Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

8 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Selamlar kankam sen kimdin seni görüyordum da tanışam fırasatımız olmadı

Anlık kendimi nasıl tanıtacağımı bilemedim asdasdasdasd

Ben Ali Hamza ama daha çok lakabımı kullanıyorum yani burun diyebilirsin neredeyse 21 yaşındayım. Şu anda da dijital oyun tasarımı öğrencisiyim.

Bu arada sende baya aktif kullanıyorsun gördüğüm kadarıyla bende seni tanımak isterim.

Foruma uğramayı bırakınca sosyal becerilerimde dibe vurmuş pua bana :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: çok resmi konuşuyormuş gibi hissediyorum şu an asdasdasd

Eski forum triplerindeyim birde anlık mesaj gelmesini bekleyip f5 spamlıyorum :homelessonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

41 dakika önce, Ellen yazdı:

Selamlar:angel2-onion-head-emoticon:

Merhaba, 

Yeni çıkmış sevimli şeylerden istersen:(epey tatlış şeyler çıkmış)

☆Spy x Family (çok minnoş bir seri)

☆My dress up darling

☆Takt op Destiny

Teşekkürler:)   

Spy x family okuyup izledim güzel seri

Romantizm türü fazla hoşuma gitmiyor

Takt op destiny görmüştüm izleyeceğim

Herkes şu tipsiz kedileri kullanıyor birde biz kullanalım bakalım :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

38 dakika önce, BURUN yazdı:

Ailevi 1 2 sıkıntı var hemde üstüne dün pc yi temizliğe vermiştim okulumun yakınlarındaki bir yere bios pilini temizleyip takıktan sonra kısa devre yapmış ekran kartını ve anladığım kadarıyla ana kartı yanmış. Adamlar zararı karşılıyıcaz vs diyor ve çokta üzgün görünüyorlar ama güvenemiyorum ister istemez yakında dönem sonuna yetiştirmemiz gereken bir oyun projesi verecekler hem de 1 2 haftaya okulum kendi içerisinde bir gamejam etkinliği olacak pc yetişmezse bana verdikleri idarelik pc yle zorlanıcam baya kafamda deli sorular. 

Hadi be. Allah yardımcın olsun, sıkıntı bayağı. Olur olur gider be. Adamlar zararı karşıladıktan sonra gerisi çözülür. Ama sen bi kendini okut yine.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, uwu123 yazdı:

Gizem aksiyon  psikolojik fantastik türlerinden olursa daha iyi olur

Alıntı

Çıktığı dönemde pek izlenmemişti diye hatırlıyorum bu seriyi.

Müzikleri ve gizemi hoştu diye hatırlıyorum yenilerde ikinci sezonuda çıktı sararsa oradan devam edersin artık.

Alıntı

Hatırladığım kadarıyla bunu forumda etkinlik düzenleyip beraber izlemiştik.

Psikolojik ve gizem türünde baya güzel bir seriydi diye hatırlıyorum. Gerçi bu türün sevdalısıysan net izlemişsindir.

Alıntı

Sana önericem ama ben de daha hepsini izleyip bitirmedim ama gizem seviyorsan dulahan ablanın olayı net dikkatini çekecektir.

Alıntı

Monogatari serisini çok severim ama uyarmam lazım serinin çoğu diyaloglardan oluşuyor o yüzden ilk sezonları elin space de izliyeceksin diyebilirim. Birde izleme sırası problemi var izlemeye karar verirsen hallederiz onuda.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, BURUN yazdı:
2 dakika önce, BURUN yazdı:

Çıktığı dönemde pek izlenmemişti diye hatırlıyorum bu seriyi.

Müzikleri ve gizemi hoştu diye hatırlıyorum yenilerde ikinci sezonuda çıktı sararsa oradan devam edersin artık.

Hatırladığım kadarıyla bunu forumda etkinlik düzenleyip beraber izlemiştik.

Psikolojik ve gizem türünde baya güzel bir seriydi diye hatırlıyorum. Gerçi bu türün sevdalısıysan net izlemişsindir.

Sana önericem ama ben de daha hepsini izleyip bitirmedim ama gizem seviyorsan dulahan ablanın olayı net dikkatini çekecektir.

Monogatari serisini çok severim ama uyarmam lazım serinin çoğu diyaloglardan oluşuyor o yüzden ilk sezonları elin space de izliyeceksin diyebilirim. Birde izleme sırası problemi var izlemeye karar verirsen hallederiz onuda.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Kemankech yazdı:

Hadi be. Allah yardımcın olsun, sıkıntı bayağı. Olur olur gider be. Adamlar zararı karşıladıktan sonra gerisi çözülür. Ama sen bi kendini okut yine.

İnşallah bakalım. Okutup üfleteyim bir kendimi hazır elleri değmişken bir de kurşun döksünler bunlarda işe yaramazsa artık yapcak bir şey kalmıyor.:homelessonionplz:

7 dakika önce, uwu123 yazdı:

Spy x family okuyup izledim güzel seri

Romantizm türü fazla hoşuma gitmiyor

Takt op destiny görmüştüm izleyeceğim

Herkes şu tipsiz kedileri kullanıyor birde biz kullanalım bakalım :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Kedilere bulaşırsan çıkamazsın asdadasdasdads :embarrassed3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

44 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Aa yeni biri daha doğrusu eski ama bu aralar yeni ^^

Kendinizi tanıtabilir misiniz? :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Taze kan mı olduk şimdi:ahaaah-onion-head-emoticon:

Ben Ellen, 18 yaşındayım 2 yılım dolmak üzere forumda (20 Haziran). Mezunum sınava hazırlanıyorum, ara ara kafama eserse burada bitiyorum. Dram, macera, bilim kurgu ve ara ara spor türünde anime izlemeyi severim. Filmlerde de gerilim ve dram konularını severim. Resim ve müzikle ilgileniyorum, resim konusunda uzun zaman harcasam da müzik konusuna 2 yıldır felan çalışıyorum. Dublaja merakım var, amatör olarak fotoğraf çekip paylaşıyorum, 2017'de animeye ilk adımlarımı atmıştım ardından o gazla anime sayfası açmıştım, belli bir seviyeye geldikten sonra derslerden ötürü orayı da bıraktım.

Sunum hazırlamak, tasarım yapmak vs. o anlamda hoşuma gidiyor. Onun dışında genelkültür sahibi olmak istiyor ve bu konularda gelişmeye çalışıyorum.  Spor yapmayı da severim epey, her şeyden az az heybeme katmak isteyen bir insanım. 

Ya sen?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Ellen yazdı:

Taze kan mı olduk şimdi:ahaaah-onion-head-emoticon:

Ben Ellen, 18 yaşındayım 2 yılım dolmak üzere forumda (20 Haziran). Mezunum sınava hazırlanıyorum, ara ara kafama eserse burada bitiyorum. Dram, macera, bilim kurgu ve ara ara spor türünde anime izlemeyi severim. Filmlerde de gerilim ve dram konularını severim. Resim ve müzikle ilgileniyorum, resim konusunda uzun zaman harcasam da müzik konusuna 2 yıldır felan çalışıyorum. Dublaja merakım var, amatör olarak fotoğraf çekip paylaşıyorum, 2017'de animeye ilk adımlarımı atmıştım ardından o gazla anime sayfası açmıştım, belli bir seviyeye geldikten sonra derslerden ötürü orayı da bıraktım.

Sunum hazırlamak, tasarım yapmak vs. o anlamda hoşuma gidiyor. Onun dışında genelkültür sahibi olmak istiyor ve bu konularda gelişmeye çalışıyorum.  Spor yapmayı da severim epey, her şeyden az az heybeme katmak isteyen bir insanım. 

Ya sen?

Kafayı yiyorum şu an acayip tanıdık geliyorsun ama çıkaramıyorum. 20 haziranda buralardaysan lakabında vardır herhalde lakabınızı alabilir miyim hanımefendi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.