Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Weow, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

izleyebilirsin part 4 ü ama part 5 e geçersen direkt gözlerin felç geçirebilir ve part 5 te (SPOİLER OLABİLİR BİLMİYORUM DİKKAT!): part 5 te saçma olan kısım silver chariot requiem ile golden experiencenşn güçlerinin ''bence'' eşit olmamasıydı bence güçleri eşit deildi

Spoiler için metin kutusunun üst tarafındaki göz sembolüne tıklayabilirsin, spoiler kutusu açıldığında kutunun içine istediğini yazabilirsin. :)

Ari01, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin. :) Pega'nın da dediği gibi dal gitsin sohbete. :D Tanışmış mıydık hatırlayamadım ama ben 17 yaşındayım ve YKS'ye hazırlanıyorum. 

Ara sıra burada uğradığımda konuşuruz. :victory-onion-head-emoticon:

Clannad yok mu? :silence-onion-head-emoticon: :D

O gizli kart. :) Yani dram konusunda başlarda gördüğüm bir seri ama genele vurursak olaylar değişebilir. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Spoiler için metin kutusunun üst tarafındaki göz sembolüne tıklayabilirsin, spoiler kutusu açıldığında kutunun içine istediğini yazabilirsin. :)

O gizli kart. :) Yani dram konusunda başlarda gördüğüm bir seri ama genele vurursak olaylar değişebilir. :)

tamam teşekkürler :dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Güncel olarak izliyorum (biraz atlayarak) mangasını da güncel takip ediyorum. :)

ben izlemedim yada okumadım ama okumak istiyorum büyük ihtimalle bittiğinde okumaya çalışırım ailem kkabul ederse bide şuan en son 4. sezon yayınlandı mangada nerdeler mangasında en son kaçıncı cilt yayınlandı o kaçıncı sezon kaçıncı bölme denk geliyo biliyormusun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Weow, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

ben izlemedim yada okumadım ama okumak istiyorum büyük ihtimalle bittiğinde okumaya çalışırım ailem kkabul ederse bide şuan en son 4. sezon yayınlandı mangada nerdeler animesine en son kaçıncı cilt yayınlandı o kaçıncı sezon kaçıncı bölme denk geliyo biliyormusun?

Yani şöyle diyeyim mangası ve animesi nisan ayında bitecek eğer başlamayı düşünüyorsan. :) Bu sezon final sezonu işte, manga da iki sayı sonra bitecek. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.