Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

MikasaWithInTheFire, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Biraz bunalımdayım:homelessonionplz:

Aktifliğim etiketlediğim kişilere cevap yazmak için :cool-onion-head-emoticon:

Mikaaaa-channnnn naber :wow2-onion-head-emoticon:

Sitonyum, Şimdi tarihinde yazdı:

En azından boş vaktin vardır :D Ben de çok çabuk yaptığım şeylerden soğuyan biri olduğum için hobilerimi devam ettirmekte zorlanıyorum >:(

Selam olsun sana forum sakini tanışmadığımızı tahmin ediyorum.

Ben BURUN çoğunluk bana BURUN der ama sana bir istisna yapıp (istersen tabi) senpai demene izin verebilirim :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rimmuru, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Okulun yaptığı sıradan denemelerden.Herhalde... emin değilim bende.Yarın yapacakları sınavı bugün söylediyseler pek önemli değildir herhalde.

Okul demek deneme yapıyor vay be, bu online zamanda deneme yapmalarına şaşırdım.  Kolay gelsin, başarılar. 

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Neler oldu konuşmak ister misin?

Gene kaçıp gideceksin yani buralardan...

Genel yoğunluk, stres ya..

İvet bu aşamaya kaçarak gelsim, kaçma senseyleriyle tanıştım o kadar boşuna mıydı :dandyonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben BURUN çoğunluk bana BURUN der ama sana bir istisna yapıp (istersen tabi) senpai demene izin verebilirim :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Nee!!! senpaimi paylaşmaya hazır olduğumu sanmıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyinin iki birim altı senden? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rimmuru, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Okulun yaptığı sıradan denemelerden.Herhalde... emin değilim bende.Yarın yapacakları sınavı bugün söylediyseler pek önemli değildir herhalde.

Ehh boş ver asdasdasdasd

Bol şanslar diliyorum rimurururururuu-chan

Sitonyum, Şimdi tarihinde yazdı:

Öyle demeyin ben mutfağı yakmıştım :((

Bu güne kadar mutfakta uğraşıpta ufak çaplı yangın çıkarmayan bir insan görmedim.

(Ben de yakmıştım.Tereyağını erimesi için bırakıp soğanları doğramaya daldığım için yağ patlamıştı.:uhuhuh-onion-head-emoticon:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, Şimdi tarihinde yazdı:

Okul demek deneme yapıyor vay be, bu online zamanda deneme yapmalarına şaşırdım.  Kolay gelsin, başarılar. 

İvet bu aşamaya kaçarak gelsim, kaçma senseyleriyle tanıştım o kadar boşuna mıydı :dandyonionplz:

Hm anladım, ne zaman konuşmak istersen falan yazmaktan çekinme, zaten bana nerelerden ulaşacağını biliyorsun. :))

Evet Mika kaçış üstadı lakabını hakkınla aldın. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de seni özledim ama gelecek gibi görünmüyorsun:sigh-onion-head-emoticon: 

Geldim geldim istediğin zaman konuşuruz Mika-chan sen VIP sayılırsın.:dandyonionplz:

:wow1-onion-head-emoticon:Seni yeniden görmek çok güzel Yumuşummm

Mezuniyet ne zaman Mely? :confused-onion-head-emoticon:

Burun sen istersen sana hala burun senpai diyebilirim ama sensei hmmm...

olmadı sen burunsun Die Nase-san

Kim olaki :big-eye-onion-head-emoticon:

Zoro-san canı sıkıldıkça ara ara doğum gününü değiştiriyormuş,

bu konuda yalnız değil anladığım kadarıyla

Aklıma gelen herkesi yazdım, zaten fazla vaktim yoktu anca atıp çıkacaktım yine iyi durdum :booger-crazy-rabbit-emoticon: 

Clannad konusunda burada çok konuşulduğu için tarafsızdım. Sonra eskiden fikirlerini önemsediğim bir insan nedeniyle izleyeceğime dair söz verdim. Gereksiz yere övüldüğü için önyargılı olduğumu biliyorum yine de izledim. Gerçi o sıra Burun da söz vermişti. Aralarda ilgi çekici yerler var bir tane komik karakter de var. Onun dışında bomboş anime. Genel olarak baktığımda bana hitap etmiyor. OVA bölümünü izlemeyin pişmanlıktır.  Clannad sıkıcılık kelimesinin şekil almış halidir ve tüm söylediklerim ilk sezon için geçerlidir. 

Dango Daikazoku bitiş müziği tek şirin yanı.

Benim adıma konuşan insanlara kulak vermeyiniz lütfen. 

Çünkü sıkıcılık kelimesinin şekil almış hali uyuklaman normal

:thank_you__onion_by_elcerbero:

Unutmadım tatlım discorddan bir anda çıkmıştın sana ulaşamadım. Bekledim son birkaç saat kala haberini alamayınca ben de etkinlik sözün yerine gelsin diye aklıma gelen herkesi etiketledim.

O arkadaş kendini daha ne kadar batırabilir bilmiyorum ama battıkça batıyor, iyice gözümden düştü.

Bilerek ve isteyerek kırdı, kırmaya da devam ediyor, üzücü. Umarım yaptıklarıyla mutludur:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

:cute1-onion-head-emoticon:Hayırlı olsun

Valla yine denk gelemedik:eaten-alive-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, Şimdi tarihinde yazdı:

Merhabaaaaaa evet tanışmadık sanırım. Aslında benim için belli bir hitap şekli yok nasıl isterseniz öyle konuşun benimle her türlü uyum sağlarım :bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sağ ol.Sana başarılar diliyorum.Arada kaçamaklar yapmak daha iyi değil mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.