Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

tutturuuu, 29.12.2020 - 19:45 tarihinde yazdı:

itiraf ediyorum şu online eğitimde bizim sınıftan daha önce tanışmadığım  biri pp ye ince küpeli kız tablosunu  koymuş tabloyu bilmediğimden kızı uzun süre o sandım

@Pseudohomophylus böyle şeyler de yaşıyor musun :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Hayır insanlar bu benim fotoğrafım demediği sürece onları maske takan hayaletler gibi

canlandırıyorum kafamda

Seninki ilginçmiş

:ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Namı değer evin "dızcısıyım". Her iki tarafla da iyi geçinip sır tutar ve gerektiğinde iki taraf içinde çalışırım  (taraflar aralarında 1 yaş fark olan ablamlar). Genelde ikisine de çalışıyor gözüksem de önceliğim ihtiyacım olan malzemeyi ablamdan dızlamaktır. Evde bir savaş çıktığında ortak payda ben olurum, 5 kişi kavga etse bile kâr hep bende olur. 

Bu da ben olmak işte..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 56 dakika önce tarihinde yazdı:

Namı değer evin "dızcısıyım". Her iki tarafla da iyi geçinip sır tutar ve gerektiğinde iki taraf içinde çalışırım  (taraflar aralarında 1 yaş fark olan ablamlar). Genelde ikisine de çalışıyor gözüksem de önceliğim ihtiyacım olan malzemeyi ablamdan dızlamaktır. Evde bir savaş çıktığında ortak payda ben olurum, 5 kişi kavga etse bile kâr hep bende olur. 

Bu da ben olmak işte..

Gorjek, 08.12.2020 - 20:54 tarihinde yazdı:

Abimin zulasını,kalemlerini,şarj aletini vs. çalıyorum ama sonra oda benden benzer itemleri çalıyo.

Abimle çalmaya dayalı ilişkimiz var.

Ha bide ablamla birlik olup ablamın bilgisayarı için tatilde eve geldiğinde onun bilgisayarının kablosunu çaldık, sonra ben yeni PC aldım oda benim eski PC'nin şarj aletini aldı.

bence benziyoruz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Bu da ben olmak işte..

Ben abimlerden hiçbir şekilde eşya alamıyorum. :/ 

O senin üstün yeteneğin be Mika, herkes bunu yapamaz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben abimlerden hiçbir şekilde eşya alamıyorum. :/ 

O senin üstün yeteneğin be Mika, herkes bunu yapamaz. :)

Biraz öyle oldu. Bazen ablam bana diyor ki git ordan bunu al getir, başka gün de diğer ablama çalışıyorum.  :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.