Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Zorojuro, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Güzel mi değil mi bilemiyorum, sıkıntıdan izliyorum animeyi. Zaten izleyecek anime de bulunmaz oldu. Rastgele açıp açıp bir bölüm izliyorum sonra da beğenmeyip bırakıyorum :depressed1-onion-head-emoticon:

Zoro sen pek konuşmayan, sakin, günlük selamını verip bırakan, benim eskiden olduğum gibi genellikle boş vekitlerininin çoğunda anime izleyen birisin kafamda, % kaçı doğru merak ediyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Sitonyum, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Sınavlar iptal olduğu için HxH izliyorum.

Yarıda bırakmıştım onu da hala dönüp tamamlayacağım güya ama ne zaman bilemiyorum.

Gorjek, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Zoro sen pek konuşmayan, sakin, günlük selamını verip bırakan, benim eskiden olduğum gibi genellikle boş vekitlerininin çoğunda anime izleyen birisin kafamda, % kaçı doğru merak ediyorum :D

Kısmen doğru diyebilirim ama sessiz bir insan değilimdir normalde, sadece konuşabileceğim bir konu olursa konuşurum, yani gereksiz konuşmayı sevmem diyebilirim ama buraya ilk geldiğimde gelenlerin genelde belli bir süre sonra bıraktığını söylemişlerdi. Sayfaya girmeyi bırakacak olsam bile sırf onu dedikleri için bırakmam foruma girmeyi. Animeyi de günlük 1, 2 saat ya izlerim ya izlemem. Onun dışında Lol girer kanser olur çıkarım. Mouse arızalı olunca bu aralar pek lole giremiyorum o yüzden daha çok anime izliyorum ya da dizi, film vb.

Kısaca toparlayacak olursam kişilik olarak biraz fazla acayip bir insanım, benim benzerim pek insan olduğunu sanmıyorum, bunu çevremdekilerde onaylıyor tabii.:super-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yarıda bırakmıştım onu da hala dönüp tamamlayacağım güya ama ne zaman bilemiyorum.

Kısmen doğru diyebilirim ama sessiz bir insan değilimdir normalde, sadece konuşabileceğim bir konu olursa konuşurum, yani gereksiz konuşmayı sevmem diyebilirim ama buraya ilk geldiğimde gelenlerin genelde belli bir süre sonra bıraktığını söylemişlerdi. Sayfaya girmeyi bırakacak olsam bile sırf onu dedikleri için bırakmam foruma girmeyi. Animeyi de günlük 1, 2 saat ya izlerim ya izlemem. Onun dışında Lol girer kanser olur çıkarım. Mouse arızalı olunca bu aralar pek lole giremiyorum o yüzden daha çok anime izliyorum ya da dizi, film vb.

Kısaca toparlayacak olursam kişilik olarak biraz fazla acayip bir insanım, benim benzerim pek insan olduğunu sanmıyorum, bunu çevremdekilerde onaylıyor tabii.:super-onion-head-emoticon: 

Böyle devam etmeni istiyorum, en azından sabahları günaydın yazabileceğim birkaç insan kalsın buralarda :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de Mirai Nikki'yi yarıda bıraktım ama tamamlarım diye düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Bilgisayar mühendisliğine ilgin var mı peki yoksa sırf iş amaçlı mı istiyorsun? 

Niye bu gidişle zor olsun :D Forumca çalışma kampanyası başlattık sende katıl :D 

bilgisayar muhendisligine de ilgim var tabi sevmedigim bir isi yapabilecegimi dusunmuyorum. 

yeteri kadar calismiyorum bari ben de katilayim bu kampanyaya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Güzel mi değil mi bilemiyorum, sıkıntıdan izliyorum animeyi. Zaten izleyecek anime de bulunmaz oldu. Rastgele açıp açıp bir bölüm izliyorum sonra da beğenmeyip bırakıyorum :depressed1-onion-head-emoticon:

Önerelim bir şey diyeceğim de buluyorsundur herhalde sen kendin. Yani şu sıra güncel animeleri takip ediyorum onun haricinde pek vakit bulamıyorum. Vizelerden sonra izlemeyi planladıklarım var.

Sitonyum, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Sınavlar iptal olduğu için HxH izliyorum.

Sen kaça gidiyorsun, neler yapıyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mehlikanisa, Şimdi tarihinde yazdı:

bilgisayar muhendisligine de ilgim var tabi sevmedigim bir isi yapabilecegimi dusunmuyorum. 

yeteri kadar calismiyorum bari ben de katilayim bu kampanyaya :D

Peki bilgisayar mühendisliğinde ilgini ne çekiyor, oyun, web tasarımı, görüntü işleme falan. Aklında bir şey var mı veya daha öncesinden bakındın mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Önerelim bir şey diyeceğim de buluyorsundur herhalde sen kendin. Yani şu sıra güncel animeleri takip ediyorum onun haricinde pek vakit bulamıyorum. Vizelerden sonra izlemeyi planladıklarım var.

Sen kaça gidiyorsun, neler yapıyorsun?

Ben yeni Lise 1 oldum. Normalde sınav çalışıyordum ama baktım sınavlar iptal biraz ara verdim. Onun dışında anime izliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.