalikaa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

bunu okurken kafamın içinde çaldı marş. evet öyle bir şeydi. sanki aynı melodiye türkçe sözler de yazılmıştı ama hatırlayamadım hangi şarkı olduğunu. 

Bunu yazdığın an beynimde "PO PO POPOLİN POPOLİN POPOYA" çalmaya başladı bile ::D:D:D:DD:D:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.