Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Gorkito, Şimdi tarihinde yazdı:

pek hissiyat vermiyo bu izlemediğim için :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

one piece'in il ed'i olduğu için devirdiğim 900 bölüm geliyo aklıma, bütün bölümleri baştan sona.

marineford savaşına kadar izlemeyen okumasın. (animeyi hiç izlemem diyosan sana kalmış okuyup okumamak :d)

İçeriği Görüntüle

Ace'in ölümü, tayfanın ilk buluşması, luffy'nin küçüklüğü, sabo falan :suicideoniplz:

Mehhh bir iki kere izlemeye çalıştım ama ilerlemiyor pega ya vs sordum bölümlerin yarısı filler bölüm oluyormuş çekemem ben belki sonra mangasını okurum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, Şimdi tarihinde yazdı:

Mehhh bir iki kere izlemeye çalıştım ama ilerlemiyor pega ya vs sordum bölümlerin yarısı filler bölüm oluyormuş çekemem ben belki sonra mangasını okurum.

yanlız son birkaç bölümdür işler kızıştı, anime sonlarına geldiğini hissetiriyor, gizemli kalan olaylar falan yavaştan açığa çıkıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, Şimdi tarihinde yazdı:

ED zaten

konuşçak bişi yokki :)

daha karpuz kescektik

Sizde bilmem ama bizde "daha karpuz kesecedik" çok oturdunuz artık kalkın gidin demenin nazik hali :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Ben boş yapmalık havamda değilim yoruldum az webtoon okuyup yatışa geçicem :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

yanlız son birkaç bölümdür işler kızıştı, anime sonlarına geldiğini hissetiriyor, gizemli kalan olaylar falan yavaştan açığa çıkıyor.

Hımı Hımı one piece in ne olduğu galiba ortaya mı ne çıkacakmış ya da çıkmış emin değilim instada dolaşırken karşılaştım gerçi ne anlama geldiği hakkında en ufak bir fikrim yok :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Cümleten ADİYOS 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 minutes ago, Gorkito said:

papağanların konuşması daha kolay genelde, birde muhabbet kuşları fırlama, jet gibi uçuyolar eski kuşumuz biraz uyuşuktu.

uçmak yerine yürümeyi tercih ediyo falan. Papağanları tutup okşamak daha kolay bide büyük oldukları için, muhabbet kuşları elden kayıp gidiyo tutarken.

Bizim de kuşumuz neredeyse hep kafeste büyüdüğü için pek uçmayı bilemiyor. Annesi ve babası doğumdan birkaç hafta sonra ölmüşlerdi. Havalanıyor, biraz uçuyor ama yönünü pek ayarlayamayıp bir yere çakılıyor genelde. Zarar gelmesin diye uğraşıyoruz ona. :) 

Aynen, muhabbet kuşunda az sıkı tutsan kaçabiliyor çok sıkı tutsan canı yanıyor. Ayarlaması güç. En iyisi parmağına ya da koluna tutunması.

18 minutes ago, Caprihorn said:

3 ay sonra falan oluruz 150. :)

Daha zaman var düşünürsün.Olmadı ben yaptıklarımdan atarım sana. :D

Tamamdır. :) Atarsın ya da yardım edersin seçmemde. :D

@BURUN-san, hoşgeldin. İyi akşamlar. Nasılsın? Ve görüşürüz. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hımı Hımı one piece in ne olduğu galiba ortaya mı ne çıkacakmış ya da çıkmış emin değilim instada dolaşırken karşılaştım gerçi ne anlama geldiği hakkında en ufak bir fikrim yok :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Cümleten ADİYOS 

Spoiler

bir adadan bahsi geçiyo ortadan kayboldu falan diye, one piece de bir adada ama ada denizin sonunda ve oraya korsanlar kralından başka kimse bilmiyo. o ada bu ada olabilir ama pek sanmıyom

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.