Jump to content

Önerilen İletiler

Aklıma gelen bir kaç itirafta daha bulınıyım bari tumblr_ln61oeAvKd1qdlkyg.gif

Gerçek şu ki bir film ... Bir oyun ya da bir Anime veya bu tarz şeyler işte -.- ... İzlediğim de ve gördüğüm de eğer o anda ben de olsaydım ve bunlar benim başıma gelseydi die hayal ederim . İşin garip tarafı da şu ki bunu hayal ederken yerim de duramam . Örneğin Madaramla beni düşünürken yatakta dönüp dururum kafamı kaldırıp yatağa vururum ya da evde salon da sağa sola hızlıca koşarım . Aslın da en çok yani çocukluğumdan beri yaptığım bişey koltuktan koltuğa koşar tepesine çıkar yere atlar ve dierine koşarım . Ama alt kattakiler şikayet ettiği için artık yapamaz oldum -.- ... Hata yolda yürürken bile hayal ederim . Hayal etmeden duramam lakin bunu yaparken yerim de hiç duramam -.--

Hiparaktiflik mi ne ondan var sanırım enerjiyi atamıom tumblr_ln61k6pp6n1qdlkyg.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf ediyorum ben küçükken Okan bayülgen ve Beyaz^ı bir birleriyle karıştırırdım tumblr_ln61hq0llr1qdlkyg.gif

Ama napıyım ikisinin de sakalı vardı -.-

Bir de yabancı müzik dinlemek kötü bişi sanar annem veya babam yanıma gelince deiştirirdim tumblr_ln61heShyz1qdlkyg.gif

Ve biriyle ten tene temas edince duygularımızı içimden konuştuklarımı filan anlar sanardım s:fsd.f.sdg Cry

Haha bende küçükken cem yılmaz ile yılmaz erdoğan'ı karıştırırdım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aklıma gelen bir kaç itirafta daha bulınıyım bari tumblr_ln61oeAvKd1qdlkyg.gif

Gerçek şu ki bir film ... Bir oyun ya da bir Anime veya bu tarz şeyler işte -.- ... İzlediğim de ve gördüğüm de eğer o anda ben de olsaydım ve bunlar benim başıma gelseydi die hayal ederim . İşin garip tarafı da şu ki bunu hayal ederken yerim de duramam . Örneğin Madaramla beni düşünürken yatakta dönüp dururum kafamı kaldırıp yatağa vururum ya da evde salon da sağa sola hızlıca koşarım . Aslın da en çok yani çocukluğumdan beri yaptığım bişey koltuktan koltuğa koşar tepesine çıkar yere atlar ve dierine koşarım . Ama alt kattakiler şikayet ettiği için artık yapamaz oldum -.- ... Hata yolda yürürken bile hayal ederim . Hayal etmeden duramam lakin bunu yaparken yerim de hiç duramam -.--

Hiparaktiflik mi ne ondan var sanırım enerjiyi atamıom tumblr_ln61k6pp6n1qdlkyg.gif

Hiperaktiflik bende de var. Aynısını bende yapıyorum. Corpse Party izledikten sonrada öyle olmuştu.

Evi orası gibi hayal ettim. Kendimi karakterlerden biri yaptım. bi o tarada bi bu tarafa koşuşturdum -.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lise futbol hayatımda geçirdiğim motosiklet kazasında direksiyon göğsümün üstüne boynumla omuzum arasındaki kemiğe çarpıp orayı kırmıştı (hala hafif şişlik var öyle kaynadı artık) kırık koluma rağmen nasıl bir hırsa girdiysem şampiyonluk kupasını almıştım. koşarken nasıl acıyordu ağrıyordu öyle hala aklımda ama o an hiçbirşeyi düşünemiyorsun şimdi ise doğal olarak 5-6 yıldır ayağıma top değmiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.