Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Taiso Samurai

Legend of Galactic Hero

Azazel-san 

7 seeds

Binbougami ga

Dororo

Great Teacher Onizuka

Hataraku Saibou

Hinamatsuri

Hyouka

Kokkoku

Ookiku Furikabutte

Satsuriku no Tenshi

Slam Dunk

Shoukoku no Altair

Vinland Saga

Brave10

Eyvallah, çoğunu izledim ama aralarında bakmadıklarım var bi göz atacağım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Eyvallah, çoğunu izledim ama aralarında bakmadıklarım var bi göz atacağım 

Bunlar öyle aklıma gelenler daha da detaylı liste var ona bakmadım. :) Eğer buradan da bir şey çıkmazsa ona geçerim. :) Ecchi'yi dert etmezsen ve saçma sapan bir konu olsun kafam biraz dağılsın dersen Ben-to'ya da bakabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bunlar öyle aklıma gelenler daha da detaylı liste var ona bakmadım. :) Eğer buradan da bir şey çıkmazsa ona geçerim. :) Ecchi'yi dert etmezsen ve saçma sapan bir konu olsun kafam biraz dağılsın dersen Ben-to'ya da bakabilirsin.

Benim amacım bilinmeyen güzel serileri izleyebilmek ve 12 bölüm civarlarında olanları izlemek bu aralar, yazın dragon ball ve slam dunk'ı bitirdim o yüzden uzun serileri bir süre rafa kaldırdım, zaten gintamayı'da yarıda bıraktım. Demek istediğimi biraz anlamışsındır sen. Zaten şu My hero academia, haikyuu falan hiç sarmıyor beni, özellikle yaş kitlesi sadece bunları izleyip en iyi animeler bunlar dedikçe ayar oluyorum ve büyük ihtimalle hiç izlemeyeceğim. Bilinmeyen güzel seriler izledikçe keyfim yerine geliyor ve kanser bir kitleside bulunmuyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim amacım bilinmeyen güzel serileri izleyebilmek ve 12 bölüm civarlarında olanları izlemek bu aralar, yazın dragon ball ve slam dunk'ı bitirdim o yüzden uzun serileri bir süre rafa kaldırdım, zaten gintamayı'da yarıda bıraktım. Demek istediğimi biraz anlamışsındır sen. Zaten şu My hero academia, haikyuu falan hiç sarmıyor beni, özellikle yaş kitlesi sadece bunları izleyip en iyi animeler bunlar dedikçe ayar oluyorum ve büyük ihtimalle hiç izlemeyeceğim. Bilinmeyen güzel seriler izledikçe keyfim yerine geliyor ve kanser bir kitleside bulunmuyor :)

Bilinmeyen güzel seri olarak ou dorobou jing var izlemediysen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Hm o zaman bakarım biraz daha. Sen bunlara bir bakarsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Bilinmeyen güzel seri olarak ou dorobou jing var izlemediysen

pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Hm o zaman bakarım biraz daha. Sen bunlara bir bakarsın.

ikinize de teşekkürler önerileriniz için, listeye aldım bir göz gezdireceğim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

ikinize de teşekkürler önerileriniz için, listeye aldım bir göz gezdireceğim :)

Animeler sıkınca arada benim gibi yabancı dizi izlemekte iyi geliyor :info-onion-head-emoticon:

Spoiler

Ben şahsen öyle canım sıkıldıkça supernatural izliyordum bir ara, en son 12. Sezonda bıraktım :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.