Jump to content

Önerilen İletiler

Insanlara saçma sapan kendimi yermeyi seviyorum. Bunu yaptıkca sanki daha iyi hissediyorum. Kendimi yerin dibine sokmaktan zevk alıyorum. Kendime yakışmayan şeyler yapıyorum. Kendimden ödün veriyorum. Sırf karşıdakinin gönlü olsun diye kendimi kullandırıyorum. Ve bunu umursamıyorum. Harbi harbi kendimden nefret ediyorum sanırım. Ama bununla sorunum yok. Bu yönüme alıştım ve seviyorum. Kendime gıcık oluyorum. Beni önemsiyormuş gibi yapıp iyi niyetimi kullananlara da selam ederim. Kimisi okuyamayacak ama olsun. :D Birinin bana acımasından usandım. Derdim var ise kendime vardır. -,-" Sırf bu yüzden kaçıyorum. Iyi insanlarla karşılaşmak istemem. Onlarla konuşmak hoşuma gitmez. Canımı yakıyorlar çünkü. Hepsini terslemek istiyorum. Hak ediyorsunuz. Dışarıdan umursamaz ve -affedersin- pislik gibi görünmek istiyorum. Ve bunun için uğraşacağım. Artık samimilikle yaklaşmayacağım. Insan olmaktan da iğreniyorum. Çok aciz varlıklar.

Kimse alınmasın da yani öyle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Insanlara saçma sapan kendimi yermeyi seviyorum. Bunu yaptıkca sanki daha iyi hissediyorum. Kendimi yerin dibine sokmaktan zevk alıyorum. Kendime yakışmayan şeyler yapıyorum. Kendimden ödün veriyorum. Sırf karşıdakinin gönlü olsun diye kendimi kullandırıyorum. Ve bunu umursamıyorum. Harbi harbi kendimden nefret ediyorum sanırım. Ama bununla sorunum yok. Bu yönüme alıştım ve seviyorum. Kendime gıcık oluyorum. Beni önemsiyormuş gibi yapıp iyi niyetimi kullananlara da selam ederim. Kimisi okuyamayacak ama olsun. :D Birinin bana acımasından usandım. Derdim var ise kendime vardır. -,-" Sırf bu yüzden kaçıyorum. Iyi insanlarla karşılaşmak istemem. Onlarla konuşmak hoşuma gitmez. Canımı yakıyorlar çünkü. Hepsini terslemek istiyorum. Hak ediyorsunuz. Dışarıdan umursamaz ve -affedersin- pislik gibi görünmek istiyorum. Ve bunun için uğraşacağım. Artık samimilikle yaklaşmayacağım. Insan olmaktan da iğreniyorum. Çok aciz varlıklar.

Kimse alınmasın da yani öyle.

Şimdi Hayatta Çok Acılar Çekmişsin Gibi Anlatıyorsun Fakat Herkes Öyle Değil İlerde Kendine Denk Birilerini Bulacaksın.Hayat Uzun İnsanlar Aciz Demişsin Aslında İnsanlar Öyle Yüce Varlıklar Ki Fakat Kendimizi Daha Çözemedik Kendini Yenik Duruma Düşürmek Genel De İşe Yarar Fakat Böyle Devam Edersen Dost Bulamazsın İhtiyacın Olmayabilir Fakat Dost Kötü Günde Lazım Olur Derler.Kendin Yaşamak İstediğin Gibi Yaşamalısın Mesela Ben Hayatımdan Memnun Değilim Ve Çoğu Kişi Gibi Bende Kendimden Nefret Ediyorum Ama Düzeltecek Bir Yol Olduğunu Bilmeme Rağmen Düzeltemiyorum Kendimi. Uzun Lafın Kısası Biri Sana Nasıl Davranıyorsa Sende Öyle Davran Samimi İse Samimi Olmalı (Tabi Ön Yargılı Olarak) Saçmaladım Sanırım Kendim Yapamadığım Şeyleri Söyledim Yanlış Anlama Lütfen...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi Hayatta Çok Acılar Çekmişsin Gibi Anlatıyorsun Fakat Herkes Öyle Değil İlerde Kendine Denk Birilerini Bulacaksın.Hayat Uzun İnsanlar Aciz Demişsin Aslında İnsanlar Öyle Yüce Varlıklar Ki Fakat Kendimizi Daha Çözemedik Kendini Yenik Duruma Düşürmek Genel De İşe Yarar Fakat Böyle Devam Edersen Dost Bulamazsın İhtiyacın Olmayabilir Fakat Dost Kötü Günde Lazım Olur Derler.Kendin Yaşamak İstediğin Gibi Yaşamalısın Mesela Ben Hayatımdan Memnun Değilim Ve Çoğu Kişi Gibi Bende Kendimden Nefret Ediyorum Ama Düzeltecek Bir Yol Olduğunu Bilmeme Rağmen Düzeltemiyorum Kendimi. Uzun Lafın Kısası Biri Sana Nasıl Davranıyorsa Sende Öyle Davran Samimi İse Samimi Olmalı (Tabi Ön Yargılı Olarak) Saçmaladım Sanırım Kendim Yapamadığım Şeyleri Söyledim Yanlış Anlama Lütfen...

:D dışarıdan nasıl görünüyor bilmiyorum. ama çok acı çektiğimi iddia etmedim. :D Benden nice dertleri olanlar varken o konuda yakınmam saygısızlık hatta küstahca olurdu. Acizliği kendince yorumlamışsın aklımdaki o değildi... Dostum yok ve olmasını da istemiyorum. Kimse de dostum olamaz. Kötü günümde kimseyi endişelendirmek istemem. :D Dostum beni önemseyecektir onunla konuşamazdım bunları. Yaaa orada yazdıklarımın hepsi foss. :D Kimseye öyle davranamadım. Gene yumuşadım. :/ Olmuyor. Oldururum aslında ama aksiyona gerek yok. :D Yok yanlış anlamadım estağfirullah. :P Tabi ki de düşüncelerini yazabilirsin. xD Sen de beni yanlış anlama bazı yerler biraz sert gelir ise. Ben de aynen çözümü biliyorum ama uygulamıyorum. Olsun bea düzeliriz. :D Teşekkür ederim paylaştığın için düşüncelerini. ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.