Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

lostlonginus, 44 dakika önce tarihinde yazdı:

Sonunda sınavım bitti. Doya doya konuşabilirim.

Geçmiş olsun :)

ChYRoN, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

One Piece mangası kadar güzel bir şey yok :relax2-onion-head-emoticon:

OOOO one piece manga okuyan birisi ama o da konuşmayan birisi :suicideoniplz:

heymely, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar nasılsınız

Selam ikiz, iyi gibyim yatacam şimdi :D

lostlonginus, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

2019 6.sınıf PYBS. Hazır 7.sınıfa şimdilerde başladım, bir genel tekrar yapayım dedim.

İyi yapmışsın :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun :)

OOOO one piece manga okuyan birisi ama o da konuşmayan birisi :suicideoniplz:

Selam ikiz, iyi gibyim yatacam şimdi :D

İyi yapmışsın :good-job-onion-head-emoticon:

Bende en son mangaya geçeceğim bu gidişle, bu kadar sene sabrettim, bekledim ama seri git gide daha da yavaşlıyor. Bir bölüm boyunca sadece gülüyorlar. Artık bir bölüm manganın bir sayfası kadar konu işliyor. Umarım wano savaşını tutup 100-150 bölüm boyunca devam ettirip ne izlediğini unutur hale getirmezler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, Şimdi tarihinde yazdı:

Bende en son mangaya geçeceğim bu gidişle, bu kadar sene sabrettim, bekledim ama seri git gide daha da yavaşlıyor. Bir bölüm boyunca sadece gülüyorlar. Artık bir bölüm manganın bir sayfası kadar konu işliyor. Umarım wano savaşını tutup 100-150 bölüm boyunca devam ettirip ne izlediğini unutur hale getirmezler.

Ben diyorum one piece mangası bir nimettir :D Animeye katlanma bence :) Bi marineford arcı gibi düşün hatta daha uzun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben diyorum one piece mangası bir nimettir :D Animeye katlanma bence :) Bi marineford arcı gibi düşün hatta daha uzun

10 küsür senedir takip ediyorum, o kadar seneden sonra mangaya geçmek biraz can sıkıcı geliyor, yoksa şimdiye çoktan geçmiştim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, Şimdi tarihinde yazdı:

10 küsür senedir takip ediyorum, o kadar seneden sonra mangaya geçmek biraz can sıkıcı geliyor, yoksa şimdiye çoktan geçmiştim.

Bende çok uzun süre animesini takip ettim en son BM arcında mangaya geçtim ve animenin benim için aslında nasıl bir eziyet olduğunu fark ettim :) Yani anlıyorum seni ama gerçekten kendine eziyet etmene gerek yok. Abim de yıllarca bana aynısını söylemişti bende inat etmiştim o kadar izledim devam edicem demiştim, şimdi ben aynısını yapıyorum :D

Neyse ben yatıyorum iyi geceler :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende çok uzun süre animesini takip ettim en son BM arcında mangaya geçtim ve animenin benim için aslında nasıl bir eziyet olduğunu fark ettim :) Yani anlıyorum seni ama gerçekten kendine eziyet etmene gerek yok. Abim de yıllarca bana aynısını söylemişti bende inat etmiştim o kadar izledim devam edicem demiştim, şimdi ben aynısını yapıyorum :D

İyi geceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Zaten wano arc dan sonra final yapar, 5 seneye bitecekmiş sanırım, biraz daha sabredeceğim ben sanırım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.