Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Orta çağdan çıktığımıza sevindim bu arada, forumun aktif olması gözlerimi yaşartıyor.

Bir zamanlar buralarda berduş berduş takılırdım anılarım canlandı.:hell-yes-onion-head-emoticon:

Gorkito, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

e iyi iyi, böyle devam etmesini umuyorum :loveloveplz:

bende biraz uykuluyum, dün  aşırı fazla uyuduğumdan gece uyku tutmadı şu an yavaştan uykum gelmeye başladı, inşallah bu gün erken uyuyarak uyku düzenim düzelicek :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Çooook kötü bir haftaydı ama bugünle güzel bir final yaptım benden iyisi Şam'da kayısı^^

Vücut saatini düzenlemek için mümkünse birkaç gün aynı saatlerde(21-22:00 en ideal saatler) yatıp aynı saatlerde gün doğumu ile birlikte uyan. Yeniden uykulu hissedersen yüzüne sabah serinliğini ye ve mümkünse gün doğumunu izle bu şekilde gözüne gelen günün ilk ışınları beynindeki suprakiazmatik çekirdeği uyararak  sirkadyen ritmini yerine oturtacaktır.

Dr. Homhomdan tavsiyeler...:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İnşallah fevkaladeye yetişirsin.:good-job-onion-head-emoticon:

Bir sıkıntı yok iyi gidiyor şimdilik.

Hadi inşallah 

Çizimler nasıl gidiyor devam ediyor musun, bakabildin mi gönderdiğim kaynağa?

Bir de trart sitesine de üye oldun mu :wow1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pseudohomophylus, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Orta çağdan çıktığımıza sevindim bu arada, forumun aktif olması gözlerimi yaşartıyor.

Bir zamanlar buralarda berduş berduş takılırdım anılarım canlandı.:hell-yes-onion-head-emoticon:

Çooook kötü bir haftaydı ama bugünle güzel bir final yaptım benden iyisi Şam'da kayısı^^

Vücut saatini düzenlemek için mümkünse birkaç gün aynı saatlerde(21-22:00 en ideal saatler) yatıp aynı saatlerde gün doğumu ile birlikte uyan. Yeniden uykulu hissedersen yüzüne sabah serinliğini ye ve mümkünse gün doğumunu izle bu şekilde gözüne gelen günün ilk ışınları beynindeki suprakiazmatik çekirdeği uyararak  sirkadyen ritmini yerine oturtacaktır.

Hadi inşallah 

Çizimlere devam ediyorum,iyi gidiyor gibi.Attığın kaynağa bakabildim ve cidden yardımcı oluyor.:waiting-onion-head-emoticon:

Üye oldum ama bir şey yazmadım daha.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hadi inşallah 

sonucu iyi olmuş sonuçta:ahaaah-onion-head-emoticon:

teşekkür ettim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Legendofyears sen kimsin? Kendini tanıtmak ister misin?

Konuşmak istersen saygı ve hoşgörü çerçevesinde çekinmeden dalabilirsin sohbete

Caprihorn, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Çizimlere devam ediyorum,iyi gidiyor gibi.Attığın kaynağa bakabildim ve cidden yardımcı oluyor.:waiting-onion-head-emoticon:

Üye oldum ama bir şey yazmadım daha.

:onion_yep_by_7anime7drawer7:Sen olacaksın Rimell-can :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Pekala çok saçma çizimlerim vardı orada gülesim geldi ^^ her neyse

Gorkito, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

sonucu iyi olmuş sonuçta:ahaaah-onion-head-emoticon:

teşekkür ettim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Yani evet süper ötesi mikkemmel bir pazar günüydü bugün ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cyparissus, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam

Selam.:cute1-onion-head-emoticon:

Pseudohomophylus, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

@Legendofyears sen kimsin? Kendini tanıtmak ister misin?

Konuşmak istersen saygı ve hoşgörü çerçevesinde çekinmeden dalabilirsin sohbete

:onion_yep_by_7anime7drawer7:Sen olacaksın Rimell-can :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Pekala çok saçma çizimlerim vardı orada gülesim geldi ^^ her neyse

Yani evet süper ötesi mikkemmel bir pazar günüydü bugün ^^

Sağ ol abla.:embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.