Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Benim şu an aktif olmam mümkün değil açıkçası. Dershane ve çeviri işini düzene sokma çabasındayım. Belki 1-2 hafta sonra temelli olarak beni burada bulabilirsiniz ama şimdilik rastgele girip çıkıyorum.

Muhabbet dönse ilk 5 dakikadan sonra pega gibi görüşürüz diye gideceğim şu an için:sad__sad__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

yumulonely, Şimdi tarihinde yazdı:

Benim şu an aktif olmam mümkün değil açıkçası. Dershane ve çeviri işini düzene sokma çabasındayım. Belki 1-2 hafta sonra temelli olarak beni burada bulabilirsiniz ama şimdilik rastgele girip çıkıyorum.

Muhabbet dönse ilk 5 dakikadan sonra pega gibi görüşürüz diye gideceğim şu an için:sad__sad__onion_by_elcerbero:

:depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MrTeddy, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Yeni gelenlere Muhabbet Mekanı'nı öneriyoruz ama çoğu gelmiyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Yeni gelenler foruma bile uğramıyor :D 

MrTeddy, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

İsimde değiştirmiş :admire-onion-head-emoticon:

Buradaysa daha iyi çok sık karşılaşamıyoruz :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Kendisini saklamaya çalışıyor ama bizden kaçmaz :D Bu arada bu kız en az uğrayan olmasına rağmen şuan bu konuda en çok mesaj atanlarda üçüncü :D Yani durum ne kadar vahim sen düşün :)

yumulonely, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkes koşuşturmaca içinde zaten, o yüzden buranın tutması biraz zor :/

Neyse en azından namım devam ediyor :D

yumulonely, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu arada teşekkürler pegasus. Hemen isimleri not alıyorum :admire-onion-head-emoticon:

Rica ederim yumuşçuğum :good-job-onion-head-emoticon: arada benim de unuttuğum var mı bilmiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Yeni gelenler foruma bile uğramıyor :D 

Kendisini saklamaya çalışıyor ama bizden kaçmaz :D Bu arada bu kız en az uğrayan olmasına rağmen şuan bu konuda en çok mesaj atanlarda üçüncü :D Yani durum ne kadar vahim sen düşün :)

Herkes koşuşturmaca içinde zaten, o yüzden buranın tutması biraz zor :/

Neyse en azından namım devam ediyor :D

Rica ederim yumuşçuğum :good-job-onion-head-emoticon: arada benim de unuttuğum var mı bilmiyorum :D

Ben de en çok mesaj atanlardan olmak istiyorum o yüzden forumda biraz daha aktif olucam :big-eye-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MrTeddy, Şimdi tarihinde yazdı:

Ben de en çok mesaj atanlardan olmak istiyorum o yüzden forumda biraz daha aktif olucam :big-eye-onion-head-emoticon:

Beni şuan tek motive eden şey birinci olmam :D O olmasa bu kadar dolanmazdım buralarda :) @heymely ikizim beni korkutuyor ama ha o birinci olmuş ha ben :D Hatta adminlerle konuşalım ikimizin attığı iletileri toplayıp öyle atsınlar :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Beni şuan tek motive eden şey birinci olmam :D O olmasa bu kadar dolanmazdım buralarda :) @heymely ikizim beni korkutuyor ama ha o birinci olmuş ha ben :D Hatta adminlerle konuşalım ikimizin attığı iletileri toplayıp öyle atsınlar :))

İkinizi geçemeyeceğim kesin zaten ama 3.olmakta iyidir :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MrTeddy, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

İkinizi geçemeyeceğim kesin zaten ama 3.olmakta iyidir :good-job-onion-head-emoticon:

Üçüncülüğü sana yedirmezler :D

MrTeddy, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

4.Olmuşum :admire-onion-head-emoticon:

Yakında Mika'yı da geçerim :evil-smile-onion-head-emoticon:

Hımmm daha fazla mesaj gözüksün diye art arda mesaj atmak mı, sayın adminler neredesiniz :big-eye-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.