Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

tutturuuu, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Himm bakalım bugün iyi geçti sonra kendimi bir şeyle test ettikten sonra yaşlara boğuldum ve toplumun baskısını farkederek buraya koştum :D

Aslında iyi değildi stresliydi biraz.

Deneme yaptım biraz kötüydü.Yaz boyu çalışmama rağmen test konusında önemli bir eksikliğim olduğunu farkettim .

Denemede soruları görünce her şeyi unuttum

Ayırca bize giren matçı kötü...Ayt için endişe ediyorum

Bu sene sınav çok zorlayacak ya umarım hepiniz başarırsınız :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

tutturuuu, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Yapamadığım soruları kimseye gösteremiyorum ve göstermek için de bin çaba harcamam lazım ki hocalar goruldu fln atabiliyor ya da yardımını istediğim yakınlar meşgul oluyor oyle

bazı hocalara soru çözdürmek için baya bi ısrar etmek lazım o açıdan kılıç zoru :D

Bir tane uygulama vardı hocalar çözüyordu onu kullanmayı denesene ismini bulursam söylerim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tutturuuu, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayır rahatsız olan benim .insanların üstümde ciddi beklentisi var . Ve benim de kendimden ciddi beklentim var. Ve ben özgüvenimden dolayı gerçekten normal insanlara göre geriden geliyorum. Sonuçlar gelince ise gerçekten bir şok oluyoruz ben dahil. Çalışıyorum.Sıkıntım olunca kimse bana çözüm bulmuyor kendimi sıktığımı düşündüklerinden.

Kendimi anlatamıyorum gibi şu anda

Bunun hakkında konuşalım, biraz daha düşünüp cevap vereyim. Alelacele bir şey yazmak istemiyorum.

tutturuuu, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Himm bakalım bugün iyi geçti sonra kendimi bir şeyle test ettikten sonra yaşlara boğuldum ve toplumun baskısını farkederek buraya koştum :D

Aslında iyi değildi stresliydi biraz.

Deneme yaptım biraz kötüydü.Yaz boyu çalışmama rağmen test konusında önemli bir eksikliğim olduğunu farkettim .

Denemede soruları görünce her şeyi unuttum

Ayırca bize giren matçı kötü...Ayt için endişe ediyorum

tutturuuu, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

@rimmuru yoksa sen de mi stalker grubuna katildin :D katıl bakalım sen yoksan bir kişi eksiğiz

Stalker stalker'ı etiketliyor. :D 

rimmuru, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Yeni katıldım biraz bakınıyodum

Hoş geldin, istediğin gibi muhabbet edebilirsin. Kendinden bahseder misin? Tanıyalım seni biraz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.