Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Misafir Ackerman

yaşlı bi dede yürürken düştü. bir kaç kere kalkmaya çalıştı ama kalkamadı etrafta da kimse yoktu.

koştum hemen yardım etmek için. kaldırmaya çalışırken dedenin üzerine düştüm ve dede beni yanından kovdu  -_-  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Heyecanlandığım zaman olmadık yerde hiç olmadık şeyler söylerim. :smile_bilmem:  (Mesela bugün aylardır görmediğim küçük kuzenimin yaşadığı eve gittim ve eve girerken 'ay hoşgeldin seni çok özledim' dedim.. Kendi kendime 'Hooşgeeeldiiiim' desem bu kadar utanmazdım sanırım.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet hazır trigonometriyle kafayı bulmuşken buraya ibretlik bir anımı yazayım. İleride utanıp silebilirim ama :D

Olay geçen yıl yaşandı. 11. sınıfız, sınıfımız giriş katında. Sınıfta camın kenarında bir arkadaşla muhabbet ediyoruz. Camın diğer tarafında da banklar var, banklarda kızlar oturuyor. Muhabbet ettiğim arkadaş döndü cama vurdu, diğer taraftaki kızlar korktu çığlık falan attılar. Tabii altta kalmamam gerekiyordu bu durumda. Bekledim biraz kızlar sakinleşsin, olay soğusun diye. Ben de vurdum cama ama hafifçe vurduğum için korkan morkan olmadı. Karşımdaki arkadaş da gülmeye başladı, aklı sıra dalga geçiyor benimle. Bunun üzerine sinirlendim ben de, iki dakika sonra bi koydum cama, cam kırıldı. Elim löp diye camın ortasına girdi, koskoca cam paramparça oldu. 

Doğal olarak sınıfta camın kırılma sesiyle birlikte önce çığlıklar duyuldu, sonra da derin bir sessizlik oluştu. Ben şok içerisindeydim. Yavaşça elimi camların arasından çıkardım ve inceledim. 2-3 saniye sonra elim 3-4 yerden kanamaya başladı. Ama ben kafamın içinde "Niye yaptım lan ben böyle bir şey?", "Acaba bu gerçek mi yoksa rüya mı?", "Bir önceki save'den devam edebiliyor muyuz?" gibi sorular yankılandığı için şok içindeydim ve hareketsiz bir şekilde elime bakıyordum. Sonra iki arkadaş geldi ve beni tuvalete götürdü. Elimi yıkadık, camları çıkarttık. Allah'tan derine saplanmış camlar yoktu. (En azından biz göremedik :smile_oleyo:)

Birkaç dakika sonra müdür yardımcısı tuvalete geldi. Nasıl olduğumu bile sormadan "Niye kırdın oğlum camı?" diye sordu. "Hocam kızları korkutmak için" dersem daha çok kızar diye düşündüğüm için "Hocam anlatamam." dedim. Hoca biraz azarladı, sonra okulda sargı sardık elime. Ayrıca müdür yardımcısı "Oğlum camın parasını ödersin." dedi, bense hâlâ şok içerisinde olduğum için kibar cümleler kurabilecek durumda değildim. "Öderiz mesele yok." dedim o yüzden. Bi de bu cümle üzerine azar yedik.

Sonuç olarak elimde herhangi bir ciddi yara oluşmadı. Yaraların izleri de birkaç haftaya geçti.

Camın parasını ödemeye hazırlanırken müdür ve müdür yardımcısının tayini çıktı. Böylece olay unutuldu. Geçen ay okulu ziyarete gittim, kırdığım cam hâlâ onarılmamıştı. Sınıfın yeni sakinleri kış aylarında donacak biraz.

Ama bu olayın en, en önemli sonucu şu oldu: Cam kırılınca kızlar çok korktu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.