Jump to content

Önerilen İletiler

Doktorlar işlerine gelse günde bir damacana bitirin de diyecekler, annem başımın etini yiyor yok böbrek taşı yok erken kırışırsın yok vücut su kaybediyor bilmem ne... İşin garibi ben fazla su içtiğim zaman ben dengem bozuluyor; midem direkt çamaşır makinesi moduna geçiyor sonra tırım tırım mide ilacımı arıyorum. :/

Hehee :D

Bizimki sağ olsun söylemiyor.Kafama dikilip iç diyor kısaca ^_^

Herşeyin fazlası zarar.Artık karar verdim zaten.Günde ihtiyacım kadar içiyorum.Ne azı,ne çoğu...

Bir şey daha itiraf edeyim de yatacam ben Resmi ekleyen

İki yıldır küfretmiyorum tövbeliyim -_- Çok sinirlenince hafif şeyler kaçıyor ağzımdan ama eski halime göre gene iyiyim :D Arkadaşlarım dalga geçerdi "öyle orijinal şeyler söylüyor ki başta küfür mü değil mi anlamıyoruz biraz kafa yorunca altından acayip pis bir anlam çıkıyor" diye :D artık şöyle düşünüyorum sinirlendiğim insanlar için: Öyleleri için terbiyemi bozamam -_- Allah'ından bulsunlar -_- Dilimin bozukluğu 180 derece döndü diyebilirim :D

Senin işin çok basit...

Geç karşısına adamın, Latince konuş oldu bitti :D...

PS: Hadi gidin yatın...Ben daha karpuz kesecem ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

• Forum Admin

Senin işin çok basit...

Geç karşısına adamın, Latince konuş oldu bitti :D...

Latince değil de Japonca bir kaç şey söyleyebilirim aslında Resmi ekleyen ama olsun gene terbiye bozulmuş oluyor ben en iyisi Allah'a havale etmeye devam edeyim :D

İtiraf ediyorum en sevdiğim abur cubur Alpella rulo kektir Resmi ekleyen hem çok hafif hem de lezzetli bıraksalar bir koli yerim ama abur cuburu azalttım yemiyorum artık B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Latince değil de Japonca bir kaç şey söyleyebilirim aslında Resmi ekleyen ama olsun gene terbiye bozulmuş oluyor ben en iyisi Allah'a havale etmeye devam edeyim :D

İtiraf ediyorum en sevdiğim abur cubur Alpella rulo kektir Resmi ekleyen hem çok hafif hem de lezzetli bıraksalar bir koli yerim ama abur cuburu azalttım yemiyorum artık B)

En iyisi öyle davranmak...

Resmi ekleyen

Ama küfretmiyecem diyede fazla zorlama kendini bence.Bazen rahatlamanı da sağlıyor B)

ben de ilk çıktığı günden beri KitKat'a bayılıyorum, süper mükemmel bişey keşke bütün çikolatalar öyle olsaydı :D

Dodi dodi dodiiiiiii :D Nedense aklıma ilk bu geldi :D KitKat da güzeldir...

PS: İtiraf ediyorum...Sütlü çikolatadan ziyade Bitteri daha çok severim...Ah ahhh Lindt % 70 :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Reflü teşhisi konduktan sonra birkaç ay hiç çikolata yememiştim ondan sonra yediğim ilk şeylerden biriydi hazır kekler.

Ve tadı rezaletti.

Size o hazır keklerin tadı alıştığınız için güzel geliyor ama aslında gerçekten çok kötü. Tabii ben bunu kimseye inandıramadım ayrı.

İtiraf ediyorum eskiden bitter çikolatadan nefret ederdim ama içinde yağ az olduğu için yememe izin verilen tek çikolata oydu. O zamandan beri bittere bayılırım. Antep fıstıklı Karam... :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dodi dodi dodiiiiiii :D Nedense aklıma ilk bu geldi :D KitKat da güzeldir...

PS: İtiraf ediyorum...Sütlü çikolatadan ziyade Bitteri daha çok severim...Ah ahhh Lindt % 70 :wub:

KitKat varken Dido yenir mi, naptın sen :D Dido da iyi gerçi ama çok şekerli geliyor bana KitKat daha kıvamında ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

En iyisi öyle davranmak...

Resmi ekleyen

Ama küfretmiyecem diyede fazla zorlama kendini bence.Bazen rahatlamanı da sağlıyor B)

Dodi dodi dodiiiiiii :D Nedense aklıma ilk bu geldi KitKat da güzeldir...

Bitter'i bir tek kahveyle seviyorum ben yaa :D

Reflü teşhisi konduktan sonra birkaç ay hiç çikolata yememiştim ondan sonra yediğim ilk şeylerden biriydi hazır kekler.

Ve tadı rezaletti.

Size o hazır keklerin tadı alıştığınız için güzel geliyor ama aslında gerçekten çok kötü. Tabii ben bunu kimseye inandıramadım ayrı.

İtiraf ediyorum eskiden bitter çikolatadan nefret ederdim ama içinde yağ az olduğu için yememe izin verilen tek çikolata oydu. O zamandan beri bittere bayılırım. Antep fıstıklı Karam... :wub:

Yani şimdi kekle çikolatayı aynı kefeye mi koydun sen :blink: Nestle Damak gibi bir afetle karşılaştırılamaz bile ama rulo kek diğer tüm keklerden daha iyi bence Browniden falan yani :D

KitKat varken Dido yenir mi, naptın sen Dido da iyi gerçi ama çok şekerli geliyor bana KitKat daha kıvamında ^_^

İkisi de aynı değil mi :blink: sıkıştırılmış gofret ve çikolata var ikisinde de yanlış bilmiyorsam :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani şimdi kekle çikolatayı aynı kefeye mi koydun sen :blink: Nestle Damak gibi bir afetle karşılaştırılamaz bile ama rulo kek diğer tüm keklerden daha iyi bence Browniden falan yani :D

Aynı kefeye koymadım canım Amy-san, o nereden çıktı? :)

İtiraf ediyorum "Asla bir spor animesine başlamam yeaaa" diye ukalaca bir laf ettim ve büyük konuştuğum yine kanıtlandı. Death Note ve ilk yazılılar bitince Kuroko no Basket'e başlamaya karar verdim.

Hayır efendim hala spor ilgimi çekmiyor ama yakışıklı herifler (bir kızıl bile vaaar!!) ve... yaoi shipping. Evvet.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.