Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Çalışıp hep beraber başaracağız :)

Hocalara bu durumu belirtin bir dahaki sınava yansımasın bari

Beğendin mi bari? Böyle bana tam dinlenmelik kafa dağıtmalık komedi animesi olarak geliyor :)

Söylesem de umursayacaklarını sanmam.

Beğendim gayet, komedi sahneleri açısından pek komik bulmadım ama yine de güzel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Judgment, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler. Geçen haftaki matematik ve bilgisayar iyiydi. Bugün de İngilizce ve seçmeli İngilizce vardı. Normali iyi geçti de seçmelide hoca okuma kitabından sorduğu için biraz zorlandım. Bir de tuhaf bir şekilde artık listening'lerde bir kere dinlettiriyorlar.

kötü olmuş, listening de hoca bize min 2 defa dinletmek zorunda kalıyo çünkü ses o kadar kötü geliyoki bazen hoca bile anlamıyo ne dediğini.

okuma kitabınıda sevmedim arada bizede veriyor hoca çok vakit alıyor okumak. ingilizce çalışmayı seven bir tip değilim ben

ama sınavda 2 kağıt birden fullemişliğim var, ama hoca arkadaşınkini fark etti ona 60 verdi bana 90 (herhalde 2 kağıt fulleme başarısı ile kopya verme arasında kaldı puan verirken :uhuhuh-onion-head-emoticon:)

Hoş geldin bu arada.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Judgment, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Söylesem de umursayacaklarını sanmam.

Beğendim gayet, komedi sahneleri açısından pek komik bulmadım ama yine de güzel.

Genel öğrenciler falan toplanıp bir dilekçe verirseniz illa ki dikkate alırlar diye düşünüyorum

Neyini beğendin o zaman :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

kötü olmuş, listening de hoca bize min 2 defa dinletmek zorunda kalıyo çünkü ses o kadar kötü geliyoki bazen hoca bile anlamıyo ne dediğini.

okuma kitabınıda sevmedim arada bizede veriyor hoca çok vakit alıyor okumak. ingilizce çalışmayı seven bir tip değilim ben

ama sınavda 2 kağıt birden fullemişliğim var, ama hoca arkadaşınkini fark etti ona 60 verdi bana 90 (herhalde 2 kağıt fulleme başarısı ile kopya verme arasında kaldı puan verirken :uhuhuh-onion-head-emoticon:)

Hoş geldin bu arada.

İngilizcem benim iyidir genelde ama vocab ve listeninglerde hata yapıyorum genelde. 2 kağıt fullemek bence 100 puanı hak ediyor.

pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Genel öğrenciler falan toplanıp bir dilekçe verirseniz illa ki dikkate alırlar diye düşünüyorum

Öğrencilerin de imza atacağını sanmıyorum. Biraz vurdumduymaz bir okuluz.

pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Neyini beğendin o zaman :D 

Eğlenceli olmasını.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Judgment, Şimdi tarihinde yazdı:

İngilizcem benim iyidir genelde ama vocab ve listeninglerde hata yapıyorum genelde. 2 kağıt fullemek bence 100 puanı hak ediyor.

Öğrencilerin de imza atacağını sanmıyorum. Biraz vurdumduymaz bir okuluz.

Eğlenceli olmasını.

Denemeden hiç bir şeyi bilemezsin, belki de içinde yatan bir lider ruhu vardır da tüm okulu tek çatı altına toplarsın :) (şaka yapmıyorum bu arada, yani tek çatı altına toplamak biraz mübalağa ama şaka yapmıyorum)

Keyifli seyirler o zaman :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam:thank_you__onion_by_elcerbero:

Selam.

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Denemeden hiç bir şeyi bilemezsin, belki de içinde yatan bir lider ruhu vardır da tüm okulu tek çatı altına toplarsın :) (şaka yapmıyorum bu arada, yani tek çatı altına toplamak biraz mübalağa ama şaka yapmıyorum)

Genelde grup çalışmalarında lider oluyorum fakat biraz çabuk sinirlenen biriyim ondan benlik bir durum değil liderlik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam:thank_you__onion_by_elcerbero:

Selam Mika, nasılsın?

Judgment, Şimdi tarihinde yazdı:

Selam.

Genelde grup çalışmalarında lider oluyorum fakat biraz çabuk sinirlenen biriyim ondan benlik bir durum değil liderlik.

Yani bu alanda bir adım atmanı tavsiye ederim bu ilerisi içinde senin adına iyi olur. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.