Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

MikasaWithInTheFire, Şimdi tarihinde yazdı:

İyiyim iyiyim ya :)

Evet her şey çok pahalı, bu dönemde bir şey almak zor. Ben pc almıştım o da ayrı dertti.

Nabersin yazıyordum sonra sildim ve s kalmış:( 

Ya kamera kısmı çok kötü maalesef, bozuldu diyeceğim de tam bozulma değil, bilmiyorum daha önce foto çekip attım mı sana ama lekeli lekeli gösteriyor bazı olan olaylardan dolayı. Uzun bir süre idare ettim ama biraz tak etti artık. Zaten 4 yıldan fazla oldu alalı hani biraz da ömrünü doldurmaya başladı. Off zor durumlar ya. :/

Hadi hadi kıvırma artık. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya kamera kısmı çok kötü maalesef, bozuldu diyeceğim de tam bozulma değil, bilmiyorum daha önce foto çekip attım mı sana ama lekeli lekeli gösteriyor bazı olan olaylardan dolayı. Uzun bir süre idare ettim ama biraz tak etti artık. Zaten 4 yıldan fazla oldu alalı hani biraz da ömrünü doldurmaya başladı. Off zor durumlar ya. :/

Valla zor, ...

Ayıp. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Knk geçen arkadaşa redmi note 9 pro aldık 2450 ye taş gibi telefon.(Yurt dışı olması dışında bir problem yok)

Bence ağla kalbim ağla kullan artık:D Değişiklik iyidir :)

Hmm deneriz alternatifler iyidir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Galaxy m21 düşünüyorum da bakalım. Biraz ağır herhalde.

E knk bu a20 nin 3 kameralı hali bildiğin.

Bende a20 var fazla telefon kullanmasam bile memnunum.

Tek sevmediğim şeyi arka cam panelde kılıfın temas ettiği yerler leke tutuyor deli gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oppolarda iyi gibi.  Epey kaliteli geldi 

Acun reyiz reklamını yapıyorsa bir bildiği vardır.

Ama galiba serilerinin birisi google play store falan desteklemiyordu.

Telefon çok sıkıntı bir şey ya :no-no-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.