Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

O an ki konu neyse dal gitsin :D Burada bizde geldiğimizde ne konu varsa onu devam ettiriyoruz :) veya kendin bir konu aç onun hakkında da konuşuruz :)

Sır olarak saklayım dedim de pek sırrı kalmadı :D Aslında tamamen kendime bile saklamayı düşündüm bir ara :D Neyse atarım sana 

Keşke öyle bir kişiliğe sahip olabilsem, 23 senedir bu söylediğin üzerinde çalışıyorum ama hala insanların muhabbetine dahil olmak benim için çok zor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, Şimdi tarihinde yazdı:

Beni geçmeye çalışmayın ayıB @KRHerusaizu ve @MrTeddy

:big-eye-onion-head-emoticon:

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Sonra kayboldunuz ama? Eski mekan kan ağlıyordu,  her girdiğimde ağlıyordum istemsizce :D

HAKKIMI YEME 2 AYDIR SÜRÜNÜYORUM. FIRSAT BULDUKÇA GİRİYORDUM FORUMA KİM NE YAZMIŞ NELER DÖNMÜŞ DİYE.

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MrTeddy, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sadece ikimiz yoktu sanki :bled2-onion-head-emoticon:

Ben herkese yargı dağıtıyorum :D

Zorojuro, Şimdi tarihinde yazdı:

Keşke öyle bir kişiliğe sahip olabilsem, 23 senedir bu söylediğin üzerinde çalışıyorum ama hala insanların muhabbetine dahil olmak benim için çok zor

Denemek serbest :) Konu bulmak veya konuyu devam ettirmek o kadar zor bir şey değil :D Şuan zaten belli bir konu yok, FF'imden bahsediyoruz, buraya kim uğruyor kim uğramıyor ondan bahsediyoruz

KRHerusaizu, Şimdi tarihinde yazdı:

:big-eye-onion-head-emoticon:

HAKKIMI YEME 2 AYDIR SÜRÜNÜYORUM. FIRSAT BULDUKÇA GİRİYORDUM FORUMA KİM NE YAZMIŞ NELER DÖNMÜŞ DİYE.

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Banane banane banane de banane :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.