Jump to content

Önerilen İletiler

Küçükken herkes apartmanların zillerine basıp kaçarken ben zillerin kenarına kibrit sıkıştırır öyle kaçardım.

Birinci sınıfın ikinci günü hocamın sandalyesine raptiye koymuştum. Hoca gidip oturdu ve haykırarak sıçradı yerinden. Herkes noluyo gibisinden bakınırken ben hayvan gibi kahkaha atıyordum. Mimlendim.

Yine ilk okulda yangın merdivenlerinden okulun çatısına çıkıp çatıdan çocuğun birinin üzerine işemiştim. Çocuk ağlamıştı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

• Forum Admin

İlkokuldayken bana çıkma teklifi eden kızları döverdim :D

Küçükken herkes apartmanların zillerine basıp kaçarken ben zillerin kenarına kibrit sıkıştırır öyle kaçardım.

Birinci sınıfın ikinci günü hocamın sandalyesine raptiye koymuştum. Hoca gidip oturdu ve haykırarak sıçradı yerinden. Herkes noluyo gibisinden bakınırken ben hayvan gibi kahkaha atıyordum. Mimlendim.

Yine ilk okulda yangın merdivenlerinden okulun çatısına çıkıp çatıdan çocuğun birinin üzerine işemiştim. Çocuk ağlamıştı.

Hiperaktif çocukluğun şekil a1 örneğisin :D :D seninle aynı ilkokulda olanlara acıyorum :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Forum Admin

İtiraf ediyorum Kuchiki Byakuya'nın ve Kuchiki Rukia'nın bakışlarını sevmiyorum -_- Bakışlar resmen eziyor :blink: Orda en sevdiğim yüz Kenpachi'ye aittir :wub:

Daha önce bunu itiraf etmiş miydim hatırlamıyorum ama küçükken annem bana düğmeli bir şey giydiremezdi. 6. sınıfa kadar düğmeli bir şey giymedim öyle saçma bir takıntım vardı işte :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çıktığım ilk kızın bir gün ağzı kokuyor diye evde işim var deyip kaçmıştım yanından, aynı gün ayrıldım kızdan... o koku hala burnumda...

annemin ördüğü kazaklara bayılırım ve severek giyerim, ufakken dışarda da giyerdim ama artık ev içinde giyiyorum sadece(üstüme tam oturmuyor artık ördükleri :D)

lise 3te kantinde kimyacıyla kız-erkek ilişkileri konusundaki tartışmamızda "hocam azıyoruz dalına bakıyım o yüzden kızlarla arkadaş oluyoruz." diye bir çıkışım vardı, okulda feymıs olduydum. kimyacıyı seven hiç kimse yoktu o yüzden beni tebrik ediyordu herkes yaptığım rage yüzünden :huh:

6. sınıfta sadist türkçe hocası beni ve sıra arkadaşımı tahtaya kaldırıp birbirimizi tokatlattırdı. ilk arkadaş vurdu tabii kanundur birbirimizi tokatladığımız için yavaş vururuz. yavaş vurmadı, bayağı sert vurdu aklınca hınzırlık yapmış yani. sıra bana gelince nasıl asıldıysam çocuğun kafası tahtaya girdi, bir daha da hoca biz 2mizi kaldırmadı -.-'

edit: ha bi keresinde öğle arasında kutu kola içtiydim, hoca sınıfa girdi herkes ayağa kalktı tam "Sağol!" derken ben sağol demek yerine devasa bir kükreme eşliğinde geğirdim. o "Sağol!" gürültüsüne rağmen bütün sınıf+hoca duymuş.

ergenliğimde yurt tuvaletinde aynanın önünde güneş gözlüğü takıp telefonumla fotoğraf çekindim. evet bunu yaptım. ve bunu feyse koydum utanmadan. şimdi utanıyorum tabii...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum Kuchiki Byakuya'nın ve Kuchiki Rukia'nın bakışlarını sevmiyorum -_- Bakışlar resmen eziyor :blink: Orda en sevdiğim yüz Kenpachi'ye aittir :wub:

Daha önce bunu itiraf etmiş miydim hatırlamıyorum ama küçükken annem bana düğmeli bir şey giydiremezdi. 6. sınıfa kadar düğmeli bir şey giymedim öyle saçma bir takıntım vardı işte :D :D

Şİmdi bir dakika anlamadım...

Düğmeli bir şey giymedin mi ? :huh:

Yanlışsam düzelt ama Pantolon,etek,gömlek...Hadi onu geçtim ilk okulda ilkokulda ki mavi gömleğide mi giymiyordun ?

Nasıl dolaştığını merak ettim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Yanlışsam düzelt ama Pantolon,etek,gömlek...Hadi onu geçtim ilk okulda ilkokulda ki mavi gömleğide mi giymiyordun ?

Aslında oraya ekleyecektim ama ilkokul önlüğü hariç diye onun yakasını taktığın bir düğmesi vardı diye çok ayrıntı olur dedim :D benim önlüğümün arkası fermuarlıydı hem B) evet düğmeli pantolon gömlek aklına gelecek herhangi bir şey giymezdim giydiremezlerdi :D

Ayrıca bir şey daha itiraf edeyim kekin hamurunu yemeyi pişmiş halinden daha çok seviyorum yumurta çiğ ama olsun :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ince gördü... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum az önce Death Note'ın 25. bölümünü izledim ve tek üzülmeyen kişinin ben olduğumu düşünüyorum.

Ama şöyle bir şiir yazdım bak:

L Lawliet öldi mu

Issız acun kaldi mu

Light öcin aldi mu

Emdi yürek yırtulur

Aslında üzülmedim değil biraz üzüldüm.

Ama en çok Rem'e üzüldüm ya. Favori karakterlerimdendi.

Bu anime nereye gidiyor yaaa?!

Aslında problem şu ki nereye gittiğini de biliyorum. Buradan bana bütün spoiler'ları veren arkadaşlara, özellikle Oğuz'a ve ekşisözlük ve tumblr ahalisine ayrıca sülalelerine selam ederim.

Şiir demişken bi' de şunu buldum: http://www.alpertungaoldumu.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.