Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Laned olsun bu gün sakallarımı kısaltayım dedim her şey bitti son düzelticem elim kaydı fazla kestim pis körününcede hepsini kestim şimdi aynaya bakınca garipsiyorum kim tipini sevdiğim diye.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Birde sakallarım olmadığı için yüzümde üşüyor:desperate2-onion-head-emoticon:

Bunlarıda geçtim ablam acayip dalga geçiyor teyzemle bir olup yerden yere vurdu beni.:dying-onion-head-emoticon:

Ah yavrucak.. Aynı sorunu ben de tırnaklarımla yaşıyorum :D düzelteyim diye bütün estetiği bozdum.. vee ablan mı varr benim de aynı şekil bazen çok baş belası olabiliyor 23 yaşına geldi bide :bird-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de bir keresinde saçımı 5 e vuracaktım.Makina ucunu iyi takamamışım.Saçıma girdiğim an düştü ucu.Sonra her tarafı sıfırlamıştım. :d

Neee hiç girişmeseymişin o işe keşke :shock2-onion-head-emoticon:bence uzun saç en iyisi :relax1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

BURUN, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

8 inci sınıfta bir iddia uğruna saçımıda kazıttım ondan sonra hiç bir işjm yolunda gitmedi (Cidden ama üst üste bir sürü şey yaşandı depresyona bile girdim bir ara anlatırım pegaya anlatmıştım galiba.) sonrada saçımı asla kısa kestirmedkm şu anda omuzumdan saçlarım.

En iyisi valla doğru yolu bulmuşsun yiğenn :good-job-onion-head-emoticon: ama birsürü bedel ödemişsin ne yazık ki..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 inci sınıfta bir iddia uğruna saçımıda kazıttım ondan sonra hiç bir işjm yolunda gitmedi (Cidden ama üst üste bir sürü şey yaşandı depresyona bile girdim bir ara anlatırım pegaya anlatmıştım galiba.) sonrada saçımı asla kısa kestirmedkm şu anda omuzumdan saçlarım.

O.o bak şimdi bende seni merak ettim.:embarrassed3-onion-head-emoticon:

Bende uzatıyorum da şu an kaşlarım da olması lazım. :P  Bir kere daha kısaltıp öyle uzatırım.

Ooo anlatırsın bir ara,merak ettim.:whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.:Kanema:., 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah yavrucak.. Aynı sorunu ben de tırnaklarımla yaşıyorum :D düzelteyim diye bütün estetiği bozdum.. vee ablan mı varr benim de aynı şekil bazen çok baş belası olabiliyor 23 yaşına geldi bide :bird-onion-head-emoticon:

Neee hiç girişmeseymişin o işe keşke :shock2-onion-head-emoticon:bence uzun saç en iyisi :relax1-onion-head-emoticon:

Benimde ablam 22 sine girecek bu sene.

Uzun saç iyi de ben denemedim daha önce,uzatıyorum bakalım nasıl olacak.:whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.:Kanema:., 2 dakika önce tarihinde yazdı:

3 tane var hemde ikisi 25 biri 29 yaşında canavar gibiler.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Tırnaklar insanı sıcak tutmuyor ama şu an hem yolunmuş tavuğa benziyorum hemde üşüyorum.:dying-onion-head-emoticon:

Saçlarıda açınca samarra cospilav oluyor.:dong-onion-head-emoticon:

.:Kanema:., 1 dakika önce tarihinde yazdı:

En iyisi valla doğru yolu bulmuşsun yiğenn :good-job-onion-head-emoticon: ama birsürü bedel ödemişsin ne yazık ki..

Saçlarım her zaman kısmen uzundu ama okul kuralları falan mecbur kısaltıyorduk.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

O.o bak şimdi bende seni merak ettim.:embarrassed3-onion-head-emoticon:

Bende uzatıyorum da şu an kaşlarım da olması lazım. :P  Bir kere daha kısaltıp öyle uzatırım.

Ooo anlatırsın bir ara,merak ettim.:whistling-onion-head-emoticon:

Pc de olsaydım anlatırdım ama telefondayım buradan yazmak çok zor geliyor bana.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 tane var hemde ikisi 25 biri 29 yaşında canavar gibiler.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Tırnaklar insanı sıcak tutmuyor ama şu an hem yolunmuş tavuğa benziyorum hemde üşüyorum.:dying-onion-head-emoticon:

Saçlarıda açınca samarra cospilav oluyor.:dong-onion-head-emoticon:

Saçlarım her zaman kısmen uzundu ama okul kuralları falan mecbur kısaltıyorduk.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Pc de olsaydım anlatırdım ama telefondayım buradan yazmak çok zor geliyor bana.

Bende sevmem telefondan yazmasını o yüzden seni anlıyorum.:sigh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Benimde ablam 22 sine girecek bu sene.

Uzun saç iyi de ben denemedim daha önce,uzatıyorum bakalım nasıl olacak.:whistling-onion-head-emoticon:

Toplanacak uzunluğa gelene kadar acı çekeceksin kışın fazla problem değil ama yazın saçların boynuna yapışınca çıldıracaksın bildiğin.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Iğdırın 40 derece sıcağında kafayıyiyordum az kalsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toplanacak uzunluğa gelene kadar acı çekeceksin kışın fazla problem değil ama yazın saçların boynuna yapışınca çıldıracaksın bildiğin.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Iğdırın 40 derece sıcağında kafayıyiyordum az kalsın.

Burası da çok sıcak oluyor. :crying3-onion-head-emoticon:   Neyse banyoda çok sıkıntı çıkartıyor mu onu söyle sen bana. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ablaları olanlar olarak toplaşmışız galiba  :oh-onion-head-emoticon: Burun özellikle 3 abla ile baş etmek çok zordur heralde ben bile biriyle baş edemiyorken :D

BURUN, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ehh tabi orası doğru :D ama tırnaklarımı kestikten sonra klavye tuşlarına basmak bile garip ve zor geliyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.